La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 588 Culés

#Tiki-taka

Depay: Houssem Aouar i ja gramy w świetnym klubie, ale chcemy przejść do jednego z trzech najlepszych klubów świata. Wtedy będziemy 10 razy lepsi. [Mundo Deportivo]

28

To zapraszamy serdecznie, ale będziecie musieli zapłacić z własnej kieszeni, bo nas nie stać.

63

@FcBarce jesteś pewien, że w tym gronie znajduję się Barça?

1

@Fabik87 Ostatnio był news (nie wiem, na ile wiarygodny), że Depay oferował się Realowi.

2

Depay Depayem, ale taka kreatywna "8" ze sporymi umiejętnościami technicznymi byłaby ciekawym rozwiązaniem do rotacji z Pedrim i Puigiem :)

6

@Barca_Big_Moment
Typ by się przydał jak cholera, ale będzie kosztował gruby szmal.

3

@Barca_Big_Moment Aouar to taki francuski Zieliński. Technicznie świetny ale bez charakteru, kariery mu nie wróżę poza ojczyzną.

3

Od zatrudnienia Valverde Barcelona nie jest już wśród 3 najlepszych klubów świata, mam nadzieję, że Depay o tym wie i mówi o tych 3 rzeczywiście obecnie najlepszych.

2

@Fabik87 zarówno Aouar jak i Depay mówili że ich marzeniem jest Barcelona.

4

@4Fabregas4 Akurat Valverde to był 3 mecze od trypletu, z czego do polfinalu LM podchodził z zaliczka 3 goli więc na papierze to wyglądało jak formalność. Nie jego wina, że Alba rozegrał wtedy najgorszy mecz od paru lat na Anfield. Jestem przekonany, że po przejściu Live wtedy dwa pozostałe finały byłby wygrane.

0

Czyli nie do nas.

1

@Gaz
Messi grający jak obecnie i z Valverde walczylibyśmy o awans do LM, a nie o tryplety. Leo w pojedynkę ciągnął nas w 90% meczów za jego kadencji, nie mieliśmy drużyny, przygotowania fizycznego, taktyki, nic. Defensywa i Leo z przodu- cała gra Valverde. Drużyna przygotowana przez Ernesto przegrała z Bayernem 8-2, to był finalny efekt jego 2,5 letniej "pracy". Zwolnienie było dla niego wybawieniem, dzięki temu sporo głupich osób przypisało jego ostateczną porażkę Setienowi, choć ten miał za mało czasu by mieć jakikolwiek wpływ na drużynę. to wciąż był zespół Valverde, tylko na ławce zamiast niego siedział Setien.

0

@LuisSalvano tylko na to czeka :D

2

@Majsteer Ojjj tak :D

0

A jakie sa Wasze typy tych 3 klubow jako topki ? Pytam z ciekawosci bo mi ciezko okreslic....

« Powrót do wszystkich komentarzy