1

@Joe_Barbaro Alessandro Del Piero z bazaru.

0

Brawo Barca, ale nasza gra w obronie to woła o pomstę do nieba o sędzim nic nie powiem bo bym bana dostał.

0

@Szczygiel06 26 vs 25 na korzyść żółwia.

1

Eryczek w ostatnim czasie top forma.

0

@FCB24 weź to usuń chłopie..

3

100 letni Acerbi cholera jasna.

0

Nasi zajechani Inter na fali.

9

Naszym największym atutem jest Hansi Flick. Nawet jeśli odpadniemy dzisiaj to i tak jestem mu wdzięczny że przywrócił mi radość z oglądania piłki nożnej.
Visca el Barca!

1

@blakkudium O Cie panie... piękny gol

0

Fort jak dziecko we mgle.

3

Dajcie spokój, co ten Ter Stegen miał tu zrobić? Zero jego winy.

2

Wypierdolcie tego Dumfriesa bo mnie zaraz szlag trafi.

3

Bramka na konto Szczęsnego.

0

Araujo za Martina.

3

Jak wygramy te LM to Yamal tym meczem wygrał sobie złotą piłkę.

0

Balde wróci, Kounde wypadnie Ehh

0

Duet Cwiakala- Mitrut na majku i nasz mecz nie może być nudny xD

3

Lewy z takim Yamalem miałby dzisiaj od groma sytuacji.

0

Rafał najgorszy na placu.

0

Sommer co wyjął skurczybyk

0

Dumfries gol i asysta, nikt tego nie przewidział, nikt.

2

Zajebisty timing tych reklam

1

Oby z Yamalem to bym fałszywy alarm, ktoś musi kręcić tymi kołkami w obronie Interu.

2

Skład identyczny jak z realem, jedziemy z nimi!

1

@meteo100 dokładnie tak, 1 część gry jak i sezon serialu nie ma tak wielu znaczących "scen" co 2 część gry, więc jak obejrzysz serial to gra już nie zachwyci Cię tak jak powinna.

0

@esem91 nie oglądaj 2 sezonu przed zagraniem, taka moja rada bo sobie zepsujesz całą frajdę z grania ;)

0

@tbas Finał pucharu króla bez komenatarza.

2

Spoko że cena wygrał ale pojedynek takie 2/10.

0

Heyman jaki zadowolony xd

2

Karma szybko wraca panie Kylianiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?