Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@norbi77 Psg Av najgorzej
3
@Marian_Pazdzioch Taki zolw
3
Juve to byl Nedved,Del Piero i reszta.Teraz to podroby jakies wielkiego Juve.
1
@mekston Meczycho
0
@mekston Salah ballon d or
0
@mekston Berettini czy Draper?
0
@mekston Carlitos przejdzie Czecha?
0
@mekston To napewnooo
1
@Mario96w Musiales uszczypnac...
0
Mecz Barcy z PSG na papierze mega mocny ale chyba na tym etapie sezonu lepiej nie ryzykować.Chociaz ta Benfica tez nie bedzie taka latwa do przejscia.
1
I teraz pytanie czy PSG jest tak potężne czy rywale z jakimi się mierza w lidze i teraz w LM to ogórki.Coś po środku pewnie.
3
@mekston Mbappe to klasa sama w sobie jesli chodzi o indywidualne skillsy.Potrafi zrobi coś z niczego.
2
@norbi77 To musi byc Leverkusen które gra w piłke i to efektywnie
4
@norbi77 Atletico raczej krzwydy Realowi nie zrobi bo to busiarze
9
@szymek029 Bo dla nich są mecze z 4 ligowcem
0
@norbi77 Czy ja wiem.Taki z niego lider ze nic dzis nie pokazał a taki Mbappe przewiózł Real
2
Gvardiol niby solidny pilkarz ale zawsze na koniec wyląduje w memach jak z Messim
2
Mbappe co nabił bramy na ogórkach i wrócil do walki o króla strzelców LM
5
Phil Foden najlepszy piłkarz Premier League 23/24 mógłby w koncu pojawić się dzis na tym boisku
4
Wtf
15
City w tym meczu gra jak Getafe.Nie ma tu niczego.Straszny zjazd Guardioli.
1
@Xxxbarca4ever Nie no tempo żólwia to dobre tempo
0
Tak to jest jak się prześpi jedno albo dwa okienka transferowe.Musi Pepula w lato zrobić porządki w City.
1
Gvardiol koniec kariery x2
2
I teraz lagi na Mbappe i Viniciusa przez cały mecz.To bedzie ciężka podróż City w tym meczu.
1
Ederson wtf???
4
@Kamiloza91 No to idealny timing wybrales XD
5
@esem91 Haaland dwie bramy wsadził w ostatnim meczu.Grał dosyc niezle jak na swoje standardy z rywalami z topu.
1
@macio_944 Z nimi trzeba grać z jajem i dobić jak robaka.Jak dasz szanse to ten robak wstanie.
1
@PatrychoO A zapomnialem ze dzisiaj powtórka z hokeja z 2007 roku