0

@Lionel_Messi10 Przeciez City nie obowiazuje FFP xd

0

@Lionel_Messi10 Ale czym zablokowal?

0

@michal26 On raczej wybierze Arabie.Plotki juz byly przed tym sezonem ze sa nimi zainteresowani

0

@Lionel_Messi10 Zreszta oni mogli podpisac Messiego ale nie chcieli.Grealish to lewoskrzydlowy wiec nie mialby wplywu na transfer Messiego.

3

@Sysia11 Messi raczej nie wybralby City kosztem Psg.W Paryzu mial swoich amigosow w postaci Neymara,Di Marii,Paredesa i reszty zawodnikow z Ameryki poludniowej.W City bylby sam a w Psg latwa aklimatyzacja.

7

@Lionel_Messi10 Szkoda KdB.W swoim prime byl absolutnym dominatorem na swojej pozycji ale na ten moment juz chyba wielka pilka nie jest dla niego.

1

@macio_944 Niestety ci najbogatsi sa najbardziej niebezpieczni

6

@Popitek12 Sadze ze nalezy im sie rzut karny

51

@MesQueUnClub96 Kąpiel z wujkiem

0

@July_6_BcN No Julki to zawyczaj są toksyczne tak

4

@July_6_BcN Toxic Julka

1

@MesQueUnClub96 Lewis Hamilton legenda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@escarabajo Tak ironicznie rzucilem :v

0

@macio_944 Ogladalem Antonego w United i on mial zawsze pretensje do sedziego bo to charakter Viniego

0

@macio_944 Nie no jakby nie trafil to by napewno sie awanturowal ale jako ze go trafil to odpuscil

0

@Who_you_mam Antony akurat jest bardzo impulsywnym zawodnikiem

0

@macio_944 Antony nie protestowal ze dostal czerwo wiec chyba cos musialo byc

1

@sevs Ogladalo sie kiedys WarsawShore

0

@mekston Za rok Fonseca

3

@mekston Neymar danza kuduro

4

@Joe_Barbaro Szczena,Ter Stegen i Pena

0

2

@mekston hat trick Indian Wells tego potrzebujemy

0

@takisobiektos Knicks 0:7 z okc cavs celt

0

@barcelonaLM @mekston Dodajmy ze ich lider ma problemy ze strzelaniem bramek w fazie pucharowej co napewno utrudnia w podnoszeniu pucharow

0

@barcelonaLM W 2018 jeszcze nie mieli az tak dobrych pilkarzy jak po 2020

3

@mekston Oni powinni zdmuchnac te Maroko tak jak Szwajcarie ale byl choke.Tak naprawde easy grupa i potem dwoch rywali.
Potencjal Portugalii tak naprawde od dobrych kilku lat jest niewykorzystywany.Przez 10 lat liga narodow i euro.

0

@SinMistico Faktycznie Antony to taki Messi futbolu ze to wiele zmienia xd

17

Antony po świetnym początku zdecydował sam sobie wyznaczyć odpoczynek przez kilka meczy.Po prostu król.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?