0

@macio_944 smieje sie bo jednak dokonał czegoś innego niz jego poprzednicy

0

Malaga - Barcelona 0-0 2014 rok ostatni mecz Barcelony w La Liga bez celnego strzału. Flick pisze historię

0

26 październik 2022 mówi wam coś ta data? To ostatni mecz kiedy Barcelona nie oddała celnego strzału w meczu. 0-3 z Bayernem. Katastrofa co oni dzisiaj zagrali.

0

skąd tak absurdalnie wysoki kurs na Barcę? Mecz z najgorszym gospodarzem La Liga a kurs jakby grali z jakimś Atletico

1

@Sysia11 czy ja wiem czy ma dobrych zawodników? El sharawy to był dobry 10 lat temu, Pisili nawet nie wiem kto tak jest, Celik siermiężny Turek, Soule to jakiś losowy młodzik. Moim zdaniem piłkarze niskiej półki

0

Po co ten Dovbyk poszedł do tej Romy? W Gironie był gwiazdą, gralby a LM, a poszedł po jednym sezonie do drużyny która nie umie wygrać meczu od 25 kwietnia na wyjeździe, gra archaiczny jak na dzisiejsze standardy futbol, jest typowym, książkowym średniakiem ligi

1

Kto oglądał chociaż kilka meczy Sosiedad z tego sezonu i np czwartkowy mecz z Pilznem nie powinien się dzisiaj niczego obiawiać. Bezpłciowy rywal nie wyróżniający się absolutnie niczym. Pewnie nie będzie to przejazd, coś tam się postawią ale wynik w stylu 0-2,1-2,1-3 jest moim zdaniem pewny

0

@R_da_Souza_Faria zwłaszcza ze ostatnie wyniki ich u siebie z Barcą to 0-1, 1-4, 0-1, 1-6

4

@Schoogs Lech i Warta tak się kochają że Lech ich spuścił do niższej ligi xd

1

0

Śmiechem żartem ale bez Rodriego City to taki poziom Realu Sosiedad czy innego Lipska

15

Wyłączam tę Osasune oni z taką grą mieliby ogromne problemy z Białegostoku wywieźć cokolwiek a co dopiero z Realem.

0

@PatrykBarca oni na tym miejscu w tabeli są z przypadku. Jak skończą wyżej niż 8 miejsce to niesamowicie się zdziwię

0

Nie wiem jak ta Osasuna jest tak wysoko w tabeli oni nie reprezentują sobą niczego. Mają kontrę a chłop strzela sobie w 10 piętro na trybunach xd

0

jak to nie bedzie karny dla Freiburga to jest to skandal sędziowski i koniec kariery sędziów

1

Wiecie, że ostatnie zwycięstwo Romy na wyjezdzie to 25 kwietnia? 6 miesięcy ponad bez wygranej poza Rzymem. Co to jest za haniebna seria. Wstyd nawet dla takiej średniej Romy

1

Co tu duzo mowic tak gra lider ligi konferencji

8

@Irmscher10 no tak dzięki wygranej Trumpa unikniemy wojny faktycznie tragiczne informacje. Żołnierze będą sie nudzić

0

@Pawlak1992 Aston przecież nie wygrali od 3 spotkań a Sporting rozjechał 4 do 1 uważany za najlepszy zespół świata Manchester City a w lidze mają 10/10 wygranych. Moim zdaniem ignorancją jest nie umieścić ich w tym gronie chociaż z szacunku że strzelili 4 gole City. Kto i kiedy ostatni raz strzelił 4 gole Manchesterowi City i mecz wygrał ?

0

@Pojedzone a Sporting? co moga robić lepiej na dzień dzisiejszy zeby byc w tym gronie?

1

Jak uznają tego gola w Bolonii to będzie ogromny skandal

1

@MesQueUnClub_87 Nie wiem, ale ja bym go nie skreślał. Powiedziałbyś w 2010 roku że odchodzący z Lecha 22 letni Robert Lewandowski będzie gorszy w Lidze Mistrzów tylko od Ronaldo i Messiego i zostanie włączony w dyskusje o najlepszą 9 w historii? Dajmy chłopakowi szansę zagrać w większym klubie, bo jestem przekonany, że w najbliższym lub letnim okienku odejdzie do topowej drużyny

2

@MesQueUnClub_87 26 lat, od dwóch lat robi fenomenalne liczby w lidze portugalskiej czyli od 24 roku zycia. Lewy odchodzac z Lecha mial 22 lata. Chłopak nadal moze byc wybitny przecież 26 lat przy obecnych trendach to tak jak kiedyś piłkarz mający lat 21-22 +-.

0

@Zoker on słaby, oni grają beznadziejną piłkę.Pasują do siebie

0

@emeu Piast Gliwice

0

@Zoker Semedo idealnie by się odnalazł w Realu Sosiedad

0

@Rewolucja123 spokojnie Haaland zagra zaraz z jakimś Luton czy innym Ipswich i znowu strzeli 4 czy 5 bramek.

0

@sergio5 przecież ten faul był genialny. Jak nie trawie Realu to przecież wyeliminowanie najlepszego zawodnika przeciwników w taki sposób to mastermind Ramosa. Czemu miałby być z tego powodu smutny jak to była część taktyki ? Od zawsze mówię że drużyny powinny poświęcać 1 losowego gościa na rzecz gwiazdy przeciwników w finałach. A tutaj nie dość że wyszło bez żadnej kartki to jeszcze morale Liverpoolu wtedy umarły

1

@adamek20151 najwybitniejszy esportowiec w historii i tutaj można śmiało powiedzieć że nigdy nie będzie większego

0

Przyszedł gość co zna się na piłce i odrazu United da się jakkolwiek oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?