A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho ile hat trickow zanotował z Arsenalem, Bayernem, Liverpoolem czy Realem? Pytam po prostu z ciekawości
0
@Szmulek to co zwykle, niewidoczny ale jak będzie mecz z jakimś Southampton to będzie Goatem
1
W zeszłym sezonie 8 z Luton teraz 3 z Ipswich. I tak to się kręcą gole Haalanda
2
Berghuis: "I am happy we won 4-1 in this tie. Then you can hopefully make some nice trips as well [in the Europa League], instead of having to travel to Poland or Serbia."
I enjoyed Białystok, you didn't?
- Berghuis: "I prefer something else!"
Wiadomo naćpany Amsterdam to jest lepsze miejsce
3
Klub mem kropka.
1
Uwaga. Wygrana Anderlechtu zamyka mi kupon. Wiecie co to oznacza
7
@cchesterr43 1 ligowiec z czołową drużyną ligi belgijskiej zeszłego sezonu? Co oni mogą zrobić tak fizycznie? Słabsi są po prostu i tyle
0
@Pnog37 bo strzeliła Jadze 4 na lajcie
0
Pomyśleć co by było gdyby Cracovia grała w pucharach
0
De Gea i wszystko jasne. Fiorentina szybko zbiera bencki w Lidze Konferencji
2
@Sulimo przecież urodził się w Łodzi i normalnie jak każdy z nas chodził do polskiej szkoły. Polak jak polak nie wiem co jest w tym szokującego xd
1
@PatrykBarca najlepszym piłkarzem euro (MVP) był Rodri
10
@Bulbulator zawsze podziwiam osoby które robią to na co mają ochotę. Dlatego podczas covidowych cyrków tak bardzo szanowałem Djoko że postawił na swoim i nie ugiął się globalnej presji
0
@FcPortoFan1999 w karnych sie rozstrzygnie
1
Znajomy z Torunia mówi że Elana Widzew stawiać dom na remis
1
@escarabajo nikt się tego nie spodziewał
1
@Comfortable_ to jest oczywiste mi nigdy nic nie siada
0
@Cule1234 pieprzenie takie. Już to widzę, że ja jako pracownik zrezygnowałbym z roboty żeby pomóc swojemu pracodawcy z problemami finansowymi xd. Wyrzucają go i tyle
1
Totki zamykają kupon jak Real wczoraj. Także jak jest tu jakiś fan Leicester to gratulacje punktów jako beniaminek
0
Ale piękny gol Danjumy
0
@Danny Gaucho Również gole Haalanda przeciwko drużynom o wyższej renomie niż Luton czy Wolves. Z Realem 0, z Liverpoolem 0, z Arsenalem 0. Z Luton 6 z Kosowem 3
0
Nie dziękujcie xd
0
Na jednym kuponie 2 gole Realu a na drugim wygrana Realu mi zamyka. Nie dziękujcie Real dziś nie bierze tego. Zima w Madrycie od 1 kolejki
2
@blakkudium mnie takie strzały zawsze fascynują. To tak jakby koszykarz co trenuje od małego oddał taki rzut że by trafił w sufit hali xd
1
@BorzyKrzys patrząc na staty to ładnie tam cisną tylko pewnie skuteczności brakuje
0
@Kgorecki2500 to samo ludzie mówili o Hamburgu lata temu. Przecież nigdy nie spadli w swojej historii to jak niby mieliby spaść ?
12
Wicemistrz spadający z ligi, bo sprzedali swoją największą gwiazdę która ciągnęła sama ten wózek byłoby to świetnym podsumowaniem tej ligi
0
@tristan87 jeśli to będą jakieś fajne młode dupeczki to jestem za
0
Aha wstaje rano pewny że kurs 1.26 na Gamrota wszedł i tutaj zonk. Już tam nie chce oceniać czy walka była równa czy był lepszy czy coś, ale kurde 1.26 kurs czyli gruby faworyt a walkę przegrać to jest jednak wstyd
0
@Bartula po strzale to było i tak, bez znaczenia dla akcji. Dobrze że to nie jest karny bo byłoby to podobne do karnego Messiego z Polską. Czyli karny z dupy