Wieczorny przegląd prasy FCBarca.com

Looky

26 października 2014, 21:37

164 komentarze

Za­pra­sza­my do krót­kie­go przeglądu dzi­siej­szych wy­dań hisz­pańskiej pra­sy. O czym piszą Mun­do De­por­ti­voSportMar­ca i AS po klęsce Barcelony?

"Rozczarowujący lider", pisze kataloński Sport, bardzo trafnie zaznaczając fatalną drugą połowę w wykonaniu podpiecznych Enrique. Cytuje też słowa trenera Barçy, który stwierdził, że Real Madryt wygrał zasłużenie, a błędy jego drużyny kosztowały ją porażkę. "Rezultat jest sprawiedliwy", przytacza również słowa Piqué.

Na okładce Mundo Deportivo możemy przeczytać, że Barcelona zagrała dobrą pierwszą połowę, ale po przerwie rywal okazał się lepszy. Dziennik nazywa to "połową Barçy". Znajduje przy tym pozytywne aspekty, jakimi są gol Neymara - najszybszy strzelony w Klasykach rozgrywanych w Madrycie oraz obiecujący debiut Suáreza.

Marca pisze o "zjedzonej" Barcelonie, o tym że Real był lepszy we wszystkim, że był equipazo. Przeczytamy też cytat z Luisa Enrique, który stwierdził, że ten mecz wyraźnie pokazał, iż są drużyny tak samo dobre lub nawet lepsze.

"Tak wygrywa Real Madryt" - pisze wielkimi literami madrycki AS, umieszczając zdjęcie cieszących się piłkarzy Ancelottiego, a pod spodem miniatury obrazujące cztery bramki, jakie padły we wczorajszym Gran Derbi. Przytacza także słowa Ancelottiego, który powiedział, że ma zespół, który wie, co to poświęcenie, i Luisa Enrique, który stwierdził, że Real zaprezentował bardzo wysoki poziom i zasłużył na wygraną.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wszystkich, których mierzi fakt, że w skali całego roku raz lub dwa razy przegląd prasy po Gran Derbi ukaże się wieczorem, zapraszamy do współpracy. Wymagana pełna dyspozycyjność i znajomość hiszpańskiego.

@Looky: Dobrze powiedziane. Pamiętam stare czasy jak się oceny pomeczowe pisało. Po GD musiałem 2 dni czekać, aż Hanc wytrzeźwieje żeby zacząć 'obrady' ^^

mnie mierzi fakt, że w skali całego roju nie raz i nie dwa razy- moderator strony nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Regulamin przez wielu użytkowników jest notorycznie łamany, a bany dostaje się za absurdalne komentarze. Czy w tej materii zaprosicie do współpracy? Jeśli tak, to jakie są wymagania?

@Looky: i nagle nie ma cwaniaczków

@Kesh: Poszli na wieczorowe kursy hiszpańskiego:) Wrócą po zęby uzbrojeni w argumenty, i przejmą stronę:)

@Looky: Som dobrze gada - ja się zgłaszam, ale do moderacji. Dajcie mi możliwość usuwania postów, banowania. Będę się zajmował tylko ewidentnymi i bezdyskusyjnymi przypadkami (mocne przekleństwa, obrażanie, bezczelny spam).
« Powrót do wszystkich komentarzy