Culer9002
Dołączył/a: kwiecień 2023
#TerStegenOut
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@cules100pro szkółka Realu jest ogólnie dobra, ale oni nie są nastawieni na wykorzystywanie juniorów w zespole, tak jak my. Sprzedają młodzików do różnych zespołów i potem mają pieniądze na kupowanie gwiazd.
1
@NeroTFP1 + miałby 2 razy podium na koniec PŚ, ale w 19/20 Kobayashi go wypchnął z podium, a zawody przerwano z powodu covida, a w 22/23 też by miał pewnie 3 miejsce, ale musiał zrezygnować przez chorobę żony.
0
@Firestone przecież z nim wygramy
0
@Hosh @Luciano99 już ma materiał
1
@Popitek12 co za paradoks mieć w "ulubionych piłkarzach" Messiego, a uważać za Goata Ronaldo xd
1
Komentarz usunięty
2
@MESSIah16 jeszcze na niedźwiedziu powinien być
0
@colossus nie.
0
@FcPortoFan1999 czyli do Barcelony to było wypożyczenie, a teraz transfer definitywny?
5
@JimMorrisonFCB jeden już powinien zrobić out.
0
@D10SLEO powiedział mi, że smaczny był. Tak elektrycznie smakował
1
Podobno kiedyś Bóg zstąpił z nieba i poszedł się napić z @Luciano99 wódki. Po tej imprezie Lucek ma już zapewniony pobyt w Niebie.
9
@Borneo na Ciebie czeka ortografia
0
@RomanHoffer krecik
No nie, ubiegli mnie :(
0
@Herato Rooney zdecydowanie
0
@Kazragore piszę wyniki końcowe na górze
0
@Emhyr kolega ma fantazje. Zostaw go
1
@MESSIah16 normalni Francuzi przynajmniej
5
@Deviler za 3 lata to Hołownia śmiertelnie postrzeli Władimira Władimirowicza i tyle będzie z wojny
0
@Derean dla takich to już tylko notatnik
0
No nie, kolejny strzela
Samobój jednak
1
@Azi nie wiem, ale wg. madrycioków to się dzieje cały czas.
1
@Azi ale w końcu "uefalona" i tak zostanie przepchnięta
7
@blakkudium Mingueza to rasista
2
@tbas tu już nic pomoże
0
@Domin7777 wszyscy wiedzą, że najlepsza jest Wieczysta
2
@AFA ale silny. Psychicznie, bo chłop codziennie kradnie na oczach kasjerki reddsa malinowego z monopolowego
0
@FcPortoFan1999 zdetonować ją
0
@damian16161212 po wodę, jak znajdą
0
@GeneralXavi nie dostałem :D o ile w poprzednich latach dostawałem życzenia, tak w tym roku nic