A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk wątpię że mistrz kraju da sobie wypuścić przewagę z 3 siłą ligi
0
Odra Opole wyszła na boisko? Przecież to jest kompromitacja wyższej półki. Oni nie wyszli z połowy przez cały mecz
2
@Popitek12 Terry i Ferdinand
0
@mekston Alcaraz ma kurs 1.06, to mnie więcej jak Chelsea z Barrow 2 dni temu w pucharze ligi. Bez biegania on taki mecz powinien wygrać
0
@NeroTFP1ja wlasnie nie wiem jak go klasyfikować bo to zawodnik między XX a XXI wiekiem
0
Czy Lewy jest najlepszym środkowym napastnikiem w historii?
Albo inaczej, bo ja tamtych czasów nie pamiętam więc zmniejszymy linię czasu. XXI wiek. Czy był w tym okresie lepszy napastnik od Lewandowskiego? Nie skupiamy się na jedno/dwusezonowym prime tylko overall. Długowieczność, średnią bramek w LM, wpływ na trofeum, ilość goli strzelonych względem ilości goli strzelonych reszty drużyny w danym sezonie, miejsca w rankingu ZP. Jak biorę te wszystkie czynniki pod uwagę to jak mam być całkowicie szczery to nie widzę bardziej kompletnego zawodnika od Lewego. Sumując te kategorie moim zdaniem Suarez przegrywa z Lewym, przegrywa też Benzema, Kane przegrywa, Zlatan przegrywa, Henry przegrywa, Eto przegrywa. No chyba Polak jest najwybitniejszym środkowym napastnikiem XXI wieku
0
Który to był co wczoraj pisał że jak Szczęsny zostanie zawodnikiem Barcelony to usuwa konto? Jakiś nick w stylu Koziołek Matołek miał
0
@okiemtypera_lucaxx95 przecież obecnie Bravo w tym wieku to może być jedynie pewny wypicia drinka na plaży. Ludzie bez przesady on jest emerytem sportowym
2
Generator losowych wyników w pucharze Polski aktywowany. Wicelider Ekstraklasy jest dominowany przez miejscową 3 ligową Sandecję i póki co przegrywa 1-0 w 65 minucie
0
@Kubsoleon skoro UEFA wypuszcza oficjalny komunikat, że zrobili błąd to nie mogą być takimi imbecylami, żeby nie sprawdzić czy wcześniej był spalony?
1
@Objectivo trochę zajęło, ale to też jest po części poj*bane, że w zasadzie Hiszpania nie powinna być mistrzem Europy, Yamal nie zagrałby wybitnego meczu z Francją. Cały świat nie oszalałby na jego punkcie. A przez błąd, pomyłkę kogoś, ten chłopak dzisiaj jest złotym dzieckiem na które patrzy każdy, a nie tylko my kibice Barcelony. Życie to jeden wielki totolotek i są sytuacje kiedy zupełnie nie masz wpływu jak one się potoczy
3
Komitet sędziowski UEFA przyznał wczoraj, że Niemcom należał się rzut karny w starciu przeciwko Hiszpanii. Sędziowie popełnili błąd i Hiszpania została przepchnięta do kolejnej rundy. Trzeba śmiało przyznać, że jest to największy wałek na imprezie mistrzowskiej od nieuznanego gola z meczu Niemcy - Anglia w RPA
0
@partymaker no tak po czerwonej kartce postawili mur i stali w 9 przed bramką całą połowę wyprowadzając 1 akcję. Ja wiem, że im to prawie wyszło idealnie, ale taka chamska gra na wynik no nie wiem to kwestia na pewno dyskusyjna. Mi się takie coś nie podoba, ale poniekąd rozumiem osoby które widziały w tej heroicznej obronie sztukę
0
@Cule1234 wczorajsze 10% posiadania piłki Arsenalu przejdzie do historii. Murarka najwyższego stopnia. I nie kupuje tego że grali z czerwoną kartką, wczoraj w Ligue 1 Marsylia z redką potrafiła strzelić 3 gole
0
@tristan87 wszystko możliwe aczkolwiek na dzień dzisiejszy bliżej im do minięcia się z Wieczystą ligami
0
@tristan87 strefa spadkowa 1 ligi to wstyd dla tak zasłużonego klubu
0
Kolejny weekend bez zdobytych punktów Wisły Kraków i władze klubu nie wytrzymały. Moskal zwolniony z Wisły. Jakoś szczególnie zaskoczony nie jestem, bo wyniki jak na zdobywcę Pucharu Polski oraz zespół który potrafił pokazać się dobrze w eliminacjach europejskich pucharów są katastrofalne
0
@Kengo ja do wczoraj nie sądziłem że da się mieć 10% posiadania piłki w jednej z połów gdy gra mistrz i wicemistrz między sobą, a jednak Arsenal udowodnił, że się da. W sporcie nic mnie nie zaskoczy
5
Real Sosiedad to obecnie najbardziej bezpłciowa drużyna La Liga. Nic, absolutnie nic nie skłania przeciętnego kibica żeby fascynować się ich meczami i im kibicować.
1
Widzę ktos powtorzyl wyczyn kolegi z mojego avatara. 1 połowa a gość fauluje na redke
7
Dzisiaj w porównaniu z wczorajszym dniem to jest Stypia Mistrzów. Bardzo mierny poziom meczu w Manchesterze, Euro vibe
0
@FcPortoFan1999 Motor - Górnik 0 celnych strzalow po 30 minutach, czekałem na powrót tej pięknej ligi
11
@Gronek stary jak mi Real zamykał raz kupon na 2 kafle bodajże to był mecz z Alaves w zeszłym sezonie i strzelił w doliczonym to po chacie chodziłem śpiewając Hala Madrit. Nie trawię Realu, ale kasa to kasa i mnie wtedy nie interesują aspekty emocjonalne.
1
@michaleu 135 n.e i doradziłbym jak skutecznie pozbyć się problemu Żydowskiego przez Cesarstwo Rzymskie
3
Trzymajcie się tam we Wrocławiu i okolicach. Ciekawe, że jeden kraj a ja u siebie na biegunie zimna w Suwałkach przyszedłem do pracy w krótkim rękawku i świeci eleganckie słońce. Po południu ma być 22-23 stopnie, a u was jest 10 i i będzie padać bez przerwy 4 dni xD
1
@Gall W WTC 7 nic nie uderzyło
3
@Arden tak jak powód zawalenia się WTC-7 czy 4 lipca 1943. Co się tam dokładnie stało tego szary obywatel nigdy się nie dowie. Przypomnę apropo WTC-,7 WTC 7 było pierwszym i jedynym przypadkiem w historii naszej planety , w którym wieżowiec o stalowej konstrukcji zawalił się wyłącznie z powodu pożaru "oficjalnie"
0
@Faro tylko Vista
0
@Gronek A w rankingu Fifa są między innymi niżej niż tak Belgia, najbardziej przereklamowana reprezentacja świata, która od 2022 roku ograła tylko takie potęgi jak izrael, Rumunia, Luksemburg, Czarnogóra, Azerbejdzan, Serbia, Austria, Estonia. Sama światowa śmietanka
0
@mmaciass myślę, że Nelson Mandela to przykład jaki powinien być polityk