O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 8059
  • Liczba komentarzy 1421
  • Polecenia 260

Komentarze

1

Testowy komentarz test

0

Testowy komentarz

5

@KamQiX
Konkurs miał luźną formę i napisaliśmy, że wybierzemy najlepszy i najbardziej kreatywny komentarz, a warto pamiętać, że taki "wybór" zawsze będzie subiektywny. Napisaliśmy również: "Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem". To, że "cała Rambla pisała to samo przed sezonem" nie wykluczało udzielenia takiej odpowiedzi teraz. Doceniamy wszystkie odpowiedzi i starania, ale mogliśmy wybrać tylko jedną.

Co do formatu odpowiedzi, gdybyśmy podeszli do tego tak restrykcyjnie, musielibyśmy wykluczyć wiele odpowiedzi, które nie spełniały pewnych "wymogów". Powtarzamy jednak, iż tego typu konkursy zawsze będą miały luźną formę i ktoś będzie niezadowolony z wyboru. Powtarzamy także, iż nasz wybór jest subiektywny, bo inny być nie może, gdyż decyduje człowiek, a człowiek ma to do siebie, że ma własną opinię, z którą wielu innych ludzi nie będzie się zgadzać. Warto o tym pamiętać, jak również o tym, że w przyszłości tego typu konkursy będą miały zdecydowanie lekką formę, a nie z góry narzucone sztywne ramy i wymogi formalne.

0

W grafice przygotowanej przez MD, jak słusznie zauważyliście, jest błąd, bo najwięcej bramek dla Man Utd ma Rooney (253). Poprawiliśmy grafikę oraz dopisaliśmy odpowiednią adnotację w treści.

0

Weź pod uwagę, ze tu przytaczamy tekst z La Vanguardii, o czym jest mowa w pierwszym akapicie, a najlepsze najgorsze jest wg redakcji FCBarca.com.

Zobacz wszystkie

67

Wszystkich, których mierzi fakt, że w skali całego roku raz lub dwa razy przegląd prasy po Gran Derbi ukaże się wieczorem, zapraszamy do współpracy. Wymagana pełna dyspozycyjność i znajomość hiszpańskiego.

39

Za kilka minut na antenie zapinamypasy.pl o meczu z Las Palmas będzie mówić nasza redaktorka Magda (Eoren). Włączamy i słuchamy :)

28

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Kartki kasują się przed półfinałami tylko jeśli zawodnik nie otrzyma kartki wykluczającej go z udziału w kolejnym meczu. Czyli jeśli Busquets i Mascherano nie obejrzą żółtka, a Barca awansuje, to tak jak pozostali zawodnicy przystąpią do półfinału z czystym kontem kartkowym. Jeśli obejrzą, a Barca awansuje, to nie zagrają w pierwszym meczu półfinałowym.

22

Tekst został wysłany do opublikowania w wielu źródłach, również u nas. Ma to związek w wydarzeniem, które będzie miało miejsce jutro.Każda próba zdyskredytowania FCBarca.com i zarzucania nam jakiegokolwiek plagiatu nie pozostanie bez reakcji ze strony administracji serwisu.

17

Wszystkich użytkowników, którzy mają problemy z przekierowaniem na niechciane strony po wejściu na naszą stronę mobilną (wyświetlaną w telefonie, tablecie), prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: zgloszenia@fcbarca.com

Najlepiej zrobić screen i napisać, na jaki adres nastąpiło przekierowanie i w którym momencie wystąpił problem (po wejściu na stronę główną, w artykuł, komentarze, itp).

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Media

Sonda

Kto był największym objawieniem sezonu FC Barcelony w sezonie 2023/24?