La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

8

Widzew postawił pierwszy krok ku Lidze Mistrzów:

7 sierpnia 1996 r. Widzew Łódź pokonał u siebie Brøndby IF 2-1 w eliminacjach Ligi Mistrzów. Gole dla gospodarzy zdobyli: Jacek Dembiński 63' i Sławomir Majak 73’. W czasach, w których drzwi do europejskiej elity dla mistrza Polski otwierały się już po pokonaniu jednego rywala, los przydzielił Widzewowi w eliminacjach ekipę Brøndby. W powszechnej opinii był to rywal w zasięgu ambitnie grających piłkarzy Franciszka Smudy, którzy po tytuł w kraju sięgnęli nie ponosząc choćby jednej porażki. Przed rewanżem na terenie rywala udało się co prawda wypracować niewielką przewagę, ale kibice czerwono-biało-czerwonych żałowali, że ich drużyna nie utrzymała dwubramkowej zaliczki. Wynik 2:1 sprawiał jednak, że dwa tygodnie później w Danii można było się spodziewać wielkich emocji…

@Adran360
@Bernard777
@FcPortoFan1999
@KrychaFCB
@Lionel_Messi10
@misterio
@Mixtape
@Ogorinho1974
@Safrani
@Stinger_

1

@FCBparasiempre byłem na obydwu meczach. Ale ten mecz w Kopenhadze zapamiętam do końca życia.

1

@Safrani Pamiętam te mecze obydwa,ale przed TV. "Panie Turek,kończ pan ten mecz !!!"-tego się nie zapomina :)

0

@Bernard777 no ja to usłyszałem dopiero dwa dni później.

1

@Safrani No to na pewno,ale ogólnie ta nerwówka w końcówce rewanżu to jako młody chłopak ciśnienie miałem chyba ze 180 na 120 :)

1

@Bernard777 no to była nerwowa maskara.
Z resztą Widzew zapewnił mi dwa mecze, których do końca życia nie zapomnę. Ten i 2-3 z Legią w Warszawie. Też na nim byłem.

0

@Safrani Z Legią to był całkiem rollercoaster :) z 0:2 na 3:2 chyba w 5-7 końcowych minut-dokładnie nie pamiętam. Michalczuk,Majak z tego co pamiętam, strzelca 3-ego gola już nie :)

1

@Bernard777 najpierw Kucharski, potem Czereszewski. U nas wkurzenie absolutne, bo mistrz się oddala. Ale my nie byliśmy jak dzisiaj młodzi kibice. My wierzyliśmy do końca.
86 minuta Majak
88 minuta Gęsior
90 minuta Michalczuk

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?