0

@IronSanHybrid nie nie nie. Widziałeś jak się Antonella prezentuje w bikini?

5

Widzieliście jak młody Messi uderzył drugiego młodego Messiego? Xdddd

6

Chyba zdążę zrobić dwójkę.

4

Do wygrania Fiat 500.

3

@Cave @sidzej przyznaj się że jesteś tam

0

Ta Blondi fajna je

7

W tej całej gali brakuje mi jeszcze Grodzkiej i Biedronia. Może w przyszłym roku?

0

@itmustbejoke współczesny świat

2

Co to za babka? Czym się zajmuje?

0

@BarcaInfo za dużo tych urywek.

0

@barcelonaLM widzę że jest nerwowka.

0

@klopx sama tapeta

0

@NGRonnie10 ty byś na takiej gali zabłysnął swoim językiem.

1

Co tam Neuer robi?

0

@barca__rządzi fizycznie nawet gorzej.

0

@dorkizos mam koleżankę która gra w kobiecej Ekstraklasie. Byłem raz na jej meczu. Nigdy więcej.

1

@Cochise nastąpi masa samobójstw Visca dzieci.

0

@MartiNJ11 zaczyna się xd

5

A zaraz Messi 3 miejsce i stronę wypier....

0

@Wilczeq fajna jest, jej insta jeszcze lepszy :P

4

Ups.
Nie wiedzieli co powiedzieć w TVP xddddd

1

Brzydką sukienkę ma ta Pani :D

0

@kordyl1010 dzięki :)

4

To promowanie kobiecej piłki jest żałosne. Ktoś to wgl ogląda?

0

@IronSanHybrid co by o Kurskim nie mówić, to wie gdzie się zakręcić i jakie imprezy zorganizować.

1

@Janiama znając Suareza to on chciał strzelać.

0

Ernesto na spokojnie, przewidział to xd

1

Ale to wpier... ił

0

Kurde niech schodzi bo czasu nie ma a nie pajacuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?