0

@daro22 i tak nie mieli szans na więcej niż p4

1

No i Merc w ostatnich kwalifikacjach zniszczył :)

0

@daniel32778 jak miałem tyle lat to też zaczynałem swoje przygody z GTA.
Gdy kuzyn zainstalował mi Vice City to mama od razu żebym to usunął xdd

4

On wygląda jak Grzesiu Schetyna na tym zdjęciu, serio.

0

@Wilczeq zazdro. U mnie pewnie popada jeden dzień w styczniu, po czym przyjdzie +5 i się zrobi błoto.
Tesknie za prawdziwą zimą. Jedynie wczasy w górach to ratują.

0

@Serek oczywiście że 09-12.

1

@TR3YWAY Suarez, Busi, Pique.

0

@sebasek99 nic, tak pytam :)

0

@sebasek99 Marvel lepszy?

1

@BlauGrana1404 gratulacje!
Jak długo jesteś ze swoją wybranką?

0

@PieN ostatni film z taką obsadą prawdopodobnie. Musisz go obejrzeć z samego szacunku do Pacino, De Niro i Joe :)

0

@dawid12304 no ale co w tym przesadnego? Lewy to obecnie top napadziorow.

13

@Iago to się ciesz że po tak krótkim czasie zerwała a nie po 5-8 latach.

0

@krzychu1526 też uważam że Don Corleone zagrał najlepiej w tym filmie.

1

@Iago no niestety,prawda jest taka że praktycznie każda taka jest.
Życie toczy się dalej, głowa do góry!

3

No i po obejrzeniu Irlandczyka.
Film niezły, ma ten klimat ale widać niestety ze De Niro i Pesci się starzeją. Nie za bardzo wyszło im granie 40 latków :( Najlepszy z wielkiej trójki Al Pacino, który tryska energią.
Dla fanów gangsterskich filmów będzie się podobać :)

1

@Pawelec7 ja kocham oglądać żużel. Niesamowite emocje.

1

@SHIBA za pracę jaką wykonuje na LR

0

@AlvaroHanso a co ci to przeszkadza?
Ja tą całą złotą piłkę olewam ciepłym moczem.
Niech każdy patrzy na siebie..

0

@masq no i super. Dzisiaj wieczorem oglądam. Pesci świetny jak zawsze?

9

@Elnuum Rakitic > Busi

0

@masq miałem wczoraj przed pracą obejrzeć ale jak zobaczyłem że to trwa 3.5 h to stwierdziłem że lepiej przy paru piwkach to zobaczyć :D

1

@Bruttal Peszko byłby zły.

0

Jak poszło Griezmannowi?

2

@Chwytliwy dokładnie. Ja w jego grze nie licząc stałych fragmentów, nie widzę postępów od paru lat.

0

@Jarema2000 nie jest coraz lepszy. Nie ma w sobie już dawnego błysku. Za to nadrabia wolnymi ale to nie to samo.

8

@MarioVeB! Ty tak serio?

0

@NeroTFP a co z Domenem?

1

Prevc slabiutko.

0

@GeraltzKatalonii poza wolnymi nie gra jakiegoś kosmosu.
A Ty obejrzyj sobie co robi Lewy w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?