6

Barca ma kontrolę, Sevilla strzela. Nowe, nie znałem.

0

Ale nas porobili.

0

@Nieznajomy Taki napadzior z prawdziwego zdarzenia by się przydał.

2

Dobrze to wygląda, gramy lepiej od gospodarzy, brakuje gola dla naszych.

1

Kurde, mógł podać do Dembele.

0

@kuz Może dlatego tak dobrze gra.

1

Ciekawe czy Gavi w końcu zawiąże sznurówki :)

4

Młodzi nam wygrali mecz. VeB!

0

Nicoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!

0

I jak my mamy walczyć o LM jak mamy 2:0 i w tak żenujący sposób tracimy..

1

Dopóki nie nastąpi wymiana niektórych piłkarzy to nawet Xavi nie pomoże.

4

Jak my tego nie wygramy to naprawdę szkoda gadać.

15

Mieć 2:0 i tak to spierdzielić. No mistrzowie!

0

Iñaki Peña na bramkę.

0

Hahaha nie wierzę.

1

Oczywiście bez straty bramki nie może być.

0

Ale on ma odejście ;D

0

Dembele potrafi takie piłeczki?

0

Frenkie hahahaha.

0

Urwał się jakbym oglądał Leo :D

2

Gaviiiiiiiiiiiiiiiii gooooooooooooooool!

1

Dobry on jest :D

0

@avexavi Potrafiłbyś się podetrzeć papierem i następnego dnia użyć go ponownie?

23

@MESSIah16 Przeczytałem, i aż się zalogowałem aby dać Ci zielonego. Pozdro :)

8

Wielka szkoda że tak potoczyły się losy Kuna w Barcelonie, byłby na pewno naszym najlepszym napastnikiem. Ale zdrowie zawsze najważniejsze. Dziękuję za bramkę w Realem!

1

@Comentateiro Dobrze wiedzieć, czuję się zaszczycony! Ja nie mam nic do Twoich komentarzy, piszesz to co chcesz i masz do tego pełne prawo, jednemu się spodoba a drugiemu już nie. Tak to już bywa :)

0

@gumaz Każdy ma prawo myśleć co chce, również pozdro :)

2

@gumaz Widzę właśnie, ale obawiam się że i mnie może zaatakować, choć ja do @Comentateiro nic nie mam, dla mnie jest spoko i nigdy nie miałem z nim na pieńku, w sumie nie chcę bo po co robić sobie wrogów :D

2

@Hubsao Dzięki, smaczna bo właśnie piję :D

3

@michal26 Oj tam, przecież mamy teraz teleporadę, wszystko da się załatwić.. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?