1

@Khajio Dzięki bardzo. Myślałem, że Lipsk kupi Dakę, ale ten ponoć blisko Leicester. Ponoć nawet Liverpool przygląda się Malenowi. Najważniejsze pytanie- o co chodzi ze zniknięciem klauzuli Isaka? Mają prawo odkupić go za 30 mln? To nie byłby dobry ruch, a potem ewentualnie sprzedaż drożej?

0

@Khajio Tego nie wiedziałem, ale generalnie skauting Atalanty mi imponuje.
Tak przy okazji jakieś wieści z Bundesligi? Gdzieś czytałem, że BVB interesuje się Baileyem.

8

Niebywałe, że Atalanta kupiła Gosensa za milion euro.

0

@Darkfin Niestety to księża budują niewiarygodność tej instytucji. Nic dziwnego, że w wielu liceach ponad połowa uczniów rezygnuje z religii.

0

@Barwindg Kaczyńscy im dają miliardy oraz wpływ na politykę, to ich chwali.

0

@Persyfl Niestety cały polski KK się coraz częściej kompromituje.

1

@Wilczeq Bo Rakoczy, Głódź nie mówiąc o Rydzyku mówią z sensem.

1

Abp Jędraszewski: "To nasz obowiązek dziękować Bogu za braci Kaczyńskich."
A potem KK się dziwi, że coraz więcej ludzi odchodzi. Dla mnie takie słowa to skandal!

2

Pięknie, brawo Laporta i Koeman!

2

@tbas On u nas grał na kilku pozycjach i nigdzie nie przekonywał. Nawet pod nieobecność Leo grał słabo.

6

P$G interesuje się podobno Pogbą, Kanem, Hakimim. Nie mogłoby zainteresować się genialnym według Deschampsa Griezmannem?

0

@Bogan Tu się z Tobą zgodzę. Ostatnie wybory w Polsce pokazują, że niestety trudno liczyć na inteligencję w Polsce. Tu nie chodzi o ewentualne zagrożenie, tylko o odpowiedzialność społeczną, a o to w Polsce jest strasznie ciężko od wieków. Polskie piekiełko nie wzięło się znikąd. Niestety nie ufamy autorytetom tylko jakimś no namom z youtuba.

0

@maroon Jak masz się nie stosować jak Ci zamkną szkoły czy zakłady pracy?

3

@VenoM Nie jest ich winą, że mamy niewydolną służbę zdrowia.

3

@maroon Nigdy nie poprę żadnej decyzji Łukaszenki. Na wodza Brazylii nawet piłkarze kadry narzekają.

3

@Barca1992 Akurat moi znajomi lekarze są naprawdę wiarygodni, a kasę dobrą już dawno zarobili. :)

5

@maroon No jak Twoim idolem jest Białoruś, to gratuluję.

2

@Barca1992 Mam znajomych lekarzy, którym wierzę.

2

@Mr8lack Sęk w tym, że na razie nie ma odporności populacyjnej nawet w Anglii.

2

@Mr8lack Też tego nie rozumiem, ale mają jakiś wariant indyjski. Niestety poszli w kierunku długiej odległości między jedną szczepionką a drugą, stąd duża liczba osób zaszczepionych tylko jedną dawką.

4

@Barca1992 Jasne powiedz to tysiącom osób pod respiratorami.

8

@maroon Też nie popieram tego rządu, ale to problem ogólnoświatowy.

7

@Mr8lack Jakie wycofują!? Zobacz na ilość zgonów, jak na tak duży kraj jest minimalna, a to zasługa szczepionki.

8

@Barca1992 Jak można normalnie żyć jak szpitale są przepełnione? To nie jest wymysł tylko Polski.

5

@Barca1992 Jakie jest inne rozwiązanie niż powszechne szczepienia?

5

@maroon Się zdziwisz jak Ci firmę albo szkołę zamkną jesienią.

1

@VenoM Dobrze zgadujesz.

7

@lucas/catalan Oczywiście, setki milionów zaszczepionych na świecie to inteligentni inaczej.

10

@budel17 Węgry szczepią dużo lepiej niż Polacy, choćby z tego powodu jest pełny stadion.

5

@Rastafarnianin A potem zdziwienie, że kolejny lockdown.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?