3

Depay gooooooooool jazda!

1

Wapno!!!! :D Dawać kurna z nimi.

6

Szkoda że już nie zagra dla nas, ale zdrowie ma się tylko jedno i trzeba o nie dbać.

3

@Malkey95 Ciekawy temat, zdarzało mi się o tym myśleć czasami, ale wierzę że jest po śmierci inne lepsze życie bez chorób i bólu :)

1

@RobiS Ja miałem wynik po 6 godzinach.

3

Świetna wiadomość, Diabeł Tasmański ponownie w Barcelonie :)

0

R. I. P Rangers.

8

Do końca sezonu jak najbardziej, przyda nam się taki doświadczony Diabeł Tasmański na PO, nawet gdyby miał grać rzadko. Zdecydowanie na TAK.

5

Dobry ten Xavi? Gdzie grał poprzednio? Może wniesie do pomocy to coś czego nam brakuje. Tak serio to super że w końcu do nas dołączył, oby wszystko teraz szło w lepszym kierunku. VeB!

1

Laki Luk nie miał tyłu kibiców na powitaniu ile ma dziś General :D

0



Już wkrótce w szatni Barcelony :D

2

@Zirike Życzę powodzenia :)

0

@KmN Do tego czasu to pójdzie w zapomnienie, na świeżo takie cuś się okazuje :)

0

@KmN Pochwalisz się? :)

1

@MesQueUnClub96 Każdy gra tam gdzie ich kariera zaprowadziła, najważniejsze że Polak odnosi sukcesy w tym sporcie jaki kochamy.

3

@VirtuoZ Ja bym się cieszył gdyby to Lewy wygrał.

10

Mi tam obojętne kto wygra ZP, Leo i Lewy obaj wspaniali zawodnicy. Nie rozumiem tylko takiej krytyki i niechęci tutaj na Lewego. Gdyby wygrał, to zapisze się w historii Polskiej piłki nożnej jako jedyny Polak który dotychczas zdobył ZP.

1

@tristan87 Pilnuje wszystkiego aby poszło dobrze, jak zawsze.

2

0

Broniłem go wielokrotnie, miałem nadzieję że przezwycięży te kontuzje, ale tak się chyba nie stanie.

0

To jest chyba jakiś żart z Dembele.

0

To się nie dzieje naprawdę.

0

Dobra, cel osiągnięty, pozostajemy w grze. VeB!

1

Lewy maszyna hat-trick.

2

Takiego Matsa potrzebujemy.

0

Wchodzi bestia.

0

@ProMILs Heh no trafiłem, ale mam opóźnienie 1,5 minuty więc nie wiedziałem że trafili już gdy pisałem komentarz ;)

0

Ansuuuuuuu gooooooooooooooooool

2

Depay - Fati - Dembele, co jak co ale nasi powinni cos strzelić..

0

Dembele wnieś coś proszę dobrego do gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?