La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1306 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

17

Wszystkich użytkowników, którzy mają problemy z przekierowaniem na niechciane strony po wejściu na naszą stronę mobilną (wyświetlaną w telefonie, tablecie), prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: zgloszenia@fcbarca.com

Najlepiej zrobić screen i napisać, na jaki adres nastąpiło przekierowanie i w którym momencie wystąpił problem (po wejściu na stronę główną, w artykuł, komentarze, itp).

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

0

@Looky Ja dodam teraz tylko, że u mnie pojawiają się czasem przekierowania gdy przeglądam na telefonie pełną wersję serwisu. Akurat z mobilnej wersji nie korzystam, a i tak zdarzają się te denerwujące przekierowania. Jak napotkam ten problem jeszcze raz, to wyślę zgłoszenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?