2

@HighestInTheRoom Premier League- Arsenal lub Liverpool
La Liga- Real Sociedad
Serie A- Inter
Bundesliga- Bayern
Eredevisie- Ajax
Ekstraklasa- Raków, bo jest świetnie poukładany i lubię właściciela, oby więcej takich w polskiej lidze.

0

@Death_voice Wy w tej Konfie niby na sprawy gospodarcze patrzycie, a jesteście zwykłymi religijnymi, nawiedzonymi ludźmi, którzy chcieliby jakąś dyktaturę wprowadzić z karą śmierci, ale bez zabijania zarodków, bez gejów, czarnych, a nawet Ukraińców w Polsce. White Power rządzi, nieprawdaż?

0

@Death_voice Ręce opadają, naprawdę. Jeśli uważasz, że życie jakiegoś zarodka jest ważniejsze niż narodziny wyczekiwanego dziecka, to naprawdę totalnie Cię nie rozumiem.
Ja jestem ateistą, ale i tak uważam Stary Testament za zbrodniczą księgę. Na szczęście potem pojawił się pacyfistyczny, miłosierny Jezus, którego nawet ja uwielbiam- oczywiście jako genialnego człowieka, bo nie wierzę w te bzdurne niepokalane poczęcia i inne pierdoły.

0

@Death_voice Jak to nie jest katotaliban, to ja już nie wiem co nim jest. Talibowie też wielu absurdalnych rzeczy zabraniają. Jakoś niemal wszędzie in vitro jest dopuszczalne, tylko dziwnym trafem w Polsce ultrakatolickiej nie? Sorry, ale jest przykazanie nie zabijaj i tam nie ma wyróżnienia kogo można, a kogo nie.

0

@Death_voice Jak to nie słyszałeś, że KK zabrania masturbacji, bo jest to nieetyczne? Masz poważne braki w edukacji religii, którą Ordo Iuris chce wprowadzić nawet na maturę. O tym też nie słyszałeś? To Bóg jest dopiero zwyrolem, bo tyle zarodków ginie, a nawet kobiety potrafią poronić. Oczywiście tabletka dzień po też powinna być zabroniona? Tak z ciekawości pewnie jesteś za karą śmierci i to już Korwinowi i innym nie przeszkadza? Wyjątkowo wybiórcze traktowanie wiary.

0

@Death_voice Wy jesteście gorsi od PiSu z waszym Ordo Iuris i ciągłym wchodzeniem ludziom do łóżka. Masturbacji też zabrońcie, świętoszkowaci, chorzy ludzie. Mam nadzieję, że Braunowi nie popuszczą, bo gość powinien beknąć.

0

@Death_voice Ależ Wy w tej Konfie macie problem z wolnością. Niby ciągle o niej gadacie, a wszystkiego zabraniacie, nawet posiadania dzieci. A to nieetyczne, a to hodowla, a to są dzieciaki, które dają szczęście rodzicom i będą pracować na nasze i wasze emerytury.

1

@Death_voice Powiedz to tysiącom dzieci, które się urodziły dzięki tej metodzie oraz ich rodzicom. Ja, na ich miejscu, podałbym go do sądu i jest duża szansa na wygranie takiej sprawy.

0

Ja potrafię przyznać, że europosłowie lewicy się skompromitowali głosując za zmianą traktatów. Szkoda, że wielu na Rambli nie potrafi skrytykować Brauna za porównanie in vitro do działalności nazistów. Troszkę pokory by się przydało, a nie obrona jego erudycji.

1

@Ziemny Mnie od początku przerażały działania i wypowiedzi Brauna, ale tu miał wielu obrońców. Teraz nagle ucichli.

3

@Kgorecki2500 Niby nie ma Korwina, ale takimi ludźmi jak Braun Konfa sobie strzela w kolano.

8

Nadal są tu obrońcy Brauna po jego skandalicznym wystąpieniu w sprawie in vitro? Oni zmierzają w stronę centrum!?To jest radykalny katotaliban.
@michal26 @Kgorecki2500

0

@GeraltzKatalonii Po kiego grzyba ten VAR jak nawet nie sprawdzą...

0

@Cataloniec94 Odkąd Ceferin rządzi jest coraz gorzej.

9

UEFA to mafia! Jak można było nie podyktować karnego dla Ukrainy!?

