3

Ernesto Valverde naciska Raye xDD

0

Jak można tym zjebom kibicować to jest coś niemożliwego xd

1

0

@aspr1me no ciekawe dlaczego xD

8

Rudiger cwel do potęgi.

0

Jak podcinka to w środek jak w bok to ładujesz w boczną siatkę a nie takie pomieszanie z poplątaniem.

0

Piłkarze Realu już powinni mieć 3 żółte kartki na koncie, nie dają rady piłkarsko to próbują chamskimi faulami, stare, znałem.

23

Fermin mógł zamknąć ten mecz to wyjebał piłkę z 10 metra na 3 piętro, takie sytuacje trzeba wykorzystywać na takim poziomie do tego grając na wyjeździe.

0

Inigo i Pedri to mus w każdym meczu do końca sezonu, poprostu.

0

@Sapos93 przegrana to najmniejszy problem.

1

Żałosny, absolutnie żałosny występ naszych kopaczy.

0

Araujo brawo kurwa.

2

Mam nadzieję że Raphinha jak najszybciej się otrząśnie bo chyba zaczęło mu się wydawać w pewnym momencie tego sezonu że jest Messim a w ostatnim czasie gra na poziomie Patryka Kuna.

1

Raphinha jesteś niemożliwie beznadziejny dzisiaj.

1

Own goal na ratunek.

1

@PatrychoO mam dokładnie to samo xD

0

Zobaczcie co odjebał Raphinha na linii.

1

Jesteście na to gotowi?

0

Gianfranco obsranco.

2

Wrócił stary FDJ.

1

Raphinha xDDDDDDD

1

Więcej głupich podań z przodu, więcej.

0

Szczęsny był przekonany że będzie ofsajd inaczej nie tłumacze tego faulu.

0

Powiem tak, żaden z nich się nie nadaję na urząd prezydenta i to jest tragiczne dla Polski.

0

Mogli im przed programem wytłumaczyć zasady xd

4

brakło tego ziomka z UEFA co zawsze tłumaczy zasady losowania

8

500 zł na każdą świnie to nie jeden dom się wzbogaci

0

@sidi12843 herezja.

0

Niech ten mecz się skończy już.

0

Ferran tu jest potrzebny na już, potrzeba kogoś kto się urwie na 4-5 metrach a Lewy już tego nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?