Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio gra naprawdę nieźle. mamy nadal syndrom z zeszłych lat dochopdzimy do pola karnego i nic wiecej. ;/
0
Według mnie Sylvinho byłby lepszy na lewej stronie obrony niż Abidal który śpi na murawie.
0
Zawaliliśmy z Silą, Arshavin już raczej nie będzie się rozwijał a cofał w rozwoju Di Maria mógłby się przydać, lecz ja bym poszukał jakiegoś nieznanego młodego talentu.
0
Takich piłkarzy ceni się najbardziej , mają duże umiejętności i są oddani dla klubu.
0
Według mnie Keita nie jest w stanie zastąpić Deco bo to całkiem inny profil piłkarza.
0
Wierny po porażce! Liczę, że wyciągną wnioski i w następnym meczu zaczną się rozpędzać :)
Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą :)
Visca El Barca!!
0
Ciekawe gdzie ManUFan :D on twierdzi ze Manchester bez Ronaldo jest równie dobry a tu jednak nie do końca. Zenit mocna ekipa mogą namieszać w LM. Myślę, że jest to drużyna z potencjałem Sevilli.
pozdrawiam :)
0
zgadzam się w 100% z torres26 :)
Mamy lepszy sztab medyczny więc mam nadzieję ze Samuela ominą większe kontuzje w tym sezonie :)
Eto'o to mój ulubiony snajper po Kluivercie.