FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Barbaro Alessandro Del Piero z bazaru.
0
Brawo Barca, ale nasza gra w obronie to woła o pomstę do nieba o sędzim nic nie powiem bo bym bana dostał.
0
@Szczygiel06 26 vs 25 na korzyść żółwia.
1
Eryczek w ostatnim czasie top forma.
0
@FCB24 weź to usuń chłopie..
3
100 letni Acerbi cholera jasna.
0
Nasi zajechani Inter na fali.
9
Naszym największym atutem jest Hansi Flick. Nawet jeśli odpadniemy dzisiaj to i tak jestem mu wdzięczny że przywrócił mi radość z oglądania piłki nożnej.
Visca el Barca!
1
@blakkudium O Cie panie... piękny gol
0
Fort jak dziecko we mgle.
3
Dajcie spokój, co ten Ter Stegen miał tu zrobić? Zero jego winy.
2
Wypierdolcie tego Dumfriesa bo mnie zaraz szlag trafi.
3
Bramka na konto Szczęsnego.
0
Araujo za Martina.
3
Jak wygramy te LM to Yamal tym meczem wygrał sobie złotą piłkę.
0
Balde wróci, Kounde wypadnie Ehh
0
Duet Cwiakala- Mitrut na majku i nasz mecz nie może być nudny xD
3
Lewy z takim Yamalem miałby dzisiaj od groma sytuacji.
0
Rafał najgorszy na placu.
0
Sommer co wyjął skurczybyk
0
Dumfries gol i asysta, nikt tego nie przewidział, nikt.
2
Zajebisty timing tych reklam
1
Oby z Yamalem to bym fałszywy alarm, ktoś musi kręcić tymi kołkami w obronie Interu.
2
Skład identyczny jak z realem, jedziemy z nimi!
1
@meteo100 dokładnie tak, 1 część gry jak i sezon serialu nie ma tak wielu znaczących "scen" co 2 część gry, więc jak obejrzysz serial to gra już nie zachwyci Cię tak jak powinna.
0
@esem91 nie oglądaj 2 sezonu przed zagraniem, taka moja rada bo sobie zepsujesz całą frajdę z grania ;)
0
@tbas Finał pucharu króla bez komenatarza.
2
Spoko że cena wygrał ale pojedynek takie 2/10.
0
Heyman jaki zadowolony xd
2
Karma szybko wraca panie Kylianiku.