1

Tak się odniosę do problemu aborcji. Mimo, że mam bardzo liberalne poglądy wystarczy mi powrót do kompromisu i depenalizacja. Tak naprawdę problemem w Polsce jest fatalny system adopcji, nie mówiąc o pomocy dla osób wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami. Tak krytykujecie kobiety, ale najczęściej jest tak, że jak rodzi się takie dziecko, to ojciec się zmywa i nawet nie chce płacić alimentów(to kolejny problem tego kraju). Tu trzeba szukać rozwiązań.

1

@fart Największy wygrany transferu Lillarda, dzięki temu mają świetnego Holidaya.

2

Jest dobra informacja hit Argentyna- Brazylia będzie w Eleven https://satkurier.pl/news/232865/5-i-6-runda-el-ms-w-strefie-conmebol-w-eleven-sports-akt.html

0

@Khajio Ja ciągle myślałem, że Lipsk z tak bogatym właścicielem będzie miało większe ambicje.
Jednak właśnie tak jak Bayer trzeba się wzmacniać, bo nie sztuką jest kupić piłkarza na topie, tylko wyławiać takie perełki na zakręcie. Daleko nie szukając podobnie działa od lat Inter za geniusza Marotty. A Eberl ponoć blisko Bayernu?

1

@Khajio Jak znajdziesz czas, to pisz więcej o Bundeslidze i mnie oznaczaj, bo jesteś kopalnią wiedzy. Jakbyś miał wybrać MVP, to jednak Kane czy Xhaka, którego chyba wszyscy chwalą? Generalnie Arsenal zamienił siekierkę na kijek kupując Havertza, a sprzedając Szwajcara. Jakim cudem Leverkusen czy Lipsk zbudowały lepsze kadry niż BVB? Aż tak słaby skauting, z którego kiedyś Dortmund słynął? Masz jakiś pomysł, gdzie trafi Flick?

0

@Khajio Uważasz, że pasowałby do Barcelony, oczywiście teoretycznie? Tak przy okazji co się dzieje z BVB? Tu nawet może być problem z top 4, co byłoby tragedią? Podałbyś swoją 11 jesieni w Bundeslidze? Xabi już jest gotowy na Real?

1

@Rewolucja123 Jasne, ale z tego co widzę to już nie pierwszy słabszy sezon Kimmicha na tej pozycji. Zresztą w kadrze Niemiec też nie wyglądał super.

2

@Hosh Sorry, pomyłka. :)

1

Sam jestem(może bardziej byłem) zwolennikiem sprowadzenia Kimmicha, ale coraz więcej ekspertów krytykuje jego grę na DP i nawołuje do powrotu na prawą obronę. Nawet Bayern ostatnio lepiej wyglądał z parą Laimer- Goretzka. Jak sądzicie?
@Khajio @P33ck @MesQueUnClub96 i inni fani Bundesligi.

0

@MesQueUnClub_87 "Zimowy monarcha" i film "Zabójca"

0

@JimMorrisonFCB Badiashile kosztował raptem 38 mln, jak na Premier League, to grosze. Caicedo zawyżył cenę Liverpool. Cucu pełna zgoda. Ja jakoś podskórnie czuję, że jeśli Poche dadzą popracować w spokoju, to za rok Chelsea powalczy co najmniej o top 4.

0

@JimMorrisonFCB Przy kupnie takiej ilości graczy nie dało się tego uniknąć. Ja zawsze patrzę na pomoc i tu masz Enzo, Caicedo, Lavię i Gallaghera, a tam coraz starszych Case czy Eriksena. Ja czekam na Nkunku, bo uważam że gość ma niesamowite możliwości.

0

@JimMorrisonFCB Mnie w ogóle śmieszy jak ktoś zalicza do top 5 ligę francuską. Jeśli już to jest top 4, z dużą przewagą Premier League nad resztą. Pewnie Cię zaskoczę, ale uważam, że Chelsea ma dużo bardziej perspektywiczny zespół niż MU. Wczorajszy mecz z MC udowodnił ich potencjał, a ile tam kontuzji.

0

@JimMorrisonFCB Zgodzisz się, że to jeden z najbardziej znanych klubów i jednak gra w LM- słabo, ale gra.

2

@GeneralXavi MU zdecydowanie.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?