La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

218

Bartomeu na konferencji prasowej mówi, że rozmawiali z różnymi trenerami od miesięcy, w tym z Quique Setiénem. Kilka minut później Quique mówi, że wczoraj odebrał pierwszy raz telefon od Barcelony.

Cały Bartomeu.

8

@BarcaInfo haahha xD

8

@BarcaInfo Może wcześniej rozmawiali face to face, albo mailowo, a telefonicznie 1-szy raz?
Nie wiesz, nie osądzaj.

30

@BarcaInfo wystarczy, że rozmawiali z agentem Setiena czy "jego" otoczeniem sondując możliwość zatrudnienia i ewentualnych oczekiwań. A wczoraj jak już wiedzieli, że jest zainteresowany, a oni szukają trenera zadzwonili bezpośrednio.

1

@BarcaInfo Mogli rozmawiać z ich agentami od paru miesięcy, a wczoraj dopiero bezpośrednio z Kike. Jednak pewnie i tak wyglądało to tak, jak myślisz xD

25

@Mr8lack A dodatkowo po meczu z Atletico mówią, że nie ma tematu zwolnienia Valverde.

4

@BarcaInfoOgólnie nie rozumiem teraz tego całego hejtu na bartomeu wszyscy chcieli żeby zwolnił valverde i to zrobił może w mało atrakcyjny sposób ale liczy się efekt

1

@BarcaInfo Pewnie plecie bzdury jak zwykle, ale z drugiej strony, ciągle się słyszy o kontakcie klubu X z zawodnikiem Y, gdzie przecież nie można się kontaktować. Pewnie rozmawiali z agentami czy kimś tam.

21

@JohnConstantine1899 Efekt jest taki jaki jest, że duża część osób nie jest zadowolona z tego całego procesu zwolnienia Valverde. Większość cieszy się ze zmiany trenera, ale zarząd mógł to zrobić w zdecydowanie lepszy sposób.

0

@BarcaInfo Myślę, że ustali z góry przed sezonem, że to jego ostatni rok, ale gra i ostatnie wyniki spojrzały z trwogą w twarz Barto, który przestraszył się sezonu bez pucharu, jeśli pamięć mnie nie myli, to ostatni raz Barca nic nie wygrała w 2008 roku ?

2

Myślę że powinni to zrobić na początku sezonu a nie teraz ale patrząc na przebieg wydarzeń to dobrze się stało bo tych meczów barcy nie dało się oglądać sam musisz przyznać

3

@adasko1998 A w 2014 coś wygraliśmy?

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo może rozmawiał z innymi trenerami a nie z Setinem.Nie musiało to być w trybie czy poprowadziłbys od pon Barce tylko czy kiedyś byłbyś zaintetesowany jakby co .

0

@BarcaInfo raczej jest niepewność bo nie ma sukcesu i nie ma Suareza.

3

@BarcaInfo Czyli w jaki? Bo czytałem już wypowiedzi wielu tutejszych speców i wniosek z nich taki, że nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam. Pewnie powinni mu powiedzieć, że wylatuje, a potem szukać następcy. Tyle, że gdyby nie znaleźli (a jak widać kilka konkretnych nazwisk odmówiło) i EV jednak musiał zostać, to jaka by była atmosfera? Oczywiście, że wygląda to źle i mało elegancko, ale ta sytuacja nie ma rozwiązania dobrego dla każdej ze stron, zawsze ktoś by był poszkodowany. Dlatego daleki jestem od oceniania dobrze lub źle, sam nie wiem, jakbym to rozwiązał. Jeśli znasz taki sposób, to się nim proszę podziel, bo takie banały jak "zarząd mógł to zrobić w zdecydowanie lepszy sposób" to pustosłowie, które Ciebie ma przedstawić w pozytywnym świetle, jakim to nie jesteś dżentelmenem i jak teraz żałujesz EV, a sam nie miałeś zbyt dobrego zdania o ostatnim okresie jego pracy. Zaznaczam, że nie wnikam tu, czy trener był dobry, średni czy zły, lubiany bądź nie, chodzi mi o samą ocenę sposobu załatwienia tej sprawy. I proszę nie piszcie, że powinni go powiadomić, a potem szukać zastępcy, bo na początku tego komentarza przedstawiłem, jak by się to mogło skończyć.
P.S.: Jest takie powiedzenie, że małpa w dżungli nie puści jednej gałęzi, zanim się dobrze nie złapie drugiej. Nie jest do prawdą w przypadku małp :), ale dosyć dobrze oddaje sytuację w jakiej znalazła się Barcelona i EV.

0

@jasiuZ Superpuchar Hiszpanii o ile się nie myle

0

@BarcaInfo Miszcz!

1

@BarcaInfo A co maja powiedzieć XD ? Właśnie kwestionujemy trenera i zaraz go wymienimy ale poczekajcie mordy?
Typowa gadka szmatka, poprawna polityczność w wypowiedziach dla dobra wizerunku klubu. Wy serio liczycie, że oni wam tam powiedzą 100 % co się dzieje :> ?

0

@JohnConstantine1899 Nie rozumiesz, bo nie wiesz co to etyka pracy. I lojalność.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?