A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Francja póki co kontroluje finał z Amerykanami i prowadzi minimalnie. Jednak USA ciągle w rezerwowym składzie, chyba czas na pierwszą piątkę
20
Ktoś kto 20 lat temu byłby damskim bokserem dziś wygrywa złoto olimpijskie
0
City na ławce ma ciekawego bramkarza
3
Nie ma co się załamywać. Wygrał lepszy. Srebro to największe osiągnięcie od 48 lat. Mam nadzieję że będą to nosić z dumą że są druga najlepszą reprezentacją olimpijską!
0
Nie mógł Patry tak grac w finale Ligi mistrzów?
0
Gdzie gra ten francuz? Wybitny zawodnik dawno nie widziałem tak dobrego technicznie siatkarza
0
Jedno trzeba przyznać, Francja w finale piłkarskiej imprezy zawsze daje emocje
6
Sędzia wyjaśnił wszystko na mikrofonie dlaczego jest karny a niektórzy tutaj i tak się będą kłócić z przepisami, bo oglądają ten sport w TV i wiedzą lepiej xd
0
@Kengo ja mówię w skali innej z topki xd wiadomo, że jest jednym z najlepszych na świecie ale w gronie do którego on kandyduje mnie osobiście męczy jego gra
0
@barcelonaLM myślałem że napisałeś że kończy karierę. Szkoda, dalej będzie nas męczył swoim beznadziejnym tenisem
0
@Pnog37gen Resovii
0
@Hosh tymczasem Michał Probierz oskarżający sędziów o stronniczość na korzyść Legii w maju 2015 bez dowodów, a jedynie z powodu swoich wizualnych obserwacji :D A jednak kibicujesz Jagielloni
0
@Arden nie złoto olimpijskie a złoto. W memie nie ma słowo olimpijskie więc złoto to może sobie wygrać w grze na playstation. Nie udowodnisz jakie złoto, to tylko łączenie kropek
0
@Hosh ale to jest tylko mem. Skąd masz pewność, że to ona prowadzi tego instagrama? To jest trashtalk. To jest gra. Najlepiej żeby każdy był sztywny i zachowywał się jak NPC z Japonii czy Korei. Jak Argentyńczycy śpiewali w sposób rasistowski o Francuzach to jakoś nie pisałeś o tym żeby Messiego i ekipę pozwać. Zresztą chłopie jesteś z mojego miasta Białegostoku jak mogą ciebie takie memy drażnić xD
1
@ArterkHD W przypadku zgubionej przedniej tablicy rejestracyjnej w wyniku ulewy, oto kroki, które warto podjąć:
Zgłoś na Policję:
Najpierw skontaktuj się z policją, aby zgłosić zgubioną tablicę rejestracyjną. Jest to ważne, ponieważ ktoś mógłby jej użyć do nielegalnych celów. Zgłoszenie na policję chroni cię przed ewentualnymi problemami prawnymi, jeśli tablica zostałaby użyta w niewłaściwy sposób.
Możesz to zrobić telefonicznie lub osobiście w najbliższym komisariacie.
Uzyskaj protokół zgłoszenia:
Po zgłoszeniu na policję, poproś o kopię protokołu zgłoszenia. Będzie to dokument potwierdzający, że zgłosiłeś utratę tablicy.
Wizyta w urzędzie komunikacji:
Z protokołem zgłoszenia udaj się do właściwego urzędu komunikacji (wydziału komunikacji w starostwie powiatowym lub urzędzie miasta), aby uzyskać nowe tablice rejestracyjne.
Przygotuj się na ewentualne opłaty związane z wydaniem nowych tablic.
0
@FCBMati10 dobrze bo finał będzie ciekawy
0
@malicinho aż tak to nie. Bukmacher wycenił to na kurs 4 a widziałem powroty w różnych sportach po kursach 20 xD
0
To też jest niesamowite. Przegrali 3 kwarty, wygrają 1 i możliwe, że mecz
0
Ciekawe kto złapał ten piękny kursik 4, wiadomo jeszcze nie wrócili ale jest blisko
0
4 kurs był na Amerykanów parę minut temu. Ciekawe czy wrócą
1
Nie oglądam regularnie NBA ale w tym meczu Durant to taki placek. Taki trochę Dembele Amerykański
4
Trnava to był taki pewniak dnia, że pewniejsze jest tylko to że i tak postawiłem co innego i gówno wygrałem
0
@bari_94 i tak pewnie wrócą ale no kolejny raz widać że same gwiazdy tak o meczu nie wygrają. Trzeba walczyć. Nie ma free winow w sporcie drużynowym
0
Ktoś na początku igrzysk pisał że największy pewniak turnieju to wygrana Duplantisa i Amerykanów w kosza. No to Mondo nawet nie był blisko takiej sytuacji jak obecnie Amerykanie
0
@adamek20151 Serbowie ładnie uciszyli Jankesow w pierwszej kwarcie
0
Jakim cudem Niemcy napakowani zawodnikami NBA zdobyli w kwarcie 8 punktów? Toż to jest nieprawdopodobne
11
@Zoker a najzabawniejsze jest to że z tej 5 to najmniejszym flopem był mimo wszystko Dembele xD
0
@mextexperu a kto należy do jasnego ludu? Ten kto wypowiada się prozą Mickiewicza?
0
@Derean z tego co znalazłem w regulaminie UEFA na rok 2020 czyli no chyba obowiązujących wtedy ten dwumecz, to tylko w przypadku poważnych naruszeń po walkowerze zespół zostałby zdyskwalifikowany. W przypadku nieuprawnionego zawodnika prawdopodobnie ( rozstrzygałaby to pewnie UEFA indywidualnie) wygrana Legia 5-1 u siebie dałaby awans
0
@FcPortoFan1999 aż niemożliwe jak sobie ten mecz przypomnę. Wystarczyło strzelić chociaż tego jednego karnego i żadne walkowery nie eliminowałyby Legii