O sobie

  • Zainteresowania Chemia
  • Ulubiony zawodnik Ruud Gullit, Zinedine Zidane, Carles Puyol
  • Ulubione zespoły Górnik Zabrze, Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od sezon 1998/1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 2469
  • Liczba komentarzy 531
  • Polecenia 649

Komentarze

2

@ToWinaSedziego jeżeli Nowak, Belka, Sikorski złamali prawo czemu Morawiecki nadal jest premierem RP jeżeli też został nagrany na tych "legalnych podsłuchach"? Tak samo jak Czarnecki, który dostał dziką kartę do parlamentu europejskiego ? . Dlaczego nagrany Jarosław Kaczyński nie został oficjalnie przesłuchany w prokuraturze ? Dlaczego pan Banaś został prezesem NIK? to jest demokracja ? Ty rozumiem byłbyś zadowolony, żeby iść prywatnie na obiad ze znajomym i być w trakcie tego obiadu nagranym ? (To jest oburzające, że zjedli ten obiad za nasze pieniądze). To jest człowieku zamach na Twoją wolność i Twoje prawa obywatelskie, jak jakiś jeden z drugim wpadnie na pomysł nagrania Twojej prywatnej rozmowy i sprzedaniem tego za jakieś dobra. Dla mnie osobiście jest abstrakcją mieszanie moralności i dobrego smaku z prawem. Na takiej samej zasadzie mógłbyś mieć w domu narzędzie zbrodni i powiedzieć policji, abw, cba, cia, fbi, fsb etc., że nie dasz bo nie,a jak Ci je zabiorą to się oburzać, że halo moja wolność została naruszona. "Wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka". Jakimi dwulicowymi karierowiczami by nagrana banda nie była też ma prawo do wolności WYPOWIEDZI.
Rozumiem, że demokracją jest wlepienie mandatu 10 000 zł aktywistom, którzy zgodnie z panującym "quasi-prawem" przenieśli transparent pod sejm ? Może demokracją jest nasyłanie policji na obywateli bądź wykorzystanie służb państwowych do "pilnowania" osób niewygodnych? Dlaczego Prawi i Sprawiedliwi mając policje, prokuraturę część sądownictwa nie skazali B. Sienkiewicza za przekroczenie uprawnień ? Dlaczego pracownicy ABW nie zostali pociągnięci do odpowiedzialność za przekroczenie uprawnień?
Jeżeli ktoś złamał tu prawo to ew redaktorzy Wprost:
Art. 304. KPK

Obowiązek zawiadomienia o przestępstwie

§ 1.

Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepisy art. 148a dane pokrzywdzonych i świadków zamieszczane w protokole z czynności oraz art. 156a udostępnianie danych lub oryginałów dokumentów z załącznika adresowego stosuje się odpowiednio.

§ 2.

Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu powołanego do ścigania przestępstw lub do czasu wydania przez ten organ stosownego zarządzenia, aby nie dopuścić do zatarcia śladów i dowodów przestępstwa.

§ 3.

Zawiadomienie o przestępstwie lub własne dane świadczące o popełnieniu takiego przestępstwa, co do którego obowiązkowe jest prowadzenie śledztwa przez prokuratora, Policja przekazuje wraz z zebranym materiałem niezwłocznie prokuratorowi.

0

@michal26 To, że sobie zrobią wybory 23 maja nie znaczy, że mogą się odbyć :).

0

@FC1899Barca ja myśle, że obok wieszcza Samu powinieneś iśc za głosem kolejnego wieszcza, wielkiego prawicowego publicysty ziemkiewicza. Tylko nie zapomnij zabrać ministra lalkarstwa i robienia magisterki z historii przez 10 lat jako ekspertów w przygotowaniu kruczych masek i przybliżenia jak to tak naprawdę było w tym utęsknionym XVII wieku. Przy okazji pozdrów pania Beger i pomachaj do jarka w duck towers.

1

@Janiama
Leo Messi
Michael Jordan
Hermann Maier
Usain Bolt
Michael Phelps
Adam Małysz
Roger Federer
Manny Paqiuao
Ronnie O'Sullivan
Sebastien Loeb

2

O Steve Wonder widze dzis biega przy lini

Zobacz wszystkie

37

Final Islandia - Polska:)

28

Powiedz to Suarezowi :P

21

Fajnie zagrali, walczyli. Jestem dumny z chłopaków. To teraz forca Stara Dama w LM !

21

Ooo uznali bramke jestem w szoku

21

Wstan do toalety 2 gole :-S