Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jon_Snow Ale instynktu strzeleckiego się nie traci.
0
Gdyby był Fati i Aguero..
0
Alex Moreno: Jedziemy na skomplikowany teren, jakim jest Camp Nou, ale z mentalnością zwycięzców.
I przyjechali.
0
Ten remis niech choć wyszarpią.
1
Przed Xavim mnóstwo pracy, ale potrzebne nam transfery już zimą.
0
Zaraz Pique wkroczy do ataku.
0
@mekston Jak się oddaje za grosze takiego napastnika, to tak jest. Dzban Bartomeu.
0
@Bobrowik Pewnie w drugą stronę będzie.
0
Frenkie jak ładnie się położył.
0
Barca atakuje, Betis strzela, nowe nie znałem.
0
Zajebiście...........
0
Komar dziś ukuje na 1-0.
0
I kto tu jest winien, trenerzy czy piłkarze?
0
Gdzie jest ten Depay z Olympique..
0
Siedzimy na nich jak szpok na czereśni, brakuje bramki.
0
Dawać Barca, Vamooooos!!!!
4
Dembele jakie podanie...
3
Co jak co, ale Dembele ma to coś z piłką przy nodze nawet przy dwóch rywalach obok siebie.
0
@Bobrowik To ba, jak zawsze.
1
Dembele może coś poczaruje.
2
Czuję skromnie wygraną 1-0.
1
Mats nie ma konkurencji i takie oto efekty.
0
@mekston Ciekawe jak to wygląda na VAR.
0
Chyba brak spalonego.
0
@FioletoweOczy @Jackazz klimaty FIFY :D
0
5 minet doliczone.
0
Xavi amulet przyniesie szczęście i wygramy.
0
@doc Przychodzi taki moment w życiu piłkarza że szybkość spada..
0
@TheNekro94 Czas najwyższy.
2
Tym strzałem chyba chciał postraszyć gołębie na stadionie.