La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1251 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

79

Nie żebym miał ból D, bo wiedziałem, że prawdopodobieństwo wygrania tego konkursu jest bardzo małe, ale czy wybranie komentarza użytkownika RobiS to żart? Oczywiście z całym szacunkiem do niego. Na prawdę szczytem poczucia humoru i kreatywności jest napisanie, że koszulka pasuje do aktualnych wyników? Przecież o tym cała La Rambla pisała już przed sezonem. Do tego nie zastosował się do podanego wzoru komentarza i zupełnie zignorowaliście pozostałą część jego komentarza. Było mnóstwo innych, w których było widać ogrom pracy i staranności, a wygrał ktoś za jedno zdanie, którego sensu zresztą nie wymyślił pierwszy.

Na dowód nawet mój komentarz z kiedyś i też nie uważam się za autora "gra w kratkę jak koszulki": https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7742459

Zwycięski komentarz w całości:
https://www.fcbarca.com/91615-zgoda-fc-i-fcbarcacom-graja-razem-i-oglaszaja-konkurs,dyskusja-7822357.html#comment-7822357

konto usunięte

4

@KamQiX pierwsze co mi przyszło na myśl to twój komentarz własnie :)

3

@KamQiX yyy...
;)

konto usunięte

9

@KamQiX Nie przyglądałem się temu konkursowi ale jak widać może i dobrze. Masz racje jak przeczytałem wygrał komentarz że gra w kratkę to tak jak nasza koszulka, troszkę się zdziwiłem.

konto usunięte

8

@KamQiX jeśli się nie mylę mój komentarz "gra w kratkę" był zaraz po prezentacji tych właśnie koszulek. Nie chce mi się szukać.
Co do twojego wpisu masz rację, ten łyk kawy który zażyłem od razu został zwrócony po przeczytaniu tego jaki komentarz zwyciężył.

2

@Janiama po przekroczeniu przez pis progu wyborczego juz nic mnie nie zdziwi.

7

@KamQiX jak widać wygrana była tak prosta jak większość pasków na naszych koszulkach :D

18

@KamQiX
Teraz zobaczyłem komentarz zwycięzcy w całości. Przecież to jest jakaś kpina z całym szacunkiem dla osoby wygranej, ale ta osoba wrzuciła de facto x2 hasła w jednym komentarzu podwając swoje szanse na zwyciestwo! Pierwsze zdanie o koszulce w kratkę, następnie o koszulce z sezonu 10/11. Kompletne zignorowanie zasad konkursu gdzie zwrócona była uwaga, że trzeba trzymać się narzuconych zasad i wytycznych. Jak to się ma do tych wszystkich użytkowników którzy zachowali format? Czekam na sprostowanie moderacji.

konto usunięte

14

@Toretto @Moderacja czekamy na wyjaśnienie,to wygląda strasznie nieprofesjonalnie jak na portal o takich zasięgach :)

4

@Toretto Też na to liczę.

0

@KamQiX

Nie przeglądałem konkursowych komentarzy, ale prawdopodobnie reszta była sztywna i poprawna, wszystkie do siebie podobne.

1

@KamQiX #oddajciekoszulkękamqixowi, ledwo PiS wygrał a tu już układy układziki

3

@kenneth99 a ja obstawiam że po prostu bylo to losowanie,nikomu się nie chciało czytać

2

@Transu96 Nie uważam, że powinienem wygrać.

0

@KamQiX #zabierzciekoszulkęrobisowi

1

@DanielVeB Otóż to.

5

@KamQiX "Komentarz rozśmieszył członków naszej Redakcji, którzy zgodnie uznali go za najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź na zadane pytanie" - moze jak mawial kempa, nasza redakcja dziala w porozumieniu "strasburgerskim".
Tak na powaznie, zasady byly jasno okreslone, pan zwycieski sie do nich nie zastosowal poprzez format i podanie 2 koszulek (zasady mowia o 1).
Kij z ta nagroda, ale zasady sa zasadmi, powinnismy byc rowno traktowani.
rules are rules without them we are savages - Alex Mahone

2

@KamQiX Są konkursy, po których od razu widać, że można je potluc o kant przysłowiowego tyłka. Jak się okazuje ten był jednym z nich. Kiedyś jeden z moich znajomych smigal po tego typu konkursach jak szalony, więc już mam rozeznanie mniej więcej co raczej omijać szerokim łukiem. Mimo, że naprawdę sporo rzeczy nawygrywal swego czasu, to był zdania, że w większości albo losuja (glownie jesli konkurs jest dlugi) albo wygrywa rodzina, bo odpowiedzi były tak absurdalne ze aż głupie, tak jak chociażby w tym konkursie.

1

@KamQiX weź dziwne to jest , co nie @Moderacja???

