Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Zgadzam się z Tobą Panie.
9
@BorzyKrzys Mieszkam na wsi, mam pieska po którym się zawsze sprząta, ale jak widzę na mieście co się odwala, to życzę tym Wszystkim co nie sprzątają żeby im kiedyś karę wlepiono. Ma się psa to i trzeba pilnować.
4
Skoro tak to pożegnać, byłem za chłopem ale widać co jest ważniejsze.
1
Nie no, takich newsów to ja nie lubię.
1
Brawo Pique, króciutko z takimi.
0
Tego jego agenta ładnie popierdzieliło, jeszcze mógł wyskoczyć z wynagrodzeniem na poziomie Messiego.
1
Komentarz usunięty
0
@karci0 Aż tak źle było? :D
0
@Limaker Whishy + sok porzeczkowy, polecam. Możesz pić, na drugi dzień zero kaca :)
2
Komentarz usunięty
13
@MarioVeB! A z Tobą nadal widzę coś nie halo, bo ile razy Ci tłumaczyć żebyś nie odpisywał na mój komentarz, nadal to robisz. Można tłuc jak grochem o ścianę.
26
Teraz 75%, następnie powolutku w dół aż dojdzie ponownie do gry przy pustych trybunach.
2
@Comentateiro Panie, a żebym ja wiedział co ja w ogóle mówię to bym się cieszył :D
1
Dobra pora kogoś sprzedać, bo to nam idzie najgorzej.
2
Świetna wiadomość. W końcu klub zaczyna być mądrze zarządzany.
2
@Jakchcesz Jak widać każdy orze, jak może ha :D
0
Ale pięknie pięściami po pysku sobie dawali w meczu QPR - Bournemouth :D Niczym w NHL :D
6
Moriba byłby teraz panem w Barcelonie, zachciało się kasy :)
2
Jak uda się zarządowi sprowadzić Gaye to czapki z głów.
0
Nasz klub chyba oszalał do reszty. Oby to nie była prawda.
9
Złoto, coś pięknego! :D
9
@czosnekfcb Jakie to jest prawdziwe :D
22
"Atrakcyjniejszy sportowo projekt" :DD Chłop ma wysokie ambicje, ale od siebie też trzeba coś dawać na boisku :P
1
Wielka szkoda że nie udało nam się zdobyć 3 punktów, to by dało dobrego kopa.
4
6 minut, jazda z nimi damy radę!
4
Ależ strzał... Gdyby to wpadło.
1
Fajnie byłoby się pokusić tu o wygraną, tym bardziej że gramy w przewadze.
1
Wykorzystajmy to teraz.
1
@Nieznajomy Gramy tym co mamy, co zrobisz.
0
Araujooooooooooo brawo do szatni.