La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

14

Masz ci babo placka:
Dokładnie 30 lat temu Andreas Köpke pozował w koszulce FC Barcelony. Bramkarz reprezentacji Niemiec potwierdził transfer(,,Nie ma wątpliwości, jestem w Barçy”) i obiecał że na oficjalnej prezentacji będzie mówił po hiszpańsku. 4 lipca okazało się iż Blaugrana zdecydowała się na pozyskanie Vitora Baii. W kontrakcie Köpke istniała klauzula że FC Barcelona może jednostronnie odstąpić od umowy jeżeli dokumenty bramkarza nie dotrą na czas do klubu. Powodem zerwania kontraktu było również weto VFB Suttgart, który miał podpisaną wstępną umowę z Köpke i groził Blaugranie że odda sprawę do sądu. Koniec końców niemiecki golkiper trafił do Olimpique Marsylia.
@Safrani
@Ogorinho1974
@misterio
@Marusek
@Lionel_Messi10
@KrychaFCB
@Gary
@Bernard777
@AssisMoreira
@Adran360

5

@FCBparasiempre A to takiej historii nie znałem. Pamiętam Koepke.

3

@arasz1819 Ja doskonale pamiętam Kopke ale 30 lat temu nie kibicowałem Barcuni i też tej historii nie znałem, dopóki nie przeczytałem jej w książce...

0

@FCBparasiempre Baia to był placek na równi z Bonano i Rustu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?