0

@Kleps0n hmmm Katyń, Ostaszkow, pisać dalej?

0

@MarioVeB! Chcą również uruchomić połączenie Warszawa - Kraków ale beton w postaci PKP IC na to nie pozwoli zapewne :(

0

@Cwaniak4 RDR2 ciągle ponad 2 stowki?

1

@wawrzyn1 jak ktoś lubi jeździć to czemu nie?
Ja chciałem zrobić prawko na C+E bo kocham jeździć ale jednak minusy tej pracy zawazyly i odpuściłem ten temat.

1

@wawrzyn1 a ty kim jesteś ze się z jego zawodu śmiejesz?

1

@Norkusik Gratulacje!

0

@Hiacynk też kiedyś pracowałem jako sprzedawca. Nigdy bym do tego nie wrócił.

37

@Hiacynk praca z klientami to najgorszy kawałek chleba.

0

@mikiiki musi ci zapłacić. Mnie też tak kiedyś próbowali zrobić w chu..

0

@Kapitan hawk hehe, za Ukrainę?

0

@MaTi61415 nie wynosi 3000 tysięcy. Max moment masz przy tych obrotach. Jaki dokładnie to jest model to ci podam ile masz nm

1

@MaTi61415 pomyliło ci się z tymi 3 tysiącami, chyba że mówisz o jakiejś ciężarowce.
Maksymalny Moment obrotowy występuje w silniku spalinowym przy konkretnych obrotach.
Różnica polega na rodzaju silnika, jego wielkości, układzie etc.
Np Silnik diesla max moment obrotowy osiągnie szybko w niskim zakresie obrotów. Wolnossaca benzyna najwyższy moment obrotowy będzie miała przy wyższych obrotach. Spójrz sobie na wykresy.
Moment obrotowy liczy się najbardziej do ciągnięcia i przewożenia towarów, dlatego ciężarówki, lokomotywy itd maja ogromny moment obrotowy, a ilość KM nie jest tak potrzebna.
Dlatego też silnik diesla jest do tego idealnie stworzony.

Co chcesz jeszcze wiedzieć? Jeśli jedziesz z silnikiem diesla o mocy 120 KM i benzyna wolnossąca o tej samej mocy. To wrażenie lepszego przyspieszenia będziesz mieć w aucie z silnikiem Diesla, ponieważ ma ono wyższy moment obrotowy. Wadą tego jest to że diesel w osobowce jest dobry do 3.5-4k obrotów. Potem jego moc i moment drastycznie spada.

Masz auto z silnikiem diesla?

0

Żółtek ale farta dostał dzisiaj.

0

Żyła od wczoraj tragedia

1

@jedrek7000 też tak robiłem :)
Czasami były upadki. Mamuty to były skoki z szafy :D

2

Żyła w zasadzie tradycyjnie.

0

@NeroTFP bo Schliere zaskoczył. Myślałem że on i Peier zepsuja.

3

3 Polaków będzie raczej w 10. Jest dobrze. Szkoda tylko Wolnego.

0

@NeroTFP na bank wejdzie.

0

@NeroTFP jak to słucham to mnie ciarki przechodzą :)

0

@NeroTFP nie wiem czemu ale Kocham Cichą Noc po Niemiecku. Dla Mnie najpiękniejsza kolęda.

0

@NeroTFP wczoraj bym typa koszacego trawę (w grudniu :P) przy peronach przejechał. Jakiś pracownik PKP PLK chyba.
Gdybym nie trabil to dzisiaj rodzinka zastanawiała by się czy ta ręka jest jego czy kogoś innego.

0

@kamson24 jest forma :)

0

@Witekk10 ale Janiama ma rację. Powinni głosować tylko userzy tej strony.

3

@Kapitan hawk dobranoc :P

9

@Kapitan hawk a co to ma do rzeczy?

0

@Kengo o moja luba w internetach.

1

@Janiama mimo że chciałeś mnie bić, to oddałem na ciebie głos. Wisisz mi Wojaczka jak będzie po 1.89 w blaszaku :)
P. S. Gratulacje!

1

@AmigoBlancos i nie żebral na TT o głosy.

0

@domin682 tacy już jesteśmy. Polaczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?