- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1284 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
12
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1284 Culés
27
Ronnie O'Sullivan pokonał Barry'ego Hawkinsa 6:4 i awansował do finału Players Championship. W finałowym starciu Anglik zagra ze zwycięzcą meczu Kyren Wilson - John Higgins. Warto dodać, że obecny mistrz świata wyrównał rekord Stephena Hendry'ego w liczbie finałów turniejów rankingowych - obaj zawodnicy mają na koncie 57 finałów.
@YoNoEntiendoNada @Yosemite @1996messi @TheGoldenEleven @damianex10 @Don Lucas @Kidd @gagass @Colon @budel17
4
@Chakalaka goat
3
@Chakalaka widać, że forma jest. Oby utrzymał ją tak do mistrzostw świata. Wiem, że to będzie trudne, ale wierzę w to, że będzie szedł jak burza do końcowego turnieju w mainturze:))
2
@Piotr,1985
Na pewno będzie zmotywowany na Tour Championship - jest faworytem do zgarnięcia premii w wysokości 100 000 funtów dla najlepszego zawodnika w Cazoo Series (seria obejmuje World Grand Prix, Players Championship i Tour Championship). Pytanie czy przez miesiąc pomiędzy TC a mistrzostwami świata nie zabraknie mu zapału do trenowania, oby nie.
@macio_944 @Bykunn @TheNekro94 @barcadreed @Tomo1989 @Jordi10 @dorszyk22 @MarioVeB! @Ali094
2
@Chakalaka ładnie a wydawało mi się że lipa będzie ale zrobił Ronnie Remontade jak zwykle :)
2
@Coutinho007
W sumie to dobrze, że Ronnie miał moment słabości z Hawkinsem. Z taką grą nie miałby czego szukać w finale z Higginsem lub Wilsonem w obecnej formie.
2
@Chakalaka On tak ma często ostatnio i musi remontady robić :p
1
@Chakalaka Nie wiem co Higgins bierze ale jest w gazie niesamowitym. Selbiego wycisną jak limonkę, Wilsona podobnie. A dziś O'Sullivana, niemal, przytwierdził do fotela jakimś super glue. Tylko, wiadomo jaki jest Ronnie, wystarczy dać mu się rozpędzić i jest impreza. Oby tak było w wieczornej sesji.