0

Francja póki co kontroluje finał z Amerykanami i prowadzi minimalnie. Jednak USA ciągle w rezerwowym składzie, chyba czas na pierwszą piątkę

20

Ktoś kto 20 lat temu byłby damskim bokserem dziś wygrywa złoto olimpijskie

0

City na ławce ma ciekawego bramkarza

3

Nie ma co się załamywać. Wygrał lepszy. Srebro to największe osiągnięcie od 48 lat. Mam nadzieję że będą to nosić z dumą że są druga najlepszą reprezentacją olimpijską!

0

Nie mógł Patry tak grac w finale Ligi mistrzów?

0

Gdzie gra ten francuz? Wybitny zawodnik dawno nie widziałem tak dobrego technicznie siatkarza

0

Jedno trzeba przyznać, Francja w finale piłkarskiej imprezy zawsze daje emocje

6

Sędzia wyjaśnił wszystko na mikrofonie dlaczego jest karny a niektórzy tutaj i tak się będą kłócić z przepisami, bo oglądają ten sport w TV i wiedzą lepiej xd

0

@Kengo ja mówię w skali innej z topki xd wiadomo, że jest jednym z najlepszych na świecie ale w gronie do którego on kandyduje mnie osobiście męczy jego gra

0

@barcelonaLM myślałem że napisałeś że kończy karierę. Szkoda, dalej będzie nas męczył swoim beznadziejnym tenisem

0

@Pnog37gen Resovii

0

@Hosh tymczasem Michał Probierz oskarżający sędziów o stronniczość na korzyść Legii w maju 2015 bez dowodów, a jedynie z powodu swoich wizualnych obserwacji :D A jednak kibicujesz Jagielloni

0

@Arden nie złoto olimpijskie a złoto. W memie nie ma słowo olimpijskie więc złoto to może sobie wygrać w grze na playstation. Nie udowodnisz jakie złoto, to tylko łączenie kropek

0

@Hosh ale to jest tylko mem. Skąd masz pewność, że to ona prowadzi tego instagrama? To jest trashtalk. To jest gra. Najlepiej żeby każdy był sztywny i zachowywał się jak NPC z Japonii czy Korei. Jak Argentyńczycy śpiewali w sposób rasistowski o Francuzach to jakoś nie pisałeś o tym żeby Messiego i ekipę pozwać. Zresztą chłopie jesteś z mojego miasta Białegostoku jak mogą ciebie takie memy drażnić xD

1

@ArterkHD W przypadku zgubionej przedniej tablicy rejestracyjnej w wyniku ulewy, oto kroki, które warto podjąć:

Zgłoś na Policję:

Najpierw skontaktuj się z policją, aby zgłosić zgubioną tablicę rejestracyjną. Jest to ważne, ponieważ ktoś mógłby jej użyć do nielegalnych celów. Zgłoszenie na policję chroni cię przed ewentualnymi problemami prawnymi, jeśli tablica zostałaby użyta w niewłaściwy sposób.
Możesz to zrobić telefonicznie lub osobiście w najbliższym komisariacie.
Uzyskaj protokół zgłoszenia:

Po zgłoszeniu na policję, poproś o kopię protokołu zgłoszenia. Będzie to dokument potwierdzający, że zgłosiłeś utratę tablicy.
Wizyta w urzędzie komunikacji:

Z protokołem zgłoszenia udaj się do właściwego urzędu komunikacji (wydziału komunikacji w starostwie powiatowym lub urzędzie miasta), aby uzyskać nowe tablice rejestracyjne.
Przygotuj się na ewentualne opłaty związane z wydaniem nowych tablic.

0

@FCBMati10 dobrze bo finał będzie ciekawy

0

@malicinho aż tak to nie. Bukmacher wycenił to na kurs 4 a widziałem powroty w różnych sportach po kursach 20 xD

0

To też jest niesamowite. Przegrali 3 kwarty, wygrają 1 i możliwe, że mecz

0

Ciekawe kto złapał ten piękny kursik 4, wiadomo jeszcze nie wrócili ale jest blisko

0

4 kurs był na Amerykanów parę minut temu. Ciekawe czy wrócą

1

Nie oglądam regularnie NBA ale w tym meczu Durant to taki placek. Taki trochę Dembele Amerykański

4

Trnava to był taki pewniak dnia, że pewniejsze jest tylko to że i tak postawiłem co innego i gówno wygrałem

0

@bari_94 i tak pewnie wrócą ale no kolejny raz widać że same gwiazdy tak o meczu nie wygrają. Trzeba walczyć. Nie ma free winow w sporcie drużynowym

0

Ktoś na początku igrzysk pisał że największy pewniak turnieju to wygrana Duplantisa i Amerykanów w kosza. No to Mondo nawet nie był blisko takiej sytuacji jak obecnie Amerykanie

0

@adamek20151 Serbowie ładnie uciszyli Jankesow w pierwszej kwarcie

0

Jakim cudem Niemcy napakowani zawodnikami NBA zdobyli w kwarcie 8 punktów? Toż to jest nieprawdopodobne

11

@Zoker a najzabawniejsze jest to że z tej 5 to najmniejszym flopem był mimo wszystko Dembele xD

0

@mextexperu a kto należy do jasnego ludu? Ten kto wypowiada się prozą Mickiewicza?

0

@Derean z tego co znalazłem w regulaminie UEFA na rok 2020 czyli no chyba obowiązujących wtedy ten dwumecz, to tylko w przypadku poważnych naruszeń po walkowerze zespół zostałby zdyskwalifikowany. W przypadku nieuprawnionego zawodnika prawdopodobnie ( rozstrzygałaby to pewnie UEFA indywidualnie) wygrana Legia 5-1 u siebie dałaby awans

0

@FcPortoFan1999 aż niemożliwe jak sobie ten mecz przypomnę. Wystarczyło strzelić chociaż tego jednego karnego i żadne walkowery nie eliminowałyby Legii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?