O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Patrick Kluivert, Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 2149
  • Liczba komentarzy 689
  • Polecenia 1210

Komentarze

1

@FranzMaurer domowe 1998/1999 to było cudo moim zdaniem. Do tego dom 14/15, i trzecie komplety 17/18 i tego sezonu :) aaa i jeszcze wyjazd 2000 i 2001

0

@dariooo gdyby miały się pojawiać na stronie tylko oficjalne informacje to bys miał tych informacji z 2 na miesiąc. Logicznym jest, że redakcja tłumaczy artykuły które pojawiają się w katlaonskich mediach i czy to Bzury czy domysły, to jednak pojawia się tam cos takiego, więc dlaczego nie tu?

3

@kamilos1214 ja tak mam więc na pewno się tak da, ale nie wiem jak :(

11

@juliacicha świetnie oglądać Twoje coraz głębsze zanurzenia w dziennikarstwie sportowym :) fajnie, ze masz możliwości bądź siłę przebicia żeby właśnie takimi małymi ale jakże znaczącymi krokami sięgać bardzo wysoko! Trzymam mocno kciuki i czuje ogromną dumę, że mimo wielu oznak idiotycznej krytyki, Ty się nie poddajesz i pokauzjesz hejterom równiej z tej strony jak powinno się z tym walczyć i nadal robić swoje, brawo!

0

Jakie jest wasze top 3 bajek Pixara?
U mnie zdecydowanie
3. Iniemamocni
2/1 Coco
1/2 Toy Story
Choc wszystkie produkcję moim zdaniem są wybitne, świetne te lżejsze jak gdzie jest nemo czy potwory i spółka ale też te dające bardziej do myślenia (przynajmniej mnie) jak Wall-e, odlot czy w głowie się nie mieści. Niestety nie miałam okazji zobaczyć jeszcze naprzód a soul dopiero przed nami, ale już się nie umiem doczekać. Świetna wytwórnia, naprawdę!

Zobacz wszystkie

100

Lucas Digne podziękował i pożegnał się z klubem za pomoca instagrama. Więc już oficjalnie. Dzięki Łuki!

100

50

No to nie czytaj skoro Cię to nie interesuje, mnie interesuje i bardzo chętnie więcej poczytam o biznesowych poczynaniach Pique czy innych zawodników.

44

Daaawno temu była tu dyskusja na temat najbardziej znanego redaktora ze strony naszych rywali, niedawnego eksperta w studio eleven. Napisalam wtedy, ze to po prostu troll, robi z ludzi debili a w głębi duszy się z tego śmieje. Chciałabym wszystkich przeprosić, ze tak napisalam. On rzeczywiście jest niedorozwinięty.

44

OFICJALNIE: Krzysztof Krawczyk będzie obecny na dzisiejszej fecie FC Barcelony!

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?