FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vinicius faulował.
2
@wyrek w drugiej połowie, spokojnie, chyba że villareal strzeli to jest szansa że będzie jeszcze w pierwszej.
3
W przyszłym sezonie zacznijmy ligę od -3 pkt i darujmy sobie wyjazd na Sociedad. Obędziemy się bez niepotrzebnego stresu.
0
@malypuzon to nie jest moją działka, są osoby w klubie za to odpowiedzialne i powinni znaleźć kogoś a nie brać gościa co więcej leży w szpitalu niż gra a jak gra to prezentuje poziom tego co mamy czyt. Cubarsiego czy Martina.
0
@malypuzon chyba nie oglądałeś wczoraj United z city.
0
Super zachowanie Cancelo, złamał linie, krycie na radar
0
@malypuzon nie mówię o golu, gość jest elektryczny poprostu.
1
Od wejścia Cancelo rozjebała nam się gra z tyłu, żodyn się nie spodziewał.
1
Tu nic nie wpadnie to jest niemożliwe
1
Nie no Olmo jest tragiczny w drugiej połowie
0
Gdy postawisz over 1,5 bramki w pierwszej połowie xDD
0
Nie no to są jakieś jaja
0
Lewy za ferrana w przerwie powinien wejść.
0
@Seledynowy manzano mówi Ci to coś?
10
Hahahahahah to jest spalony? Powtórka z zeszłego sezonu xd
4
Manzano leć się cieszyć z nimi frajerze.
0
Będą jaja z tym spalonym
1
Muriqi na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców na półmetku sezonu. Na to bym nie wpadł nigdy xd
0
@Fake69 może nie chce iść w ślady Soldica, który też miał być niepokonany.
4
Jeszcze z 2 transfery do końca okienka city i zacznie to chodzić.
2
@baster82 całkiem przyjemny mecz, United dużo lepsze z gry.
2
Ale piła od Bruno :o
0
Koniecznie chyba chcemy grać te dogrywkę.
1
Bernal na wypożyczenie w trybie natychmiastowym albo ogony w rozstrzygniętych meczach. Nie ma innej opcji.
0
Bernal jest karykaturą piłkarza, 3 podania w ciągu kilku minut i 3 niecelne.
3
Czy on zagwizdał spalonego w momencie gdy wychodziliśmy 2 na 1? Xd
0
@michal26 rapha nie wejdzie, było jakieś info że z Realem grał z dyskomfortem więc nie będą ryzykować chyba że było by już bardzo źle.
6
@bartekvisca dla Realu sezon zaczyna się w lutym xd
1
@lukaszmatusiewicz jak to? Czytałem przed sekundą że trening dzisiejszy był fenomenalny, pintus przywrócony, chłopaki z uśmiechem na twarzach, terminarz mu sprzyja. Wszyscy już zapomnieli o niedzielnej porażce. Idą po tryplet.
0
Widzieli zachowanie Yamala po golu lewego? Trochę słabo że nie pobiegł cieszyć się z drużyną.