2

@Kidd Nie miałem na myśli Twojego komentarza, tylko te które przewijają się na La Rambli.

2

@arasz1819 Ale się narracja zmieniła xD Teraz nagle wszyscy na La Rambli bronią Dembele, a wcześniej była z niego beka, wyzwanie od darmozjadów i wywalanie z klubu. Oczywiście, że to jest dobry zawodnik, momentami nawet bardzo dobry, ale nie piłkarz na którym można budować zespół, a dużo tu takich opinii można przeczytać.

0

@tadzik447 Ta scena to złoto xd

0

@michal26 Widziałeś informację, że Polska w koalicji przekaże migi na Ukrainę? Dobra decyzja?

0

@michal26 To w Rosji jest aż taka propaganda, że Rosjanie nie spodziewali się, że nie zostaną miło przywitani przez Ukraińców? I po co dodatkowo wiązać ciała po śmierci? Jeżeli w Buczy nie było zbrodni wojennych, to jakie inne miasta masz na myśli?

0

@kamil9040 A co jeśli rakieta trafi w miasto, które takiej linii obrony nie ustawiło? Czy wszystkie w jakiś sposób ustawiają? Pytam, bo nie wiem jak to dokładnie wygląda.

0

@michal26 Zgadzam się z tym, że trzeba wszystko dokładnie zbadać, ale tak jak napisał @Ptasior pod co zostaną ,, podciągnięte" masowe mogiły?

5The Guardian to chyba słabe źródło, ale i tak xd

0

@talizmo No właśnie skąd takie informacje, bo wcześniej było info, że sobie piłeczkę kopie ze współwięźniami.

1

@Kuba_1 Anka też troszeczkę inaczej wygląda niż na początku znajomości z Lewym. I to raczej nie tylko kwestia tego, że lata lecą.

0

@kamyk_23 I myślisz, że przestaną chodzić do Kościoła, bo TVN wydał dokument o Janie Pawle 2? Jeżeli utrzyma się aktualny trend, to znaczący spadek nastąpi jak zabraknie ludzi starszych czyli mniej więcej za 20 lat. Teraz będzie się to utrzymywać w okolicach 40%.

1

@Borneo Znalazłem dane z 2022r które wskazują, że aktywnie praktykujących katolików jest ok 42%, więc nie wiem skąd wziąłeś te 28%. Nie sądzę, żeby takich osób przybyło, ale wygląda na to, że od kilku lat utrzymuje się to na poziomie ok 40%. Ja np chodzę do Kościoła i nie zauważam, żeby radykalnie ubyło osób, które chodzą na Mszę. Pamiętam natomiast jak za dzieciaka ludzie wrzucali na tacę po 1zł czy 2zł, a teraz mnóstwo ludzi daje po 10zł czy 20zł. Póki żyją starsi ludzie, Kościół nie zginie. A co będzie za 20/30 lat to trudno powiedzieć. Natomiast zgadzam się co do tego, że jest zdecydowany spadek praktykujących katolików w porównaniu do lat 80 czy 90.

0

@Borneo Skąd wziąłeś te 28%? Bo wpisując w google pojawiają się dane z 2021r, które wskazują, że ponad 40% chodzi do kościoła przynajmniej raz na tydzień.

0

@Awtameok_Klana Generalnie wydaje mi się, że jest ,,bieda" zarówno u demokratów jak i u republikanów jeżeli chodzi o wybór kandydata na prezydenta. Trump przecież też nie dużo młodszy od Bidena.

0

@Seba_89_ A było już ogłoszone, że Biden będzie starał się o drugą kadencję? Facet ma już 80 lat, więc różnie z tym może być.

1

@Borneo To, że na chwilę obecną Biden jest dla nas dobrym prezydentem nie znaczy, że Amerykanie uważają tak samo. Z tego co kojarzę, to poparcie w sondażach dla Bidena nie powala.

5

@Dundersztyc O znalazł się Pan Mądraliński, który innych będzie wyzywał od przygłupów.

3

@Dundersztyc Messi nie ciągnie drużyny w meczu z Meksykiem i co najwyżej Argentyna mogłaby spakować walizki i wracać do domu.

1

@Comentateiro Było niby info, że jeszcze nie chce opuszczać Europy.

0

@Lionel_Messi10 Co to za wywiad, w którym Messi mówił, że podejmie decyzję po meczu w Monachium?

5

@Dundersztyc Dobrze, że teraz mamy samych zawodników, którzy zapierdzielają w ataku i obronie. Może w przyszłym sezonie wreszcie wyjdziemy z grupy w LM. A jak nie, to może chociaż dojdziemy do późniejszych etapów w LE.

3

@Dundersztyc Nie napisałem, że sam Messi wygrał Argentynie mistrzostwo. Był liderem, strzelał decydujące gole, kreował akcje i jest bez wątpienia jednym z głównych kreatorów sukcesu Argentyny. A co do Anfield to obejrzyj jeszcze raz mecz, to może zobaczysz sytuacje, które Leo wykreował dla swoich kolegów. A wykorzystanie karnych na mundialu też pokazuje, że Messi ma mocną psychikę. Wcześniej miał problemy z ich strzalaniem, a na MŚ udźwignął presję.

0

@AmigoBlancos Do czego to doszło, że kibic Realu broni Messiego i naśmiewa się z CR7 xd

1

@Dundersztyc A wiesz, że zazwyczaj w każdej drużynie jest lider, który ma duży wpływ na wyniki zespołu? I uwaga, Messi bezdyskusyjnie był kimś takim dla Argentyny na mundialu.

0

@Flopsi Chyba pomyliłeś stronę biały rycerzu :)

3

@Dundersztyc Czyli uważasz, że nie poprowadził Argentyny do mistrzostwa świata?

5

@Dundersztyc Gdzie napisałem, że sam?

0

@talizmo Skąd bierze się u ciebie to przekonanie, że PSG ma najmocniejszy skład w Europie? Wystarczy popatrzeć na ich pomoc, żeby wiedzieć, że tak nie jest. A mundial najprawdopodobniej zapewni Messiemu złotą piłkę. Nikogo nie obchodzi, że 5 goli z 8 było z rzutów karnych.

0

@LS A gdzie tu usprawiedliwienie?

0

@talizmo PSG nie ma najsilniejszej kadry w Europie. Pomoc mają bardzo przeciętną

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?