Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Riki po meczu chociaż będzie miał co wstawiać na social :)
0
Jeszcze jak w ucho oberwał to współczuję.
0
Ale Gavi dostał bombe.
0
Dawać Barca brameczke do przerwy.
0
Ale takiego Kuna to bym chciał na ataku..
2
@FCB24 Nigdy Panie.
9
Podoba mi się to jak przeciwnik ma piłkę i od razu przy nim jest 2-3 naszych zawodników i odzyskujemy. Tego nam brakowało.
12
@ParlesCuyol5 a Ty daruj sobie takie komentarze.
0
Ilu dziś kibiców?
1
Cou ładnie teraz.
1
Gwiazdorskie wynagrodzenie po to aby siedzieć na L4? Podziękować jeśli to prawda, trzeba ratować nasz klub a nie jeszcze gorzej go rujnować pod względem finansowym.
0
Tak jak kiedyś pisałem, obojętne mi było kto z dwójki Leo - Lewy wygra, obaj znakomici piłkarze, kto wie może jednak Lewy jeszcze otrzyma ZP za 2020 rok.
0
@KmN Nie posiadam Insta, ale gratuluję wygranej :)
3
Jeśli chce odejść dla kasy, niech idzie, w Anglii to już nie wyjdzie z gabinetu medycznego, bo tam swoją gra to już go połamią do reszty..
1
@VamosRakieta Eee Ivan, zobaczymy czym jutro się popiszecie :D
4
Jeśli tak dalej będziemy pracować, to powoli zacznie wracać to co utraciliśmy :) Widać tu rękę w szatni Generała.
2
Koniec!! Mamy to. VeB!!!
3
Coutinhooooooooo i 3 pkt. nasze!!!
6
I cyk mamy wapno :D
0
6 minut, trzymać to!
1
Depay w końcu goooooooooool!!!
0
Ale lipa, remis...
3
Goooooooooool Frenkie :D
0
Słaba ta pierwsza połowa, oby Xavi im przemówił w szatni.
0
Jeszcze kontuzji Araujo nam brakowało..
1
Coś przejęli kontrolę gospodarze na boisku.
1
Depay co Ty człowieku robisz.
2
Ależ Abde to jest kocur!
3
Fajnie że gra Abde od początku, dobrze byłoby dziś dopisać 3 pkt. Vamoooos!
0
@Baron77 Dobra, mój błąd.