0

@taris bardzo kompletne okienko, jeszcze jakby pozbyli się Depaya, FDJ, Puiga, Martina i Minguezy, ściągneli Bernardo, Azpiego i jakiegoś LO, to wgl cud nie okienko

7

@SinMistico z Piątnicy no bo skąd

1

@FCB24 pewnie jakby uzbierał więcej minut w tym sezonie to byłaby mała kolejka :P

1

@rumilas czas go zweryfikuje, oby dał tyle dobrego, że wcześniejsze błędy/kłamstwa zostaną zapomniane.

1

@MesQueUnClub96 Zdecydowanie MŚ dla Polski, nawet nie wyobrażam sobie jak cały nasz kraj by świętował wtedy

2

@KrychaFCB 100tys było jakoś na początku, w zakończonym już sezonie zarabiał 200tys funtów tygodniowo

0

@Kwiatek67 fabrizio konfirman pisał o Arsenalu za 45mln funtów+ zmienne

0

@Solmyr pewnie, że tak ale ten mecz Sane z Realem mocno go rozkręcił

0

@Toretto jak już marzymy to ja chciałbym Kounde 60mln Lewego 40+zmienne Bernardo za 90.(no jak Frenkie odejdzie za podobne siano oczywiście) Azpi, Kessie i Christensen myślę, że to pewniaczki. Dembele albo Di Maria w zależności czy ten 1 odejdzie. Ale przede wszystkim największym marzeniem jest wylot z klubu Umtitiego i Lengleta.

0

@Rekker Prędzej gavi na ls za ansu, araujo na po i alba na lewej

0

@HansFCB niby tak , ale dzięki temu Klichy został w Premier League

2

@Emhyr wydaje się porządny ale jakoś zawsze mnie przeraża transfer bezpośrednio z Brazylii

0

@1marcinxd szukaj golfa 6 gti/gtd albo jakieś starsze a5

0

@Image Nie no w orbicie marzeń wymiana za Bernardo z city. Ale to abstrakcja +sam pep wspomniał, że barcy byłoby bardzo ciężko go wyjąć. Jakby pogba nie był debilem i nie miał pewnie jakichś 18mln netto wymagań to też byłoby ciekawe rozwiązanie. Osobiście obstawiam, że jeśli united się nie skusi na fdj to niestety zostanie

4

@bartekvisca Poznań to najgorsze miasto do jeżdżenia na ten moment, pieprzony fenomen. To już z papcia jest szybciej dotrzeć gdziekolwiek

0

@Emhyr zobaczymy co uda mu się ugrać tego lata. Należy nam się chociaż jedno trofeum w przyszłym sezonie.

0

@FCBeSeM szkoda, że u nas może, oprócz auby i ansu jak ktoś znika to po prostu znika. Zazwyczaj nie ma tego kogos co strzeli gola z dupy jak Vinicius.

0

@Messibestplayerintheworld oj marzenie, pierwszego z opcja pierwokupu, drugiego na stałe im wcisnąć, a trzeciego tylko wypożyczyć na dwa sezony

1

@Pawel13sz Pablo torre, Gaya, Lewandowski, Kessie, Christensen, Koulibaly, Azpi. Zgadza się jestem optymistą xd

1

@Pablit to niezły DEFENSYWNY pomocnik z Frenkiego

0

@FabregasOnlyInMyHeart raczej walczą non stop tyle, że Gaya deklaruje się, że pozostanie w Valencii, zawsze mu było dobrze bla bla

0

@Krystian1588 mysle ze zdecydowanie, potrzebujemy zawodnika o takiej charakterystyce, stałe fragmenty itd

1

@Krystian1588 Bruno i elanga xd

0

@Messibestplayerintheworld Bruno i dokładanie do jego pensji i lecimy :P

2

Dembele szefie wez zostan w tym klubie plz

4

@Coutinho007 no kurde jakby zdrowie dopisało i mózg dojechał to naprawdę mógłby zostać dla tego trio, a szczególnie dla duo Auba Bembele

4

@truqsi c+ zdecydowanie

0

@masq odpal ten ruski stream na ultrahd, 10 sec laga i smiga idealnie :), polecam

0

Pozdro, strumień na strumyk. tv ma mniejsze opoznienie niz viaplay

1

@HansFCB niby tak ale jednak łatwiej będzie Barcy ogarnąć Ruperta i Salaha, którzy mają kontrakty do 2023 niż Haalanda, który ma grubasa i ojca do opłacenia przy okazji. Ale zobaczymy, dobrze by było by, którykolwiek przyszedł latem bo brakuje topowego nazwiska na koszulki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?