La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

15

Serio, nie lubię PiSu za te 4 ostatnie lata.

ALE

Jak sobie pomysle, że ma rządzić rudy, który pierwsze co zrobi tk wpuści migrantów, to chyba będę płakać przez tydzień i pójdę w pis a nie w po.

Bezpieczeństwo ponad wszystko...

106

@mleczkoo Ale PiS jak wpuszcza imigrantów za sprzedane wizy to już okej? xD

4

@mleczkoo dokładnie głosujmy na PiS

15

@mleczkoo Głosuj na konfederację mordo.

17

@Hosh przecie w tvp redaktur mowil ze to klamstwo! xD

12

@mleczkoo Akurat tym PiS od PO się nie różni. Z resztą myślę, że każda partia której leży rozwój gospodarczy Polski będzie sprowadzała imigrantów(w tym Konfederacja). Mamy fatalną demografię jakoś musimy ją łatać. Ewentualnie możemy starać się zwiększyć dzietność wśród Polaków co nam słabo wychodzi lub nikogo nie sprowadzać, ale to droga ku samodestrukcji.

45

@mleczkoo i PiS Ci to bezpieczeństwo zapewni :) dobry żart :)

30

@mleczkoo hehe po zwolnienia 30 generalow orzez Antoniego, po odejsciu 2 genaralow i 11żołnierzy:) i po aferze wizowej i wlaśnie okazalo się że na dogadnych warunkach bez umowe o oracę ściągnie 1700 ruskow.Nie wiadomo kto ti jest agenci trole itp.....faktycznie pis to bezpieczęnstwo;)))

23

@mleczkoo miałem nie iść na wybory ale chyba jednak pójdę i zagłosuje za PO żeby zobaczyć jak jakiś nastolatek płacze przez tydzień...

Czlowieku odpuść sobie na jakiś czas tvp z tym straszeniem że Tusk wpuści Imigrantów...

7

@Bobo25 Tusk chciał karać Polskę za niewpuszczanie imigrantów, więc wiesz… 30 lat Polacy głosują na tych samych nieudaczników i są zdziwieni, że nic się nie zmienia

24

@mleczkoo akurat to jest najgłupszy możliwy powód, żeby głosować na PiS, który wpuszcza bez żadnej kontroli horrendalną ilość imigrantów z różnych zakątków świata. Obie partie mówią, że są przeciwko relokacji imigrantów, PiS mówi, że PO kłamie, a samo sprzedaje wizy w Indiach. Brawo, świetny powód do głosowania na PiS i kolejnego rozpieprzania tego państwa.

konto usunięte

3

@Bobo25 no akurat tego można się obawiać. Siedział w Brukseli to chciał nakładać kary. Do tego to paździerz Merkelowej, która to wszystko zaczęła. Zapewne po to startuje w wyborach, bo pieniędzy ma mnóstwo

7

@vangoor ale on wtedy to chyba był po drugiej stronie barykady, w sensie był przewodniczącym w UE...
Zresztą to było kilka lat temu, przy obecnym stosunku społeczeństwa do tematu nielegalnych imigrantów nikt bez względu kto dojdzie do władzy nie wróci do tego (w sensie do chęci ich przyjmowania).
Takie straszenie TVp tymi imigrantami to tylko zagrywka pod wybory, niesteyty są jak widać wyżej którzy łykają to na poważnie i nawet płakać chcą z tego powodu...

12

@cris27 ja pier... ty serio?, Tusk bo ma dużo kasy więc startuje w wyboroach po to by wpłuścić imigrantów z afryki...????
Załamujecie mnie naprawdę...
Jeszcze parę takich tekstów i naprawdę pojdę na wybory i zagłosuje wam na złość ;)

konto usunięte

3

@Bobo25 musiałbyś poczytać coś więcej niż Onet czy TVN, żeby zrozumieć pewne rzeczy.

Poczytaj sobie o otwartych społeczeństwach, Gerogu Sorosie i ideologii jaką zaszczepia od kilku lat.
Chyba nie myślisz, że Tusk robi to dla pieniędzy jak ma pewnie gigantyczną emeryturę a i na koncie kilka milionów.

9

@cris27 czytam różne media. ale co robi dla pieniędzy? ty w ogóle nie ogarniasz. co mają do tego pieniądze???? Jest ustawiony już poprzez emeryturę z UE i tyle. Pewnie że nie pcha się do tego szamba dla pieniędzy ale to nie znaczy że od razu jest niemeckim agentem od Merkel... ludzie ogarnicie się. Wyłaczcie te tvp...
To że jest ustawiony finansowo to ma dowodzić tego że wpuści pelno Afrykańczyków???? noż ku... jaki tu wymyśliłeś fikołek przyczynowo skutkowy to ja chyba do końca życia nie odgadnę...

Dla mnie Tusk się skończył po jego 8letnich rządach i tyle, więcej na niego nie zagłosuje. Ale chociaż jak już tak ujadacie na niego to z logicznymi argumentami a nie bo ma kasę więc wpuści imigrantów...
litości miejcie choć trochę dla inteligencji ludzkiej...

1

@Bobo25 Super, gratulacje. Trzymam za słowo. :)

0

@mleczkoo ale Polacy imigrantów utuką jak coś się stanie heh, oni przyjaźni dla nas bo się boją nas

0

@Arkon nie no, żartowałem tylko. Nie będę głosował na nich, sorki, ale nie.

konto usunięte

1

@Bobo25 to Ci tłumaczę, że on nie startuje dla pieniędzy tylko dla ideologii.
Jak myślisz, skoro siedząc w Brukseli chciał nakładać kary na swój własny kraj za nie przyjmowanie imigrantów to czy po ewentualnej wygranej KO nie będzie podpisywał wszystkiego co będzie szło od von der Leyen itp.?

14

@cris27 Ty jak zawsze nie ogarniasz rzeczywistości w stopniu podstawowym.

Tym razem oprócz szatana Tuska, kolejny nadszatan Soros.

Jakie portale Ty czytasz? Oszołom.com? Spiski.com? Hydraoplataswiat.com?
Obsesje.com?

Nie wiem czy wiesz, ale nasze głowy nie mają twojej konstrukcji z dziurą i lejkiem do nalewania oszołomskich głupot w stylu Holeckiej z TVP.
My myślimy szerzej.

4

@Bobo25 to jest dramat :) szkoda Twojego czasu żeby wchodzić w takie dyskusje:)

konto usunięte

0

@Comentateiro uważasz, że wszystkie podstawowe informacje są podawane przez media? I nie mówię tu o pisowskim TVP, tylko czołowych mediach jak Fox News, BBC, CNN itp.?
Nie uważam Tuska za szatana. Jak wygra wybory to będę jedynie liczył na to, że skończy z rozdawnictwem, które zapoczątkował PIS i skończą z tak niezdrowym podnoszeniem najniższej.

0

@Hosh inna sprawa emigranci zarobkowi, inna sprawa proceder przyspieszania, który trwa 12 lat

0

@Barcasub no chciałem, ale serio, jeśli pis i konfa nie dadzą rady, to co się stanie?

0

@The Game 10 nie wiem, nie oglądałem

0

@Kinginiesta a kto inny? Bądź co bądź WOT to wymyśl PiSu, armię zawodową wprowadził rudy. Konfa?

0

@Bobo25 jeśli leży ci dobro nastolatka na sercu, to nie odmrqzaj sobie policzków na złość babci

0

@vangoor no właśnie, w UE Tusk głosuje równo za karami i paktem. Na siłę ich tu nie chce

7

@cris27 No nie mogę. Zamieszczasz wpis, po którym zastanawiam się czy oszalałeś, a następny jest taki jakby pisał ktoś inny.

Jeśli ma się teorię, to trzeba patrzeć szeroko, żeby zastanowić się nad sensem jej wprowadzenia. Jaki dla Tuska sens ma wpuszczanie imigrantów z powodów ideowych? Co to w ogóle za wymysł?

Co złego jest w tym, że UE nałożyłaby kary z a nie przyjęcie imigrantów?
W UE działamy razem, oceniam pomysł za uczciwy.

10

@Bobo25 Przecież nie musisz na PO, zagłosuj na 3D. To naprawdę jest ważne. Tacy ludzie jak Ty nie mogą zostać w domu, bo znowu wygra PiS z Konfą.

4

@mleczkoo wojsko i policja które w oczach obywateli stają się groteską dzięki właśnie PiSowi .Rakieta spadająca pod Bydgoszcza, która znalazł grzybiarz, balon latający po Polsce i rząd proszący o kontakt jeżeli ktoś go zobaczy, helikoptery zryzwajce linie wysokiego napięcia na festynie, czołg wjeżdżający w wóz strażacki, komendant wysadzajcy granatnikiem pół komendy, kilkanaście tysięcy imigrantów przedostających się przez ta szczelna zapore na granicy z Białorusia az w końcu handel wizami. Boisz się migracji "rudego" a to rząd PiSu wpuścił do kraju najwięcej imigrantów od lat. To jest to bezpieczne państwo o którym piszesz ? Dla Twojej wiadomości, jeżeli boisz sie, że pójdziemy w ślady Francji, to spokojnie do nas nikt nie chce przyjechać na socjal, oni wszyscy idą na zachód... a ci, którzy są odpowiedzialni że te wszystkie burdy na ulicach to akurat w większości rodowici Francuzi a nie imigranci z afryki.

9

@mleczkoo TO jeśli bezpieczeństwo ponad wszystko to nie możesz zagłosować na pislamistów bo:
a.) rozmontowali polską armię która właśnie pokazała gdzie ich ma
b.) ich naczelny wódz jest tak odważny że boi się debaty
c.) sprzedawali wizy dla imigrantów jak pamiątki na bazarze pod piramidami w Kairze

konto usunięte

4

@Comentateiro Tusk należy/należał do partii EPP w UE. Partia jest otwarta na przyjmowanie uchodźców z krajów afrykańskich. (Chodzi głównie o przyciąganie wykwalifikowanych pracowników do Europy, tylko oprócz tych wykwalifikowanych przychodzą też tacy, którzy rozwalają Francję).
Jak KO wygra wybory, to wydaje mi się, że polskie granice będą otwarte dla imigrantów. (Oczywiście mogę się mylić, może Donald widzi co dzieje się we Francji i zablokuje imigrantów).

Nie mam nic przeciwko przyjmowaniu imigrantów, którzy chcą tutaj żyć, pracować i płacić podatki. Co więcej - tacy ludzie są nawet potrzebni. Ale chyba oboje jesteśmy przeciwko przyjmowaniu kryminalistów? (a takich bardzo dużo przybywa do Europy - Francja, Niemcy i...nie śledzę jakoś mocno Szwecji, ale teraz nawet tam jest ciężka sytuacja)

5

@cris27 nie zapomnij o tym, że Ci codziennie dolewamy tlenku grafenu z chipami do wody, żeby Soros Tobą sterował:)

7

@cris27 To oczywiste, że obaj chcemy weryfikacji imigrantów - spokój chyba w naszym kraju nam nie przeszkadza?

0

@Abegor jaki tlenek grafenu? Chodzi o bezpieczeństwo, Podstawowa potrzeba.

0

@mleczkoo co zastek bzdur

2

@mleczkoo
Oho, następny który ufa bezgranicznie tvp :-D
Podaj może konkrety ilu imigrantów wpuścił Tusk?
A później sprawdź jak pis broni granicy. Podpowiem. Pis to 250tys wiz/pozwoleń na pracę za łapówki, z czego większość to "ciapaci". W ciągu roku 30k nielegalnych imigrantów przeszło przez ten słynny mur (a właściwie siatkę leśną). Pis ściągnął kilkanaście tysięcy "indian" pod Płock do kontenerów do pracy w Orlenie
No ale wiadomo, Tusk zły. I pomysleć, że taki pajac jak Ty ma prawa wyborcze.

0

@MrCental nie ilu wpuścił, a ilu wpuści. Co innego zarobkowi, co innego drugi sort z przesiedleń co ubagacaja kulturowo zachód

2

@mleczkoo głosowanie na PiS w naszej obecnej sytuacji to czysta zdrada narodu, ci ludzie nas zrujnowali i dokonali najbezczelniejszych kradzieży w historii tego kraju.

0

@mleczkoo
1. PiS wpuścił imigrantow
2. To głosuj na Konfę

2

@[Oli] Tja, a jak Górnicy chcieli wywalić człowieka od Tuska (przy końcówce jego rządów) z fotela prezesa JSW bo ten sabotował kopalnie to do protestujących górników zaczęto strzelać z broni gładkolufowej i to nie po nogach.

Tusk wcale nie chce rujnować Polski,
A ludzi którzy walczą o swoje wcale nie zatrzymuje przemocą.

Obie partie są siebie warte, wybory tuż tuż a ja nie mam pojęcia na kogo oddać głos.

1

@Lautaro Konfederacja mordo.

1

@Barcasub Ale wy głupi jesteście z tą Konfederacją.Przecież to przystawka pisu

0

@Cataloniec94 A KO to koledzy pisu co widać po tym jak się zmieniają władza i jak politycy krążą między tymi partiami.

0

@Barcasub A Wipler,Siarkowska? Ale wam fanatykom Konfy nieda się nic wytłumaczyć.Słyszałeś o mailach Dworczyka 2020,jak się Morawiecki dogadywał z Bosakiem i Winnickim?

0

@Cataloniec94 A o KO czemu milczysz? Nie wspomnisz, że obie partie bardzo często wspólnie głosowały gdzie konfa miała najmniej głosowa tak jak pis. Wybierasz rzeczy, które Ci pasują i nie jesteś obiektywny. Tak się w 2020 dogadywał, że teraz mamy 2023 i co z tego wynikło?

0

@mleczkoo a Ty wiesz w ogóle że można głosować na inne opcje?

0

@Arkon Tylko z obecnych sondaży dość jasno wynika, że głosując na cokolwiek innego niż PO, głosujesz na pisiory. Poczytaj sobie jak się mają wyniki % do ilości mandatów..

0

@DzizuSS Nie do końca. Z wielu sondaży wynika, że KO z 3D i Lewicą mogą mieć ok 240 mandatów. I żeby nie było jestem za systemem dwupartyjnym, ale jest jak jest.

0

@Arkon Ale ja nie twierdzę, że sam pis będzie miał większość. Tylko przypomnij sobie ostatnie wybory i ilu posłów pisiory wykupiły. Co to jest zwerbować do siebie 10-20 ludzi z 3 różnych parti. Po bańce dla każdego, albo kilka posadek w orlenie dla cioci i wujka - załatwione. A nie wierze, że PO, 3D i Lewica mają w składzie samych partyjnych patriotów.

1

Alez pieknie jest czytac codziennie ramble, codziennie posty o tym samym, Pis Po, Rudy i Pinokio.. ludzie, czy wy na prawde chcecie zeby te darmozjady i zlodzieje rzadzili kolejna kadencje? Wlasnie przez takich ludzi jak wy, nic sie nie zmieni w tym kraju, nadal bedzie rozdawnictwo, dokarmianie biednej ukrainy, robienie przekretow etc. Nadal wybierajcie sobie miedzy jednym zlem a drugim zlem.. swietne wyjscie. Ja mam wyj**ane na dalsze dymanie tego kraju dlatego ide i glosuje na konfederacje. Nie ma partii idealnej, ale czas dac szanse komus nowemu, gorzej byc nie moze.

0

@DzizuSS Na razie najważniejsze jest to, żeby miały te 240 posłów. Już wolę jak ktoś odda głos na 3D niż ma zostać w domu, bo jak pokazują badania wyborcy PiS są najbardziej zdeterminowani i na wybory pójdą na pewno. Poza tym jakby dołączyli do PiS, to u wielu ludzi byliby spaleni. Będąc w koalicji rządowej też mogą dostać ciepłe posadki, taka jest rzeczywistość. Mam nadzieję, że przekrętów będzie mniej, a UE nas nie wyrzuci i da nam kasę z KPO.

0

@Arkon Unia nie może wyrzucić nikogo z Unii. Nie ma takich traktatów.

Coś czuję, że po wyborach ta szopka z KPO się skończy.

0

@LukaszUH Ludzie to debile.Nie rozumią,że tam ręka ręki myje i jaka partia by nie rządziła i tak będzie realizować plan narzucony z góry

1

@cris27
Poczytaj sobie jaką rolę pełnił Tusk w UE. Jakie to stanowisko piastował. Czy oprócz prestiżu i hajsu, znaczyło cokolwiek innego.
Jesteśmy w Unii, pieniądze z niej lecą do nas na potęgę, granty na naukę, na przeróżne projekty, na drogi, praktycznie wszędzie gdzie się da. Jednak gdy przychodzi w drugą stronę to już Unia zła, mimo, że to dzięki niej poziom życia w PL znacznie się podniósł.
Najlepiej niech nam płacą za to, że nie będziemy przestrzegać przepisów.
Czy może lepiej wyjść z Unii wg Ciebie? No i tak, wg Ciebie to Tusk dawał kary, ja prdl...
Nikt na KO nie każe Ci głosować, tylko zobacz co ten PiS zrobił z ludźmi. Wszystko oparte na antagonizmach, nienawiści. Wycierają sobie mordy religią, a sami zasad chrześcijańskich w ogóle nie przestrzegają.... Wszystko na pokaz, aby nachapać się jak najwięcej. Jarosław z patrioty, który miał wielkie ambicje i ogólnie myślę, że na prawdę chciał dobrze dla Polski, skupił się tylko na tym, żeby się odegrać na Tusku, żeby postarać się go zniszczyć i własną nienawiść przekłada na swoich wyborców przy pomocy ohydnej propagandy. Premier to szuja i kłamca, poczytaj, posłuchaj co sam w prywatnych rozmowach mówił o Merkel, a publicznie teraz, że fuj ble. Na prezesa jednej z najważniejszych spółek w PL wybrali kolejnego krętacza - Obajtka. Z list startuje Mejza, który oszukiwał chorych, ale zamietli temat. Koncern naftowy wykupił gazety lokalne! Toż to wszystko metody postkomunistyczne, kolesiostwo na najwyższym poziomie, byleby utrzymać się u stołków.
Nawet jeśli ideologicznie Konfa może się nie podobać liberałom, tak przynajmniej myślę, że nie zrobiliby aż takiego folwarku jak Ci..., ale to uj wie.
Albo rząd koalicyjny z trzech partii KO, 3D, Lewica partii + Konfa na zasadzie głos za głos. Przynajmniej jedni pilnowaliby drugich

0

@mleczkoo
ciągle piszesz Tusk, Tusk, dokładnie jak nasz "jedyny i najwspanialszy" rząd...
człowieku weź poczytaj z kim ten rząd się zadaje. Przed eskalacją konfliktu na Ukr, to trzymali równo z kumplami putina z innych krajów. Zdecydowanie wolałbym, żebyśmy dążyli do Niemiec niż do Węgier. Szkoda, że nikt nie wpadł, żeby starać się choć trochę Skandynawii do Polski wprowadzić np. jeśli chodzi o szkolnictwo, to mogliby brać garściami od Finów...
Ale nie o tym...
jeśli masz wybór konfa - pis to proszę poczytaj na wszelakich portalach forach o obecnie rządzących i o partii Mentezna. Nie pytaj się na forum, tylko kurwa wysil się żeby poszukać informacji. Jednak nie tylko tych dobrych, ale i tych złych, żeby bardziej świadomie wybierać.
Nie daj się manipulować gościu.

0

@cris27 "(Chodzi głównie o przyciąganie wykwalifikowanych pracowników do Europy, tylko oprócz tych wykwalifikowanych przychodzą też tacy, którzy rozwalają Francję)."
Ehh, Francja swoich imigrantów przyjmowała od kilku pokoleń z afrykańskich i amerykańskich kolonii. Nie ma to nic wspólnego z tymi nowymi. To dzieci imigrantów głównie szkodzą, ale to już wina Francji, a nie Unii, że zamiast pójść w szkolnictwo i zrobić wszystko żeby te dzieciaki się odpowiednio wykształciły, to poszli w socjal i rozpieszczyli ich.
Tak samo Turcy w Niemczech, chociaż Ci ciut twardziej trzymali swych imigrantów, a i Turcy jednak od zawsze blisko Europy

0

@mleczkoo A jak sami zostaniemy na lodzie, bez bycia częścią UE, to też będziesz się czuł bezpiecznie?

