Arkon
Dołączył/a: czerwiec 2011
18 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ansufati123 Popieram, dorzuciłbym Luquinhasa.
0
@Janiama Kogo Ty najbardziej cenisz w polskiej lidze?
0
Ktoś ogląda Ekstraklasę? Nie do końca zgadzam się z wyborem Mladenovicia na najlepszego gracza sezonu. Dla mnie nawet w Legii lepsi są Juranović, Pekhart czy Luquinhas.
0
@Encore Oby nie poszedł do P$G za Mbappe.
0
@Alanooo A jakiś tytuł?
1
@maroon Pierwsze dwa bardzo lubię. Zachwytów nad trzecim nie rozumiem.
1
@myscooter Piękny zestaw.
0
@matirix20 Stare, ale jare seriale. :) Dzięki za miłe słowa.
2
@tomek8756
1. Kompania braci
2. Sześć stóp pod ziemią
3. Czarnobyl
4. Ostatni taniec
5. Normalni ludzie
0
@cat_r37 Chciałbym, żeby Kane odszedł z Totków, ale jakoś w to nie wierzę. City ewentualnie mogliby oddać Jesusa.
6
@Explode Kane popełnił błąd podpisując tak długi kontrakt. Tak jak Grealish.
1
@Borneo Muszę go ponownie obejrzeć.
0
@mat32 3 części nie znoszę. Dla mnie została nakręcona na siłę i dla kasy.
0
@Borneo Sharon Stone była sexy. Dawno nie oglądałem tego filmu.
2
@tristan87 Levy go nie puści.
0
@mat32 Rozumiem, ale mnie trochę rozczarował, szczególnie II część. A kiedyś uważałem, że jest lepsza od jedynki.
2
@LS Grobowiec świetlików jest mega przygnębiający.
0
@matirix20 Zobacz sobie wczesne filmy Formana, choćby "Miłość blondynki" albo "Pali się moja panno".
0
@magic10 American Beauty jest blisko podium. Też oglądałem kilka razy i za każdym razem coraz bardziej mi się podobał.
0
@Encore Mel Gibson zawsze jest świetny.
1
@neeed Świetny film, ale za bardzo przygnębiający na częste seanse. Ja kocham też "Krótki film o zabijaniu", ale oglądałem go tylko dwa razy.
1
@Encore To już bardziej.
2
@Ojciec5tkidzieci Pierwszego nie oglądałem, ale dwa pozostałe są super.
0
@Encore Nie przepadam za Harrym.
0
@LS Dobra, chyba zrozumiałem. :)
0
@mat32 Też lubię, ale ostatnio oglądałem Ojca chrzestnego po długiej przerwie i jakby się zestarzał. A może to ja się tak zmieniłem?
1
@Majkel34 Nietykalni o Capote czy o opiece nad niepełnosprawnym?
1
@CZaras Piękna trylogia, też uwielbiam.
1
@jacobFCB Ja jestem jednym z nielicznych, którzy nie przepadają za Quentinem.
2
@matirix20 Witaj w klubie. Ja kocham niemal wszystkie filmy Milosa Formana.