1

@Ansufati123 Popieram, dorzuciłbym Luquinhasa.

0

@Janiama Kogo Ty najbardziej cenisz w polskiej lidze?

0

Ktoś ogląda Ekstraklasę? Nie do końca zgadzam się z wyborem Mladenovicia na najlepszego gracza sezonu. Dla mnie nawet w Legii lepsi są Juranović, Pekhart czy Luquinhas.

0

@Encore Oby nie poszedł do P$G za Mbappe.

0

@Alanooo A jakiś tytuł?

1

@maroon Pierwsze dwa bardzo lubię. Zachwytów nad trzecim nie rozumiem.

1

@myscooter Piękny zestaw.

0

@matirix20 Stare, ale jare seriale. :) Dzięki za miłe słowa.

2

@tomek8756
1. Kompania braci
2. Sześć stóp pod ziemią
3. Czarnobyl
4. Ostatni taniec
5. Normalni ludzie

0

@cat_r37 Chciałbym, żeby Kane odszedł z Totków, ale jakoś w to nie wierzę. City ewentualnie mogliby oddać Jesusa.

6

@Explode Kane popełnił błąd podpisując tak długi kontrakt. Tak jak Grealish.

1

@Borneo Muszę go ponownie obejrzeć.

0

@mat32 3 części nie znoszę. Dla mnie została nakręcona na siłę i dla kasy.

0

@Borneo Sharon Stone była sexy. Dawno nie oglądałem tego filmu.

2

@tristan87 Levy go nie puści.

0

@mat32 Rozumiem, ale mnie trochę rozczarował, szczególnie II część. A kiedyś uważałem, że jest lepsza od jedynki.

2

@LS Grobowiec świetlików jest mega przygnębiający.

0

@matirix20 Zobacz sobie wczesne filmy Formana, choćby "Miłość blondynki" albo "Pali się moja panno".

0

@magic10 American Beauty jest blisko podium. Też oglądałem kilka razy i za każdym razem coraz bardziej mi się podobał.

0

@Encore Mel Gibson zawsze jest świetny.

1

@neeed Świetny film, ale za bardzo przygnębiający na częste seanse. Ja kocham też "Krótki film o zabijaniu", ale oglądałem go tylko dwa razy.

1

@Encore To już bardziej.

2

@Ojciec5tkidzieci Pierwszego nie oglądałem, ale dwa pozostałe są super.

0

@Encore Nie przepadam za Harrym.

0

@LS Dobra, chyba zrozumiałem. :)

0

@mat32 Też lubię, ale ostatnio oglądałem Ojca chrzestnego po długiej przerwie i jakby się zestarzał. A może to ja się tak zmieniłem?

1

@Majkel34 Nietykalni o Capote czy o opiece nad niepełnosprawnym?

1

@CZaras Piękna trylogia, też uwielbiam.

1

@jacobFCB Ja jestem jednym z nielicznych, którzy nie przepadają za Quentinem.

2

@matirix20 Witaj w klubie. Ja kocham niemal wszystkie filmy Milosa Formana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?