La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 761 Culés

41

Cieszy mnie, że Dembele nie będzie bydłem przetargowym. Kolejna piękna wiadomość oddalająca Neymara od Barcy. Co prawda transfer ma jeszcze jakieś tam nadzieje powodzenia, ale są naprawdę malutkie bo PSG ma minimalne szanse na ściągnięcie kogoś treściwego w jego miejsce, więc nie będą chcieli go sprzedać, a Barca bez możliwości włączenie Francuza w transfer musi jeszcze mocniej kombinować.

:)))

6

@Ratamahatta Gdyby był w zamian za zawodnika którego byś chciał to byś inaczej gadał

46

@Ratamahatta no nie chcesz neymara, już sie o tym dowiedzieliśmy z pierwszego komentarza tego typu ze stu.

1

@Ratamahatta widzę powtóreczka z wczoraj :) eh.

konto usunięte

3

Oho, ide po popcorn :D

2

@Ratamahatta ja chce tylko zobaczyć Twój pierwszy wpis po ogłoszeniu o fichado Neymara w Barcelonie, to chyba dostaniesz drgawek.

0

@Ratamahatta nie takie minimalne szanse, poza tym jest możliwe sciagniecie Neymara do Barcelony bez włączania w to Dembele i Rakiticia. Obiektywnie.

14

@Ratamahatta no niestety, zostaniemy z niepoważnym, przeciętnym zawodnikiem, zamiast mieć niepoważnego, jednego z najlepszych zawodników.

0

@Ratamahatta zawiodę Cię Neymar już jest w Barcelonie

12

@Striker Tylko jesli chodzi o Dembele to ma racje, bo to jest obrzydlwie co niekórzy tu robią. Wypychając go z klubu nawet gdy sam chce zostać.
Zwłaszcza zwolennicy Neymara sobie ubzdurali poza obrazaniem Dembele na kazdym kroku to go z klubu wypychają.

1

@Ratamahatta Żadne pocieszenie.Jeśli nie ściągną tego Neymara tylko dlatego,że Dembele postanowił zostać w Barcelonie,prawdopodobnie nie będzie miał łatwo ani z zarządem ,ani z kolegami.Wiadomo jakie jest ciśnienie by Brazol wrócił do klubu.

0

@Ratamahatta ciekawe czy jak Barca nie kupi Neymara, to ten znów pozwie Barce do sądu :D

0

@Ratamahatta dobrze, że w końcu ujawniło się tak dobre i wiarygidne źródło w temacie sytuacji transferowej PSG i samego Neymara.

2

@MarioVeB! Ja tam nie należę do ludzi którzy by go wypychali i wyzywali, ale on sie nie zachowuje jakby chciał tu zostać. No może poza tupaniem nóżką.

0

@Striker Dlaczego kiedy ktoś spuszcza się nad możliwością sprowadzenia Neymara to nie ma takich komentarzy? Widać jak tutaj przeważa zdanie tłumu, a każda odmienna opinia od razu ląduje do kosza.

3

@Cave Jak nie ma, a ty widziałeś co sie dzieje pod komentarzami Luisa? Już nie wciskaj kitu

3

@MarioVeB! Jak Denis Suarez albo kilku innych chcieli zostać i ich wypychano tutaj to wtedy nie było to obrzydliwe ale jak chodzi o Dembele to jest XD

2

@misiek12319 Neymar jest tak samo w Barcelonie jak te twoje wczorajsze oświadczenia pt "dzisiaj będzie fichado". Wy (jedni jak i drudzy) nie widziecie jak bardzo się kompromitujecie.

0

@Ratamahatta A, żeby ci tak Bartomeu zdjął lada dzień ten złośliwy uśmieszek z twarzy :) Nikomu źle nie życzę, ale w takich sytuacjach zawsze robię wyjątek.

0

@sintesox Haha, dokładnie! :D

0

@Striker No pod komentarzami Luisa widziałem, pod innymi nie. A to głównie dlatego, że on zdążył się już dawno ośmieszyć i ma opinię tutaj jaką ma, oraz od dłuższego czasu wydaje mi się, że po prostu trolluje. Dlatego zawsze ktoś mu będzie docinał.

1

@Cave Nie mogę odpowiadać za wszystkich, ale osobiście mi nie chodzi o to że on pisze nonstop że nie chce neymara, albo że inny pisze nonstop że chce neymara. Tylko oni piszą CIĄGLE, CODZIENNIE, CO KILKA GODZIN idealnie to samo, tylko co najwyżej przecinki w innym miejscu postawią. Rzygać sie chce. Każdy może swoje zdanie napisać, ale na boga wystarczy raz.
Sam może sie powtarzam, ale jeśli już to robie to w odpowiedziach na cudze wątki, a nie zaczynam nową dyskusje o tym samym gównie co 15 minut, bo tak

2

@Striker Chciałem powrotu Neymara, ale im dłużej to trwało tym mniej transfer do mnie przemawiał aż stałem się jego przeciwnikiem.

0

@misiek12319 No i Pana miśka nawet nie stać na odpowiedź. Jakie to typowe ;)

0

@Striker no to opierdziel także tego drugiego, a nie cicho siedzisz.

0

@Chwytliwy Wybieram ofiary na fristajlu

0

@konrad1661 jaką odpowiedź?

0

@Ratamahatta choć Ty masz podobne zdanie do mojego

0

@Ratamahatta Gdyby Dembele miał jaja i widział, że klub przestaje na niego stawiać, myśląc o innym zawodniku, to zgodziłby się na to "bydło przetargowe" - jak nazywasz i pokazał w nowym otoczeniu, czy jego pozbycie się było zasadne czy może nie. A tak zasłania się kontraktem, co jest lekko żałosne i śmierdzi Garethem Balem. Nigdzie się nie ruszam i wuj mnie to obchodzi, bo mam kontrakt. Kontrakt to tylko zapis na papierze, a aktualna forma zawodnika jest najważniejsza. A jak jest z Dembele? Ciągłe kontuzje, które na dobrą sprawę blokują jego rozwój. Czym są spowodowane? Czy Demebele robi wszystko, aby ich unikać? No właśnie. I kwestia bardzo istotna. Dembele przyszedł aby zastąpić Neymara. Czy zastąpił? Nie.

0

@MarioVeB! Miaro! W końcu mówisz z sensem. Skąd ta przemiana?

0

@Ratamahatta z pierwszym się zgadzam. Jak chodziło o Rakiticia, który powiedział, że zostaje i nie chce odchodzić to był wobec niego szacuneczek, że dojrzały facet, ma kontrakt i nie można się go pozbywać na sile. Potem były plotki, że Rakitic włączony do transferu Neya to już obrót 180 stopni i „spadaj dziadu” Jak przyszło do Dembele to jak świnia na targu, niech spada, nie blokuje transferu itd itd. a jak zostanie to niech go ukarają w szatni i nie wiem, zrobią spłuczkę w kiblu.
Dalsza cześć wypowiedzi jest dla mnie obojętna, bo podchodzę do tego transferu na chłodno, jak już wiele razy wspomniałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy