0

Jakby tam doszło ajajaj

0

Jedziemy z tym :D. VeB!

4

Tot el camp, és un clam!

3

@Rust_Cohle El Libertador ;)

0

@kulek22 1. Puchar Gampera już wleciał

4

Ale by było pięknie taki mecz na Camp Nou grać...

0

@KatalonskiPedofil ta. 5 min, a potem 85 minut padaki :/

0

@FcPortoFan1999 wydawało mi się, że to podstawowy zawodnik Porto. Coś obniżyła mu się forma

1

@Pawel13sz a Napoli dobije Sergi Roberto

0

@FcPortoFan1999 czemu Taremi na ławce?

0

@Vernon_Roche jeszcze reszta LaLigi została :)

5

@mekston przecież mam prawo nosić to, co chcę

0

@tribo któraś już gafa jego dzisiaj

5

Kwaraceczkija. Tomasz Hajto wie jak wymawiać poprawnie nazwiska piłkarzy ;)

0

@Silencee09 Vamos? Vamos!

0

@macio_944 szybko to się nie stanie

0

No wszystko fajnie, ale gdzie jest Sergi Roberto?!

1

@Pawel13sz to pewnie mózg Viniego

1

Ładnie Kraft poleciał

1

@Kidd ja tam mam nadzieję, że takie nastolatki wychowane na stochomanii jeszcze się pokażą światu

0

@umtiti El Capitano umie w kluczowe momenty

1

@sergio5 to nie Zlatan dostaje czerwo. To czerwo dostaje Zlatana

0

@xvcWinterSoldier ten Gala to jakiś no name. Tyle w temacie

5

@Cule1234 ten mecz zdecyduje czy El capitano przedłuży kontrakt dożywotnio, czy jak przegramy, to tylko przedłużenie na 25 lat

3

@Rust_Cohle Łatwiutka

1

@kubix05 fajnie się na nich rysowało

0

Jaka by była najlepsza drabinka do finału, jeśli wygramy z Napoli?

2

@Qlimax86 podekscytowany, acz niespokojny

0

@Emhyr ja prawdopodobnie też nie

1

@Emhyr zazwyczaj piłkarze wychodzący z tamtej akademii nie osiągają więcej niż np. wychowankowie La Masii. Tak jak mówię, u nich chodzi przede wszystkim o takie wykształcenie zawodnika, żeby go sprzedać do jakiegoś innego zespołu, a nie robienie z nich gwiazd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?