1

Testowy komentarz test

0

Testowy komentarz

5

@KamQiX
Konkurs miał luźną formę i napisaliśmy, że wybierzemy najlepszy i najbardziej kreatywny komentarz, a warto pamiętać, że taki "wybór" zawsze będzie subiektywny. Napisaliśmy również: "Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem". To, że "cała Rambla pisała to samo przed sezonem" nie wykluczało udzielenia takiej odpowiedzi teraz. Doceniamy wszystkie odpowiedzi i starania, ale mogliśmy wybrać tylko jedną.

Co do formatu odpowiedzi, gdybyśmy podeszli do tego tak restrykcyjnie, musielibyśmy wykluczyć wiele odpowiedzi, które nie spełniały pewnych "wymogów". Powtarzamy jednak, iż tego typu konkursy zawsze będą miały luźną formę i ktoś będzie niezadowolony z wyboru. Powtarzamy także, iż nasz wybór jest subiektywny, bo inny być nie może, gdyż decyduje człowiek, a człowiek ma to do siebie, że ma własną opinię, z którą wielu innych ludzi nie będzie się zgadzać. Warto o tym pamiętać, jak również o tym, że w przyszłości tego typu konkursy będą miały zdecydowanie lekką formę, a nie z góry narzucone sztywne ramy i wymogi formalne.

0

W grafice przygotowanej przez MD, jak słusznie zauważyliście, jest błąd, bo najwięcej bramek dla Man Utd ma Rooney (253). Poprawiliśmy grafikę oraz dopisaliśmy odpowiednią adnotację w treści.

0

Weź pod uwagę, ze tu przytaczamy tekst z La Vanguardii, o czym jest mowa w pierwszym akapicie, a najlepsze najgorsze jest wg redakcji FCBarca.com.

1

Bedzie relacja live z konferencji na FCBarca.com

39

Za kilka minut na antenie zapinamypasy.pl o meczu z Las Palmas będzie mówić nasza redaktorka Magda (Eoren). Włączamy i słuchamy :)

0

Coś się skopało z linkami, jeszcze raz prawidłowe:

http://www.fcbarca.com/mobile
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla

11

Przypominamy, że wciąż działa w pełni funkcjonalna wersja mobilna FCBarca.com: http://www.fcbarca.com/mobile i można z niej w pełni skorzystać. Zostanie ona wyłączona dopiero po zakończeniu wdrożenia wersji 4.0, które zgodnie z wcześniejszą informacją będzie odbywać się etapami.

La Rambla również dostępna jest w wersji mobilnej: http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla

0

Pakiet trzech kanałów na Player.pl - Eleven Sports 1, 2 i 3 kosztuje 15 zł, a więc taniej niż bezpośrednio na stronie Eleven. Nie wiem skąd kolega xwiktoriax wziął kwotę 30 zł. Jakość w Playerze bardzo dobra.

http://bit.ly/Real-Barca_transmisja

13

Przypominamy, że wciąż działa wersja mobilna FCBarca.com: www.fcbarca.com/mobile i można z niej w pełni skorzystać. Zostanie ona wyłączona dopiero po zakończeniu wdrożenia wersji 4.0, które zgodnie z wczorajszą informacją będzie odbywać się etapami.

La Rambla również dostępna jest w wersji mobilnej: www.fcbarca.com/mobile/la-rambla

10

Reklamy bez "X" najlepiej zgłaszać mi na priv, w praktyce każda reklama powinna mieć krzyżyk do zamknięcia. Pracujemy już nad tym, by ograniczyć do rozsądnego minimum ilość wyskakujących reklam na mobilnej.

2

Wymienisz te 15 błędów?

1

Dyskusję na temat meczu prosimy prowadzić w głównym artykule - już działa
http://www.fcbarca.com/72664-sporting-barca-znamy-sklady.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Każdego kto nadal ma problemy z przekierowaniem na niechciane strony przy korzystaniu z naszej strony mobilnej, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: zgloszenia@fcbarca.com

Prosimy przesłać screena i napisać, w którym miejscu wystąpił problem (strona główna, artykuł, komentarze, itp).

17

Wszystkich użytkowników, którzy mają problemy z przekierowaniem na niechciane strony po wejściu na naszą stronę mobilną (wyświetlaną w telefonie, tablecie), prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: zgloszenia@fcbarca.com

Najlepiej zrobić screen i napisać, na jaki adres nastąpiło przekierowanie i w którym momencie wystąpił problem (po wejściu na stronę główną, w artykuł, komentarze, itp).

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

28

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Kartki kasują się przed półfinałami tylko jeśli zawodnik nie otrzyma kartki wykluczającej go z udziału w kolejnym meczu. Czyli jeśli Busquets i Mascherano nie obejrzą żółtka, a Barca awansuje, to tak jak pozostali zawodnicy przystąpią do półfinału z czystym kontem kartkowym. Jeśli obejrzą, a Barca awansuje, to nie zagrają w pierwszym meczu półfinałowym.

0

Racja, poprawione.

6

Co roku Puchar Króla rozgrywany jest w styczniu i na początku lutego, bo później nie ma wolnych terminów (Liga Mistrzów, przerwa na reprezentacje). Dodatkowo, w roku gdy jest Euro albo mundial, ligowy sezon kończy się wcześniej (połowa maja), a trzeba zmieścić w nim przecież tyle samo meczów.

0

Informację o braku powołania dla Iniesty podał Sport. Po 10 minutach zmienili artykuł, informując jednak o powołaniu dla Andresa.

0

To był mecz o trzecie miejsce, dlatego tylko jeden. Uwzględniłem w tekście.

2

Racja, poprawione.

1

Powinny być aktualizowane automatycznie dla obecnego sezonu. Sprawdzimy dlaczego wyświetlają się z zeszłego.

5

podatki dla najbogatszych to 54% w Madrycie i 56% w Katalonii

0

Nikt nie zabroni Ci grać w zwykłym obuwiu, a czy to będzie wygodne czy nie, to już nie od nas zależy :)

0

Nie ma ustalonego terminu końca zapisów, ale turniej jest niedługo, więc niebawem będziemy chcieli zamknąć listę zgłoszeń. Rejestracje spływają na bieżąco.

0

Regulamin zostanie podany po zebraniu wszystkich wpisów, bo jeszcze nie znamy ostatecznej liczby drużyn. Cały turniej odbędzie się w jednym dniu, start rano, koniec późnym popołudniem, długość meczu zależy od liczby drużyn. Więcej szczegółów będziemy znać, gdy skończymy zapisy.

0

Proste :) Pozdrawiam

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?