0

@Jon_Snow Ale instynktu strzeleckiego się nie traci.

0

Gdyby był Fati i Aguero..

0

Alex Moreno: Jedziemy na skomplikowany teren, jakim jest Camp Nou, ale z mentalnością zwycięzców.

I przyjechali.

0

Ten remis niech choć wyszarpią.

1

Przed Xavim mnóstwo pracy, ale potrzebne nam transfery już zimą.

0

Zaraz Pique wkroczy do ataku.

0

@mekston Jak się oddaje za grosze takiego napastnika, to tak jest. Dzban Bartomeu.

0

@Bobrowik Pewnie w drugą stronę będzie.

0

Frenkie jak ładnie się położył.

0

Barca atakuje, Betis strzela, nowe nie znałem.

0

Zajebiście...........

0

Komar dziś ukuje na 1-0.

0

I kto tu jest winien, trenerzy czy piłkarze?

0

Gdzie jest ten Depay z Olympique..

0

Siedzimy na nich jak szpok na czereśni, brakuje bramki.

0

Dawać Barca, Vamooooos!!!!

4

Dembele jakie podanie...

3

Co jak co, ale Dembele ma to coś z piłką przy nodze nawet przy dwóch rywalach obok siebie.

0

@Bobrowik To ba, jak zawsze.

1

Dembele może coś poczaruje.

2

Czuję skromnie wygraną 1-0.

1

Mats nie ma konkurencji i takie oto efekty.

0

@mekston Ciekawe jak to wygląda na VAR.

0

Chyba brak spalonego.

0

@FioletoweOczy @Jackazz klimaty FIFY :D

0

5 minet doliczone.

0

Xavi amulet przyniesie szczęście i wygramy.

0

@doc Przychodzi taki moment w życiu piłkarza że szybkość spada..

0

@TheNekro94 Czas najwyższy.

2

Tym strzałem chyba chciał postraszyć gołębie na stadionie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?