O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 3443
  • Polecenia 21405

Komentarze

1

@jedrek7000 To jest bardziej skomplikowane. To nie jest tak, że jakiś mistrz Kung Fu zna tajne sztuczki i załatwia tym wszystkich. Mit też nie do końca. Nie można zestawiać gościa Kung Fu z jakimś mistrzem MMA. Tak się nie porównuje styli. Bardziej porównuje się co ta osoba potrafi z danym stylem zrobić w przypadku większej ilości przeciwników. Jeżeli masz gościa z super parterem a w stójce słaby to uwierz mi, że na ulicy na tzw. dresów czy agresorów to nie wystarczy. Bokserzy czy ludzie od sztuk walki zdecydowanie lepiej sobie radzą.

Trenowałem prawie wszystko i uwierz mi, do samoobrony i jako wszechstronność jednym z lepszych styli jest Kung Fu i MMA (większy nacisk na BOKS). Jeżeli chcesz brać udział w zawodach MMA - podstawa parter. Jest jeszcze karate i to najdłużej trenowałem - szanuję je, ale naprawdę w praktyce to bardzo słabo się sprawdza - tak jak capoeira.

Nie każdy jednak się nadaje do Kung Fu.

1

Można sobie tak gadać i gadać. Wiele legend chce/chciało, ale przy końcu kariery jeżeli komuś źle będzie szło to klub potraktuje go jak śmiecia i taka prawda. To już nie jest Mes Que un Club.

0

@FCMichalo Nie ma to jak cytować kogoś, kto cytuje kogoś.. ludzie.. przecież większość osób, która tu się udziela obserwuje go..

1

Wina Messiego co? Ci którzy pieprzyliscie, że blokuje potencjał wielu piłkarzy. Hahaha gdzie ten potencjał. Cipaj?

1

Pislandia to jest stan umysłu. Takie głupoty wymyślają nie tylko internauci, ale i fachowcy i dziennikarze. Leo za popularność - nic nie zrobił, bla bla bla. Lewy z przewrotki, Leo nie ma goli w PSG..

Jedynym aspekt, w którym Lewy był "lepszy" to była liczba bramek i tyle. Nagroda za ilość bramek to coś innego niż bycie najlepszym w każdym aspekcie. Aaa no jeszcze trofea, ale to chyba przemilczę, bo niektórzy nie wiedzą co to jest Copa America, więc Leo został tylko z Kupą Króla.

Słyszałem również opinie, a bo w CA gra się z tymi samymi - łatwiej się gra, mniej drużyn.. litości. Nie dość, że trudniej, bo tam to są rzeźnicy a nie kelnerzy i kurierzy. Co to z wyczyn najeb*ac bramek Andorze o San Marino nie wspominając.

Zobacz wszystkie

182

A ja nadal pamiętam jego słowa do Kapitana Grzmota.

Ronaldo do Pedro: "Kim Ty jesteś?"

Pedro: "Mistrzem Świata, a Ty?" ;]

Powodzenia Pedrito!

111

Hehehe całkiem normalne zachowanie ;) --> sam bym tak zrobił!

Ciekawe jaką mieli polewę po nietrafionym karnym grzmota hehe

102

Hahahahahhaha:D Tyle powiem. Wszyscy z nas się nabijali i jechali z nami, to teraz los się odpłacił xD

BRAWO!!!

88

Jeżeli mamy stracić bramkę (stfu) to niech tylko nie strzeli Muller - nie zniosę widoku cieszącej się jego mordy!

86

Fajnie byłoby jakby strzelił - jego radość jest bezcenna :) - zresztą on się bardzo cieszy nawet z gola kolegi - czego nie można powiedzieć o pewnym Panu .