A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luiz Diaz pan placek
1
Podoba mi się Ipswich, czuje że może to być nowa świeżość w tej lidze jak kiedyś Wolves które wróciło i do dziś jest średniakiem ligowym
1
@FCB24 Valencia gol i monaco win dubel na dziś
0
@Encore gdyby to jeszcze był mecz z Alkmaar to myślę że nikt w Polsce by złego słowa nie powiedział
0
Bologna tak wykupiona raczej będzie zbierać oklep w Lidze Mistrzów
0
Ale autentycznie samymi nazwiskami PSG ma skład który nie byłby wyżej niż 10 miejsce Premier League. Tragicznie to wygląda na papierze i w sumie na boisku nie wiele lepiej
0
Dubelek Sevilla i Royal Union grajcie live póki gorące
6
W PSG właśnie gra chłopak urodzony w 2008 roku. Zaczynam czuć się jak dziadek
12
Cercle Brugge raczej nie do ogarnia. Abstrakcja to by była gdyby 4 drużyna ligi belgijskiej odpadła z 1 ligowcem ale mimo wszystko gratki Wisła. Na pewno nie ma wstydu
29
Dudek ma szczęście że nie było Varu bo by nigdy karnego nie obronił xD
1
Przynajmniej ludzie zapomną mecz Chelsea - Barcelona. 15 sierpnia 2024 widziałem najbardziej wydrukowany mecz w swojej historii oglądania piłki nożnej. I to w erze Varu
12
@kanver_ pechowy? Ustawiony
0
Nie za bardzo rozumiem teraz piłkarzy Śląska. Dlaczego nie zejdą z boiska? Przecież to jest kryminał nie sędziowanie oni powinni zbojkotować ten mecz
0
@Sulimo czyli rozumiem jesteś przeciwko Barcelonie bo to samo przed laty robił Mascherano
1
Byłoby to dość ciekawe gdyby Girona grająca w pucharach miała kłopoty z utrzymaniem się w lidze. A jakoś mam przeczucie że będą uczestnikami dolnej części tabeli
1
Czeska piłka europejską potęgą?
3
Legia ma zupełnie inny mental niż reszta naszych ananasów. Nie wierzę, żeby Jagiellonia jako mistrz podjęła rękawice z wicemistrzem Danii
4
@FcPortoFan1999 artykuł z 2010. Od kilku tygodni cała Katalonia bardziej niż wynikami sportowymi mistrza Hiszpanii, emocjonuje się olbrzymimi rachunkami i niejasnościami, jakie zostawił po sobie były prezes Joan Laporta.Były prezes Joan Laporta jest odpowiedzialny za: rosnące zadłużenie, rozrzutność, dziwne umowy z agentami, nieudane transfery, szpiegowanie zawodników
0
@Encore czyste United na kuponik weekendowy wleci
2
Piłkarze postanowili chyba wcielić się w zaginiony mecz na euro Anglia - Francja
0
Ciekawi mnie jak Real rozwiąże brak Kroosa. To jednak był mózg, który regulował tempo, potrafił posłać podanie jak np z Bayernem. Mogą mieć i 5 Mbappe ale no ktoś musi tę piłkę dograć
4
@MesQueUnClub96 ten strzelający Coutinho to najlepsze podsumowanie jakie bagno się wtedy działo
5
Czeskie kluby dalej swoje i już są na 9 miejscu w rankingu UEFA. To jest perfekcyjny przykład dla naszych "wielkich" jak Sparta, Slavia i Viktoria totalnie zdominowali ligę i w Europie wyglądają przepięknie. Ja tylko przypomnę, że za zeszły sezon ta trójka nabiła więcej punktów w pucharach niż np drużyny z Portugalii czy Holandii, a niewiele mniej od Belgijskich i Hiszpańskich ( tutaj tak naprawdę punktował sam Real bo reszta bardzo słabo). Chapeau bas bo widać, że trend w tym sezonie prawdopodobnie zostanie poddtrzymany
0
Niezły debiut Flicka, najwyższa porażka Barcelony do zera od nie pamiętam kiedy bo nawet flashscore mi na telefonie tyle nie pokazuje
0
Ciekawe że najważniejszy mecz Polaków w pierwszym finale igrzysk olimpijskich od 48 lat, w dyscyplinie która ponoć jest tą w którą należy pompować wszelkie pieniądze, w dzień większościowo wolny od pracy oglądało 5.3 mln ludzi gdzie mecz o honor na euro z Francją oglądalność wynosiła 7 mln. Ja wiem że każdy logicznie myślący wie z czego to wynika, ale myślę że to trochę przymknie osoby co uparcie twierdzą że siatkówka jest sportem narodowym
0
Amerykanie z Francuzami trashtalkują cały mecz, ale niektóre osoby jak usłyszały o trashtalku na igrzyskach olimpijskich to mówili, że to poważna impreza a nie patologiczne fame mma
0
W Szwajcarii to już chyba tradycja, że mistrz w kolejnym sezonie bije się o utrzymanie. Dwa sezony temu Zurich ledwo się utrzymał jako mistrz, a w tym póki co dobrze się zapowiada Young Boys. 5 spotkań i przedostatnie miejsce
0
Francja póki co kontroluje finał z Amerykanami i prowadzi minimalnie. Jednak USA ciągle w rezerwowym składzie, chyba czas na pierwszą piątkę
20
Ktoś kto 20 lat temu byłby damskim bokserem dziś wygrywa złoto olimpijskie
0
City na ławce ma ciekawego bramkarza