5

@KamQiX
Konkurs miał luźną formę i napisaliśmy, że wybierzemy najlepszy i najbardziej kreatywny komentarz, a warto pamiętać, że taki "wybór" zawsze będzie subiektywny. Napisaliśmy również: "Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem". To, że "cała Rambla pisała to samo przed sezonem" nie wykluczało udzielenia takiej odpowiedzi teraz. Doceniamy wszystkie odpowiedzi i starania, ale mogliśmy wybrać tylko jedną.

Co do formatu odpowiedzi, gdybyśmy podeszli do tego tak restrykcyjnie, musielibyśmy wykluczyć wiele odpowiedzi, które nie spełniały pewnych "wymogów". Powtarzamy jednak, iż tego typu konkursy zawsze będą miały luźną formę i ktoś będzie niezadowolony z wyboru. Powtarzamy także, iż nasz wybór jest subiektywny, bo inny być nie może, gdyż decyduje człowiek, a człowiek ma to do siebie, że ma własną opinię, z którą wielu innych ludzi nie będzie się zgadzać. Warto o tym pamiętać, jak również o tym, że w przyszłości tego typu konkursy będą miały zdecydowanie lekką formę, a nie z góry narzucone sztywne ramy i wymogi formalne.

0

@Looky Już lepiej by było gdybyście tych konkursów nie robili, pierwszy konkurs i pierwsza ogromna porażka.

7

@Looky Dzięki za odpowiedź, ale ja w tym komentarzu jedyną nieszablonowość widzę w złamaniu szablonu komentarza konkursowego. No ale dobra... Miała być Wasza decyzja to jest. Nie będę się kłócił :)

12

@KamQiX @Looky

innej odpowiedzi KamQiX dostać nie mogłeś. Każdy portal, któremu ciężko przyznać się do błędu tworzy jakieś dłuższe pseudo tłumaczenia by się wybielić. Bo przecież tak ciężko przyznać się do błędu i w ramach porażki zafundować konkurs ponownie albo przyznać jeszcze jedną nagrodę w ramach tego konkursu, a zapewne byłoby to możliwe.
W swoim życiu brałem już udział w paru konkursach. Prawdą jest to, że nigdy nie wygrywają odpowiedzi najbardziej kreatywne lub takie gdzie poświeciło się na nie trochę czasu. Dlaczego? dlatego, że nikomu się nie chce ich przeglądać i oceniać. Zawsze wygrywa coś co wydaje się krótkie, bez większego pomysłu. Tym razem wygrało kopiuj/wklej tekstu, który pojawił się na stronie kilkadziesiąt razy, a do tego jeszcze jak czytam padło złamanie zasad. Tłumaczenie się, że trzeba by wyeliminować więcej zgłoszeń do konkursu jest prześmieszne. Po to tworzone są zasady żeby je przestrzegać, a osoby które je spełniły powinny zostać za to wynagrodzone, a reszcie podziękować. No ale po co. Można zrobić luźny format konkursu jak najbardziej, ale skoro są zasady to są zasady.
To nie jest tak, że znalazło się parę osób, któremu rozwiązanie się tego konkursu nie podoba. Rozwiązanie tego konkursu nie podoba się wszystkim oprócz zwycięzcy (do którego rzecz jasna nikt nie ma pretensji, bo to nie w tym rzecz i serdeczne gratulacje) i redakcji. Cała reszta użytkowników ma po prostu solidne podstawy do negowania sensu tego konkursu. I mają rację. Sam nie brałem udziału w tym konkursie, ale jak widzę, że portal do którego żywię szczere uczucia odwalił taką kaszanę to nie mogłem przejść wobec tego obojętnie. Żart powtarzany sto razy przestaje być śmieszny, a chyba szanowna redakcja czyta komentarze na la rambli i innych działach, czyż nie?

5

@KamQiX Przede wszystkim to był jeden wielki wałek, żeby nabić komenty dla nowego sklepiku. Wyniki miałby być w poniedziałek, całą redakcja już chyba nawet o tym zapomniała, ale ludzie zaczęli pisać na LR co z wynikami to dali na odpie..dol jakiś pierwszy lepszy komentarz. To z graniem w kratkę to nie kreatywne tylko już nudne, tyle razy to było. W żopę niech sobie wsadzą takie konkursy następnym razem i ten cały sklepik

2

@Looky poruszasz tu dwie rzeczy: 1) subiektywny wybór jury - i tu masz racje możecie wybrać to co Wam się podoba ale po 2) sami ustaliliście regulamin - i po co go ustaliliście jak sami go nie przestrzegacie. A fakt ze musielibyście odrzucić dużo innych komentarzy to tak się właśnie robi. Jak ktoś nie przeczytał/nie zastosował się do zasad to odpada i koniec. Dla mnie jako członka jury wielu konkursów taki wybór jest po prostu absurdalny. A oceniam czasami konkursy studenckie gdzie nagroda jest uścisk ręki i „chwała Na wieki” a czasami nagrodami są spore środki pieniężne- wszędzie trzymamy się zasad.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?