0

Luiz Diaz pan placek

1

Podoba mi się Ipswich, czuje że może to być nowa świeżość w tej lidze jak kiedyś Wolves które wróciło i do dziś jest średniakiem ligowym

1

@FCB24 Valencia gol i monaco win dubel na dziś

0

@Encore gdyby to jeszcze był mecz z Alkmaar to myślę że nikt w Polsce by złego słowa nie powiedział

0

Bologna tak wykupiona raczej będzie zbierać oklep w Lidze Mistrzów

0

Ale autentycznie samymi nazwiskami PSG ma skład który nie byłby wyżej niż 10 miejsce Premier League. Tragicznie to wygląda na papierze i w sumie na boisku nie wiele lepiej

0

Dubelek Sevilla i Royal Union grajcie live póki gorące

6

W PSG właśnie gra chłopak urodzony w 2008 roku. Zaczynam czuć się jak dziadek

12

Cercle Brugge raczej nie do ogarnia. Abstrakcja to by była gdyby 4 drużyna ligi belgijskiej odpadła z 1 ligowcem ale mimo wszystko gratki Wisła. Na pewno nie ma wstydu

29

Dudek ma szczęście że nie było Varu bo by nigdy karnego nie obronił xD

1

Przynajmniej ludzie zapomną mecz Chelsea - Barcelona. 15 sierpnia 2024 widziałem najbardziej wydrukowany mecz w swojej historii oglądania piłki nożnej. I to w erze Varu

12

@kanver_ pechowy? Ustawiony

0

Nie za bardzo rozumiem teraz piłkarzy Śląska. Dlaczego nie zejdą z boiska? Przecież to jest kryminał nie sędziowanie oni powinni zbojkotować ten mecz

0

@Sulimo czyli rozumiem jesteś przeciwko Barcelonie bo to samo przed laty robił Mascherano

1

Byłoby to dość ciekawe gdyby Girona grająca w pucharach miała kłopoty z utrzymaniem się w lidze. A jakoś mam przeczucie że będą uczestnikami dolnej części tabeli

1

Czeska piłka europejską potęgą?

3

Legia ma zupełnie inny mental niż reszta naszych ananasów. Nie wierzę, żeby Jagiellonia jako mistrz podjęła rękawice z wicemistrzem Danii

4

@FcPortoFan1999 artykuł z 2010. Od kilku tygodni cała Katalonia bardziej niż wynikami sportowymi mistrza Hiszpanii, emocjonuje się olbrzymimi rachunkami i niejasnościami, jakie zostawił po sobie były prezes Joan Laporta.Były prezes Joan Laporta jest odpowiedzialny za: rosnące zadłużenie, rozrzutność, dziwne umowy z agentami, nieudane transfery, szpiegowanie zawodników

0

@Encore czyste United na kuponik weekendowy wleci

2

Piłkarze postanowili chyba wcielić się w zaginiony mecz na euro Anglia - Francja

0

Ciekawi mnie jak Real rozwiąże brak Kroosa. To jednak był mózg, który regulował tempo, potrafił posłać podanie jak np z Bayernem. Mogą mieć i 5 Mbappe ale no ktoś musi tę piłkę dograć

4

@MesQueUnClub96 ten strzelający Coutinho to najlepsze podsumowanie jakie bagno się wtedy działo

5

Czeskie kluby dalej swoje i już są na 9 miejscu w rankingu UEFA. To jest perfekcyjny przykład dla naszych "wielkich" jak Sparta, Slavia i Viktoria totalnie zdominowali ligę i w Europie wyglądają przepięknie. Ja tylko przypomnę, że za zeszły sezon ta trójka nabiła więcej punktów w pucharach niż np drużyny z Portugalii czy Holandii, a niewiele mniej od Belgijskich i Hiszpańskich ( tutaj tak naprawdę punktował sam Real bo reszta bardzo słabo). Chapeau bas bo widać, że trend w tym sezonie prawdopodobnie zostanie poddtrzymany

0

Niezły debiut Flicka, najwyższa porażka Barcelony do zera od nie pamiętam kiedy bo nawet flashscore mi na telefonie tyle nie pokazuje

0

Ciekawe że najważniejszy mecz Polaków w pierwszym finale igrzysk olimpijskich od 48 lat, w dyscyplinie która ponoć jest tą w którą należy pompować wszelkie pieniądze, w dzień większościowo wolny od pracy oglądało 5.3 mln ludzi gdzie mecz o honor na euro z Francją oglądalność wynosiła 7 mln. Ja wiem że każdy logicznie myślący wie z czego to wynika, ale myślę że to trochę przymknie osoby co uparcie twierdzą że siatkówka jest sportem narodowym

0

Amerykanie z Francuzami trashtalkują cały mecz, ale niektóre osoby jak usłyszały o trashtalku na igrzyskach olimpijskich to mówili, że to poważna impreza a nie patologiczne fame mma

0

W Szwajcarii to już chyba tradycja, że mistrz w kolejnym sezonie bije się o utrzymanie. Dwa sezony temu Zurich ledwo się utrzymał jako mistrz, a w tym póki co dobrze się zapowiada Young Boys. 5 spotkań i przedostatnie miejsce

0

Francja póki co kontroluje finał z Amerykanami i prowadzi minimalnie. Jednak USA ciągle w rezerwowym składzie, chyba czas na pierwszą piątkę

20

Ktoś kto 20 lat temu byłby damskim bokserem dziś wygrywa złoto olimpijskie

0

City na ławce ma ciekawego bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?