Arkon
Dołączył/a: czerwiec 2011
18 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio Dzięki bardzo. Myślałem, że Lipsk kupi Dakę, ale ten ponoć blisko Leicester. Ponoć nawet Liverpool przygląda się Malenowi. Najważniejsze pytanie- o co chodzi ze zniknięciem klauzuli Isaka? Mają prawo odkupić go za 30 mln? To nie byłby dobry ruch, a potem ewentualnie sprzedaż drożej?
0
@Khajio Tego nie wiedziałem, ale generalnie skauting Atalanty mi imponuje.
Tak przy okazji jakieś wieści z Bundesligi? Gdzieś czytałem, że BVB interesuje się Baileyem.
8
Niebywałe, że Atalanta kupiła Gosensa za milion euro.
0
@Darkfin Niestety to księża budują niewiarygodność tej instytucji. Nic dziwnego, że w wielu liceach ponad połowa uczniów rezygnuje z religii.
0
@Barwindg Kaczyńscy im dają miliardy oraz wpływ na politykę, to ich chwali.
0
@Persyfl Niestety cały polski KK się coraz częściej kompromituje.
1
@Wilczeq Bo Rakoczy, Głódź nie mówiąc o Rydzyku mówią z sensem.
1
Abp Jędraszewski: "To nasz obowiązek dziękować Bogu za braci Kaczyńskich."
A potem KK się dziwi, że coraz więcej ludzi odchodzi. Dla mnie takie słowa to skandal!
2
Pięknie, brawo Laporta i Koeman!
2
@tbas On u nas grał na kilku pozycjach i nigdzie nie przekonywał. Nawet pod nieobecność Leo grał słabo.
6
P$G interesuje się podobno Pogbą, Kanem, Hakimim. Nie mogłoby zainteresować się genialnym według Deschampsa Griezmannem?
0
@Bogan Tu się z Tobą zgodzę. Ostatnie wybory w Polsce pokazują, że niestety trudno liczyć na inteligencję w Polsce. Tu nie chodzi o ewentualne zagrożenie, tylko o odpowiedzialność społeczną, a o to w Polsce jest strasznie ciężko od wieków. Polskie piekiełko nie wzięło się znikąd. Niestety nie ufamy autorytetom tylko jakimś no namom z youtuba.
0
@maroon Jak masz się nie stosować jak Ci zamkną szkoły czy zakłady pracy?
3
@VenoM Nie jest ich winą, że mamy niewydolną służbę zdrowia.
3
@maroon Nigdy nie poprę żadnej decyzji Łukaszenki. Na wodza Brazylii nawet piłkarze kadry narzekają.
3
@Barca1992 Akurat moi znajomi lekarze są naprawdę wiarygodni, a kasę dobrą już dawno zarobili. :)
5
@maroon No jak Twoim idolem jest Białoruś, to gratuluję.
2
@Barca1992 Mam znajomych lekarzy, którym wierzę.
2
@Mr8lack Sęk w tym, że na razie nie ma odporności populacyjnej nawet w Anglii.
2
@Mr8lack Też tego nie rozumiem, ale mają jakiś wariant indyjski. Niestety poszli w kierunku długiej odległości między jedną szczepionką a drugą, stąd duża liczba osób zaszczepionych tylko jedną dawką.
4
@Barca1992 Jasne powiedz to tysiącom osób pod respiratorami.
8
@maroon Też nie popieram tego rządu, ale to problem ogólnoświatowy.
7
@Mr8lack Jakie wycofują!? Zobacz na ilość zgonów, jak na tak duży kraj jest minimalna, a to zasługa szczepionki.
8
@Barca1992 Jak można normalnie żyć jak szpitale są przepełnione? To nie jest wymysł tylko Polski.
5
@Barca1992 Jakie jest inne rozwiązanie niż powszechne szczepienia?
5
@maroon Się zdziwisz jak Ci firmę albo szkołę zamkną jesienią.
1
@VenoM Dobrze zgadujesz.
7
@lucas/catalan Oczywiście, setki milionów zaszczepionych na świecie to inteligentni inaczej.
10
@budel17 Węgry szczepią dużo lepiej niż Polacy, choćby z tego powodu jest pełny stadion.
5
@Rastafarnianin A potem zdziwienie, że kolejny lockdown.