Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matix90 Co się stało?
0
@ferdas_rawa O sztabie medycznym to chyba całą La rambla pisze od dawna.
0
@blazeq ważne, że ustal.
0
@svaras Transferu? Po sezonie wezmą Dembele za darmo, a Coutinho nikt nie chce kupić.
0
@waletpl Na markę też lecą. Może nie ścisły top, ale dobrych grajków też przyciągnie. Elitarnych lepszych klubów na całym świecie jest może z 10 więc nie róbmy z Barcelony jakiegoś klubu skazańców :) Teraz może Xavi nas troszkę odbuduje. Mamy wielu młodych graczy z wielkim potencjałem. Z odrobiną szczęścia możemy znów być silna marką na mapie Europy za 2-3 lata.
4
@DonMatteo901 #teamfajtłapa
1
@Kubusek^^ Ja jeżdżę kia cee'd 2008 benzyna 1.6 126km. Możliwe że znajdziesz w tej cenie dobry egzemplarz. Autko pali troszkę ponad 7l, w cyklu mieszanym. U mechanika a w zasadzie kwestie eksploatacyjne. Jeszcze mnie nie zawiodło. Piszę to z perspektywy osoby, która się nie zna. Możliwe że w tej cenie jest dużo ciekawszych modeli :)
0
@waletpl Oni i tak zarabiają fortuny. Często przychodząc do Barcy piłkarze rezygnują z dużo lepszych finansowo ofert z innych klubów. Takie są fakty.
0
@ElKamil W sumie słuszna uwaga ;) Miłego wieczoru
0
@ElKamil Poruszam kwestię nagminnego powielania takich samych wojenek na forum - na jałowe argumenty. Można coś poruszyć kilka razy, ale nie wałkować dziesiątki razy to samo. Nie wnikam kto wygra. Jak nie widzisz różnicy to nie mój problem.
1
Już niedługo będzie wręczenie złotej piłki. Potem trzeba przetrwać jeszcze bóle tych, co się z werdyktem tego plebiscytu popularności nie zgadzają i może za 2 miechy się ten durny temat skończy.
0
@FCB24 Niech go dopuszczają w pełni zdrowego to może będzie miał mniej kontuzji. Z resztą to dotyczy też innych - Dembele, Roberto czy Pedri też byli dopuszczeni przed zaleczeniem kontuzji.
3
@Lucassito Z jednej strony tak, ale jak jak ktoś ma do wyboru pracę w firmie marzeń za mniejszą, ale dobra kasę, oraz w innej firmie z wyłącznie lepsza kasą to niekoniecznie wybierze to drugie. Pedri czy Ansu mieli na pewno dużo lepsze oferty na stole.
0
Troszkę nieaktualne chyba to zdjęcie Zawady ;)
0
@joloskyy Oj tak. Kiedyś za takiego miałem Berbatova - chciałem go w Barcy.
10
Edin Dzeko - jeden z bardziej niedoceniach napadziorow moim zdaniem. Gdzie gra tam strzela.
0
@Lisek Nie powinno być złotej piłki i nie byłoby problemu xD
0
@ściah Z naszej dominacji niewiele wynikało. Dla mnie dominacja to tworzenie okazji, a nie wymiana podań i prowadzenie gry. Fajnie, że graliśmy ładniej, szybciej, ale sytuacji nie mieliśmy zbyt klarownych więc z tą dominacja bym nie przesadzał. Chyba mamy po prostu inną jej definicję.
6
Jeden z pierwszych meczy, które pamiętam. Świetny Rivaldo i dublet Kluiverta. Wtedy pokochałem Barcelonę. Niestety później w półfinale UEFA wyeliminował nas Liverpool, w którym grał Owen. Skład z meczu z Liverpoolem:
Barcelona: Reina, Reiziger, de Boer, Puyol, Petit, Luis Enrique, Cocu, Guardiola, Overmars, Rivaldo, Kluivert. Subs: Dutruel, De la Pena, Xavi, Gabri, Dani, Simao, Zenden.
Teraz historia mojego kibicowania zatacza koło.
2
@XTobiX W końcu ma pierwsza kontuzje mięśniową. Powinien wytrzymywać cały sezon po 90 min po rocznej przerwie xD Powinien też być odrpony na złamania i kosy wykrecajace staw kolanowy żeby unikać kontuzji kolan xD
2
@Sulimo Benfica też mogła wygrać. Miała lepsze klarowne sytuacje. Przy golu Otamendiego mieliśmy farta, że piłka leciała poza linią końcowa przy dośrodkowaniu, jedną piłkę genialnie wybronił Ter Stegen, a Benfica nie strzeliła piłki meczowej w końcówce. U nas najlepsza okazja to poprzeczka Demira z 1 połowy i prosty do obrony strzał Alby. Może wizualnie graliśmy lepiej, ale bez napastników ciężko wygrać. Depay nie ogarnia niestety, ale bez skrzydłowych nie ma łatwo.
0
@wroclawskifan Dzięki obadam!
0
@Fake69 Gratuluję i zdrówka! Ja dla noworodka mam cybexa antona, teraz zmieniam bo jest do 13 kg :)
1
@baartekk97 Co jest niezgodne w prawem? Zgodnie z przesłanym przez Ciebie artykułem, do 13 kg jest obowiązek jazdy tyłem do kierunku jazdy. Powyżej 13 kg już nie ma tego nakazu, ale tak jest bezpieczniej i tak chciałbym nadal wozić dziecko. Tak też zalecają w artykule.
1
@amanter Deszcz nie jest sprzymierzeńcem dobrej piłki. Trudniej się gra w kałużach,.ciężko o dobre podanie i można stracić przez to bramkę. Komuś się piłka w kałuży zatrzyma i lipton.
0
Poleci ktoś fotelik samochodowy powyżej 13kg montowany tyłem do kierunku jazdy? Muszę się powoli rozglądać, a nic mi się nie rzuciło w oczy.
1
@wojtekjoe Nie no inna półka, ale z ekonomicznego pkt widzenia super transfer.
1
@DaPidejpi Właśnie mnie kusi.
11
@DaPidejpi Bez chorób, na które nie mamy wpływu. Mam tu na myśli predyspozycje genetyczne do nowotworów, zawałów itp.
0
@Fantomas Szybki tak, ale specjalnie zwinny przez świetna budowę to niekoniecznie.