- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1227 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1227 Culés
1
Odejście Busquetsa nie generuje żadnej marży do FFP.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Barca1992
9
@Kondziubarca Jakim cudem ?
30
@AlexDark00 Ja już głupi z tego jestem, chłop zarabia 30 milionów i to nic nie daje xd
1
@Kondziubarca Ze niby jak? Skoro jego pensja znika z listy płac ? :)
1
@Kondziubarca a czemu?
16
@Kondziubarca Hahahahahaha :D
To jest niesamowite, bo mam wrażenie, że non stop Barcelona robi jakieś wygibasy z finansami, a to i tak nic nie pomaga, bo non stop czytam o tym ile jeszcze brakuje :D
0
@Kondziubarca pewnie zaległą pensję trzeba było mu wypłacić
2
@Kondziubarca
4
@Kondziubarca Barca chyba nigdy limitu nie osiągnie
0
@Kondziubarca Pewnie chodzi o te wszystkie odroczone pensje tak samo jak u Alby. Smród po Bartomeu jeszcze długo się będzie ciągnąć
4
@Barca1992 @macio_944 @arasz1819 @PatrykBarca W tym poście powyżej od @Emhyr jest to całkiem wyjaśnione ale powiem szczerze że to jest taki cyrk że głowa boli od samego śledzenia tego wszystkiego xd
1
@Kondziubarca A ja szczerze po tym objaśnieniu dalej nie wiem. Bo tam jest że niby wpływa bo nie będzie wydatków a później że oszczędności nie ma.
0
@Emhyr to przeczytaj https://i.imgur.com/H4Lbnss.png mówiąc krótko mieli odroczone pensje(bo pandemia) + rosnące kontrakty tu patrz Gryzak nawet 50 baniek na sezon :P
0
@Emhyr Tutaj idealnie pasuje cytat Lecha Wałęsy "Som plusy dodatnie i som plusy ujemne".
Ja nie wiem czy nawet w klubie dokładnie wiedzą jak ta sprawa wygląda.
1
@Explode To to wiem ale tu chodzi o to czy Busquets generuje zysk w FFP czy nie generuje a po odpowiedzi Błażeja sam nie wiem
0
@Kondziubarca @Emhyr Nie generuje kasy żadnej że chodzi zysk ale pensja się zwalnia o to chodzi.
2
@Emhyr ja wpis Błażeja rozumiem tak, że zwalnia miejsce w limicie płacowym jako, że zwalnia się pensja(czyli jeśli mamy zejść przykładowo o te €200m z wydatkami żeby wejść znów do zasady 1:1 to przybliża nas do tego celu), ale skoro kończy mu się umowa i nie jest uwzględniony w wydatkach na przyszły sezon to nie jest to oszczędność, z której możemy od razu skorzystać do rejestracji nowych umów nawet w tej zasadzie 1:3 czy 1:4 w przypadku kiedy się jest pod limitem. Strasznie zagmatwane, ale w sumie nigdy to proste i jasne nie było :D
1
@ViscaelBarca2007 Czyli Romero dobrze mówi że się nie liczy do FFP