0

@mekston To kolejny set w którym Carlos wygrywa 4:2 by przegrac 4:6

0

@mekston A więc półfinal Djokovic vs Alcaraz przelozony

1

@partymaker @fart Gobert chyba już nie ale za to Mobley to dobry typ + Cavs top1 wschodu

6

@macio_944 To Ukraina zaatakowała Rosje na Ukrainie

0

@agaFCB O drugiego seta dobrze gra ale ten jeden gem mu nie wyszedł

0

@mekston Kto wie czy to nie był najwazniejszy gem w tym meczu,szkoda fest

1

@fart Ciekawe kto wygra w takim razie

4

Wemby kończy sezon ajajajaj.SAS pewnie zatankują bo i tak nie mają juz szans na nic.


1

@mekston Mało punktów mu oddaje i Czech sam musi sobie wypracowac a to juz nie jest takie łatwe +fizycznie wiadomo Carlos lepiej znosi trudy meczu

1

@mekston Od drugiego seta dobry tenis i bogowie tenisa wynagradzają

6

@Comentateiro Bo Mbappe powinien grać w Barcelonie za Dembele ale no nie pykło

1

@mekston Niby go ma już blisko ale broni się Czech.Poprzedni gem tez taki close.

0

@Sysia11 Viniego to powinni sprzedac bo on i tak nie jest niezbędny

0

Może na szpice jeszcze się nada.


2

@mekston Na Wimbledonie zawsze robiły robote

1

@mekston Na szlemie jeszcze idzie mieć takie sety gdzie jest spadek jakości ale tutaj gdzie 2 sety i do domu to cięzko

0

@mekston Carlitos jest troche jak Real.Jak go nie dobijesz to on powstanie.Zresztą jego trudno jest złamac.Najczęsciej to sam się łamie gdy musi serwowac.

1

@mekston W swoim stylu bym powiedział

0

@MesQueUnClub96 W top3 w 2025 moze byc

3

@okiemtypera_lucaxx95 W tym roku bym powiedzial Dembele,Salah i Mbappe

1

@mekston Ciekawi mnie skąd się biora takie przestoje gdzie są 4 gemy w których wygląda jak nie on

0

@agaFCB No Carlitos ma czasami takie mecze gdzie przegrywa 4-5 gemów z rzędu ale zazwyczaj wraca

0

@mekston Pierwsze podanie wygrał do 0 wiec juz za duzo tego bylo

0

@mekston Długo to chyba nie potrwa

0

@MesQueUnClub96 Mysle ze jesli bedzie jakis konflikt to dopiero za kilka lat.

2

@NeroTFP1 Tez mieli pecha bo 2019 gdyby nie kontuzje Duranta i Klaya to by mieli kolejne mistrzostwo z szacunkiem do Toronto.Pozniej ze zdrowym Klayem nawet bez Duranta byliby konkurencyjni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP1 Curry i tak wygrał mnóstwo ale troche GSW spieprzyło te ostatnie lata po mistrzostwie.Brakowało zdecydowania w ruchach.Oni chcieli przyszłosc ale i teraz byc mocni a tak sie nie da i trzeba postawić na jednym.Mają legende w postaci Currego i są mu dłużni jak najlepszy sklad do konca jego kariery.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Doren01 No Butler byłby w tej wymianie pewnie ale Milwaukee pewnie by go nie chcialo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?