La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

0

Od jakiego roku życia dzieciaki zaczynają grać na konsoli. 4-5 lat?

0

@Criss18Barca ja w wieku 4-5 lat, grałem na trzepaku ;)

0

@Criss18Barca Mysle, ze to decyzja rodzica kiedy dopuści dziecko do konsoli i jakie treści pozwoli mu przyswoić, nie ma jakiegoś limitu wiekowego, sprawa indywidualna

1

@Criss18Barca Bez przesady. Siostrzeniec ma 4 lata i jeszcze nawet nie wie, co to jest. Na komputerze już coś tam próbuje. Ja zaczynałem podobnie, co on, a na konsoli zacząłem grać jak byłem w 1 klasie podstawówki.

0

@marcin62 Niektórzy rodzice pozwalają grać 6-8 latkowi w GTA :D

0

@Criss18Barca pegaza ogrywałem w wieku 9-10 lat z tego co kojarzę ;> ale w tamtym czasie serio wolałem się "powyebywać" na rowerze z kumplami niż siedzieć w domu ;)

0

@daniel32778 Ja z kolei na konsoli zacząłem grać dopiero jak poszedłem do roboty. Nie licząc Pegasusa oczywiście, bo na tym grałem chyba zanim do szkoły poszedłem :P

1

@daniel32778 Jak byłem niewiele starszy to już zagrywałem się w gta san andreas na piracie od kuzyna xD

0

@daniel32778 jak miałem tyle lat to też zaczynałem swoje przygody z GTA.
Gdy kuzyn zainstalował mi Vice City to mama od razu żebym to usunął xdd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: