FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho wszystko zależy od ceny za 20 mln bym brał bo taki zawodnik się przyda ale za większą kwotę to już nie bardzo.
2
Bardzo mnie cieszy wczorajszy mecz w wykonaniu Kounde, fajnie się podłączał z przodu, z tyłu bez jakiegoś większego babola co często mu się zdarzało ostatnio, miejmy nadzieję że zły czas ma już za sobą i wróci wersja z tamtego sezonu.
2
Świetny mecz Kounde, w końcu!
5
Eric ma chyba też dość ferrana xd
1
No to jest bardzo odważne posunięcie Flicka jeśli chodzi o Dro.
0
Zamknijmy ten mecz,.tylko o to proszę.
0
Nie wygląda to dobrze, coś z barkiem albo obojczykiem.
3
Cały olmo,.gol i kontuzja.
0
@Mow_mi_Douglas chukwueze ładuje z pierwszej piłki wszystko jak leci i wpada xd
2
@Katalończyk 99 poprostu nie nadąża za tempem gry.
3
Dla lewego to wszystko dzieje się za szybko.
5
Dawać tego Grimaldo jak najszybciej.
1
Balde drugi raz psuje płynną akcje..
0
Pedri ciasteczko
0
@Cules69 może dlatego że ciągle mu coś dolega?
4
@FCB24 Cubarsi bez Inigo jest jak Pazdan bez Glika.
1
Dobrze gramy jedno złe ustawienie i w plecy.
0
Wygrana z Atletico może być bardzo potrzebnym bodźcem aby dodać tej drużynie pewności na resztę sezonu. Do boju panowie!
1
@Adran360 rozkręca się przed meczem z nami.
1
Najbardziej martwi to że dużo meczów w tym sezonie przepychamy z drużynami słabszymi i to że nie potrafiliśmy pokonać żadnej drużyny z topu europejskiego bo Newcastle do takiego topu nie zaliczam.
0
Śmierdzi ta końcówka czymś bardzo złym.
0
@kanver_ niemożliwe.
0
Joan ufam tobie
2
Kolanem w udo, zbity mięsień zmiana będzie.
0
Casado wygląda dość komicznie w tym sezonie.
3
@Sinirsey chyba jesteś niepoważny. Przecież to nie jego wina że Ci zawodnicy robią błędy rodem z B klasy.
0
@Pedri16Future z takim myśleniem będzie nas wsadzał na minę w każdym ważniejszym meczu. Gość nie ma mentalu żeby grać na top poziomie i tyle.
0
Ci którzy powinni grać chujowo grają chujowo. Ja w szoku.
1
Nie da się wygrać z taką drużyną jak Chelsea która presuje wysoko nie mając w ataku typowych sprinterów jak Raphinha czy Rashford.
3
Ferran miał piłkę pod nogami na 2 metrze przed bramką i się zastanawia co robić zamiast ją wyjebać jak najdalej, brawo.