0

@mleczkoo mało uchodzcow wpuścił PIS? Ukraina, Afryka, Azja. Niektórym nawet jeszcze płacimy socjal. To jest dla ciebie bezpieczeństwo kiedy kraj jest coraz bardziej zadłużony, skłócony ze wszystkimi dookoła, sądy, policja, wojsko, TV publiczna upolityczniona i całością kieruje autorytarny władca? Chłopie zacznij myśleć a nie ogladac propagandę bo to ze nastraszyli cie uchodzcami nie oznacza że będziesz żył bezpiecznie w takim kraju z takimi władzami jak teraz. Zobacz co się dzieje. Gospodarka centralnie sterowana, zadłużanie, dzielenie Polaków, szczucie i niszczenie oponentów. TV z twoich podatków idzie na kłamstwo na niespotykana skalę, służba zdrowia do bani, nepotyzm, przedmiotowe traktowanie kobiet, ośmieszaniu i kompromitowanie kraju zagranicą, łamanie konstytucji, afery wizowe, działkowe. Jeszcze godzine można pisać. Nie chcesz głosować na Tuska to nie głosuj ale nie głosuj też na PiS. Jeżeli Pis będą rządzić przez następne 4 lata to ten kraj stoczy się na maxa. Będzie potrzeba dziesiątek lat aby odgrzebać demokrację. Szlachta pisowska nie czuję już teraz w ogóle ograniczeń ani nie boi sie niczego. Ludzie otwórzcie oczy, nawet prezydenta zmieniają co 10 lat bo może nadużywać władzy więc czas na zmianę już teraz bo nie będzie co zbierać.

0

@mleczkoo
Wiesz takie gadanie jest idiotyczne
Migranci obecnie się sami wpuszczają

Myśle ze obecnie Tusk ich bardziej napewno nie wpuści
Poza tym to drażliwy temat wiec będzie wręcz przeciwnie

Migracja była zawsze i będzie
Tylko nie dla jakiś dzikosow z Pakistanu i Bangladeszu

Selekcja i mądra polityka migracyjna !

0

@Barcasub
Hehe
Wpuszcza nazistow z Niemiec :)

0

@KichuBlaugrana wiem, pewnie konfa. Bo 3D to będzie wydmuszka jak palikot, nowoczesna itp. Fajny stand up, ale nie polityk.

0

@Cioldan nie mam czasu szukać na forach informacji. Ten pakt migrancki wyjdzie nam bokiem. Dlaczego mamy płacić za kolonialna przyszłość Europy Zachodniej?

0

@bady48 nie ma takiej opcji.

0

@AbelKabel o tym mówię, selekcja a nie siłowe wpuszczanie tego, kogo chcesz wypchnas z Niemiec.

0

Z Niemiec do nas uchodźcy idą :)
Co za bzdura

0

@mleczkoo Twój wybór. Jeśli podoba Ci się życie w reżimowym państwie, to może się przeprowadź do Rosji, na Białoruś, albo jeszcze dalej Korei Pn. Ja się urodziłem w reżimie i nie życzę nikomu tego.

0

@AbelKabel mechanizm relokacji tak dziala. Niemcy wskazuja kogo nie chcą, a my musimy go przyjąć.

0

@robsonrob tylko czy konfa nie wejdzie z po w układ? Chociaż może i dobrze oni nie pozwolą na wejście paktu w życie.

0

@mleczkoo
Nie tak by nie działał kolego
Bo Niemcy już przyjęli migrantow
Relokacja migrantow którzy są w obozach a nie są zarejestrowani już w danym kraju i do niego przyjęci
Wiec nie przeklamuj

konto usunięte

0

@Cioldan dobrze wiem jakim zerem jest Morawiecki czy Obajtek, nie musisz mi tłumaczyć. Tylko nie wiem czemu niektórzy próbują wmawiać, że PIS to ci całkowicie źli a KO to ci, którzy mogą nas zbawić. Przecież w KO (a wcześniej Platformie) byli, są i będą aferzyści i oszuści. Dojdą do władzy to myślisz, że będą robić porządki po PISie? Haha... coś tam będą robić, ale konta będą im rosły tak samo jak PISowcom.


Co do UE to nie znam dokładnie warunków na jakich to działa. Nie wiem jak wysokie stawki członkowskie płacimy i ile dokładnie dostajemy. Nie widziałem tych danych. Ale UE ma możliwość zablokować nam wypłaty, jeśli nie zrobimy tego i tego. (vide KPO).
Jeśli miałoby to być dla nas nieopłacalne (opłaty na równi czy minimalnie mniejsze od tego co dostajemy a do tego UE będzie chciała nam regulować prawo czy podejmować decyzje jak np. odnośnie przyjmowania imigrantów) to chyba oczywiste, że odejście byłoby lepsze.

0

@vangoor chciał, a ukarał? Czy w tvp już tego nie powiedzieli? xD

0

@Johnnie_Walker nie wymagaj logicznego myślenia od pisiora.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?