Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid nie nie nie. Widziałeś jak się Antonella prezentuje w bikini?
5
Widzieliście jak młody Messi uderzył drugiego młodego Messiego? Xdddd
6
Chyba zdążę zrobić dwójkę.
4
Do wygrania Fiat 500.
3
@Cave @sidzej przyznaj się że jesteś tam
0
Ta Blondi fajna je
7
W tej całej gali brakuje mi jeszcze Grodzkiej i Biedronia. Może w przyszłym roku?
0
@itmustbejoke współczesny świat
2
Co to za babka? Czym się zajmuje?
0
@BarcaInfo za dużo tych urywek.
0
@barcelonaLM widzę że jest nerwowka.
0
@klopx sama tapeta
0
@NGRonnie10 ty byś na takiej gali zabłysnął swoim językiem.
1
Co tam Neuer robi?
0
@barca__rządzi fizycznie nawet gorzej.
0
@MajorPolski https://www.google.com/search?q=lana+rhoades&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=visn&sxsrf=ACYBGNQtK_YNrxZIjUTS5Mmjz7wv9iz8cQ:1575316577445&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwivk4fI35fmAhWymIsKHfNOAG0Q_AUoAnoECA4QAg&biw=360&bih=623#imgrc=FpGsaJJ24VrI1M
0
@dorkizos mam koleżankę która gra w kobiecej Ekstraklasie. Byłem raz na jej meczu. Nigdy więcej.
1
@Cochise nastąpi masa samobójstw Visca dzieci.
0
@MartiNJ11 zaczyna się xd
5
A zaraz Messi 3 miejsce i stronę wypier....
0
@Wilczeq fajna jest, jej insta jeszcze lepszy :P
4
Ups.
Nie wiedzieli co powiedzieć w TVP xddddd
1
Brzydką sukienkę ma ta Pani :D
0
@kordyl1010 dzięki :)
4
To promowanie kobiecej piłki jest żałosne. Ktoś to wgl ogląda?
0
@IronSanHybrid co by o Kurskim nie mówić, to wie gdzie się zakręcić i jakie imprezy zorganizować.
1
@Janiama znając Suareza to on chciał strzelać.
0
Ernesto na spokojnie, przewidział to xd
1
Ale to wpier... ił
0
Kurde niech schodzi bo czasu nie ma a nie pajacuje.