1

Vinicius faulował.

2

@wyrek w drugiej połowie, spokojnie, chyba że villareal strzeli to jest szansa że będzie jeszcze w pierwszej.

3

W przyszłym sezonie zacznijmy ligę od -3 pkt i darujmy sobie wyjazd na Sociedad. Obędziemy się bez niepotrzebnego stresu.

0

@malypuzon to nie jest moją działka, są osoby w klubie za to odpowiedzialne i powinni znaleźć kogoś a nie brać gościa co więcej leży w szpitalu niż gra a jak gra to prezentuje poziom tego co mamy czyt. Cubarsiego czy Martina.

0

@malypuzon chyba nie oglądałeś wczoraj United z city.

0

Super zachowanie Cancelo, złamał linie, krycie na radar

0

@malypuzon nie mówię o golu, gość jest elektryczny poprostu.

1

Od wejścia Cancelo rozjebała nam się gra z tyłu, żodyn się nie spodziewał.

1

Tu nic nie wpadnie to jest niemożliwe

1

Nie no Olmo jest tragiczny w drugiej połowie

0

Gdy postawisz over 1,5 bramki w pierwszej połowie xDD

0

Nie no to są jakieś jaja

0

Lewy za ferrana w przerwie powinien wejść.

0

@Seledynowy manzano mówi Ci to coś?

10

Hahahahahah to jest spalony? Powtórka z zeszłego sezonu xd

4

Manzano leć się cieszyć z nimi frajerze.

0

Będą jaja z tym spalonym

1

Muriqi na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców na półmetku sezonu. Na to bym nie wpadł nigdy xd

0

@Fake69 może nie chce iść w ślady Soldica, który też miał być niepokonany.

4

Jeszcze z 2 transfery do końca okienka city i zacznie to chodzić.

2

@baster82 całkiem przyjemny mecz, United dużo lepsze z gry.

2

Ale piła od Bruno :o

0

Koniecznie chyba chcemy grać te dogrywkę.

1

Bernal na wypożyczenie w trybie natychmiastowym albo ogony w rozstrzygniętych meczach. Nie ma innej opcji.

0

Bernal jest karykaturą piłkarza, 3 podania w ciągu kilku minut i 3 niecelne.

3

Czy on zagwizdał spalonego w momencie gdy wychodziliśmy 2 na 1? Xd

0

@michal26 rapha nie wejdzie, było jakieś info że z Realem grał z dyskomfortem więc nie będą ryzykować chyba że było by już bardzo źle.

6

@bartekvisca dla Realu sezon zaczyna się w lutym xd

1

@lukaszmatusiewicz jak to? Czytałem przed sekundą że trening dzisiejszy był fenomenalny, pintus przywrócony, chłopaki z uśmiechem na twarzach, terminarz mu sprzyja. Wszyscy już zapomnieli o niedzielnej porażce. Idą po tryplet.

0

Widzieli zachowanie Yamala po golu lewego? Trochę słabo że nie pobiegł cieszyć się z drużyną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?