FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ernesto Valverde naciska Raye xDD
0
Jak można tym zjebom kibicować to jest coś niemożliwego xd
1
@Messibestplayerintheworld tak
0
@aspr1me no ciekawe dlaczego xD
8
Rudiger cwel do potęgi.
0
Jak podcinka to w środek jak w bok to ładujesz w boczną siatkę a nie takie pomieszanie z poplątaniem.
0
Piłkarze Realu już powinni mieć 3 żółte kartki na koncie, nie dają rady piłkarsko to próbują chamskimi faulami, stare, znałem.
23
Fermin mógł zamknąć ten mecz to wyjebał piłkę z 10 metra na 3 piętro, takie sytuacje trzeba wykorzystywać na takim poziomie do tego grając na wyjeździe.
0
Inigo i Pedri to mus w każdym meczu do końca sezonu, poprostu.
0
@Sapos93 przegrana to najmniejszy problem.
1
Żałosny, absolutnie żałosny występ naszych kopaczy.
0
Araujo brawo kurwa.
2
Mam nadzieję że Raphinha jak najszybciej się otrząśnie bo chyba zaczęło mu się wydawać w pewnym momencie tego sezonu że jest Messim a w ostatnim czasie gra na poziomie Patryka Kuna.
1
Raphinha jesteś niemożliwie beznadziejny dzisiaj.
1
Own goal na ratunek.
1
@PatrychoO mam dokładnie to samo xD
0
Zobaczcie co odjebał Raphinha na linii.
1
Jesteście na to gotowi?
0
Gianfranco obsranco.
2
Wrócił stary FDJ.
1
Raphinha xDDDDDDD
1
Więcej głupich podań z przodu, więcej.
0
Szczęsny był przekonany że będzie ofsajd inaczej nie tłumacze tego faulu.
0
Powiem tak, żaden z nich się nie nadaję na urząd prezydenta i to jest tragiczne dla Polski.
0
Mogli im przed programem wytłumaczyć zasady xd
4
brakło tego ziomka z UEFA co zawsze tłumaczy zasady losowania
8
500 zł na każdą świnie to nie jeden dom się wzbogaci
0
@sidi12843 herezja.
0
Niech ten mecz się skończy już.
0
Ferran tu jest potrzebny na już, potrzeba kogoś kto się urwie na 4-5 metrach a Lewy już tego nie ma.