La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

19


" To takie dziwne, gdy fani Barcelony zwracają się przeciwko Messiemu. "

Jakie dziwne? Niby tak kochał ten klub a wydoił w latach 2017-2021 najwyższy kontrakt w Historii Futbolu, gdzie zarabiał ponad 2 razy więcej od " najemnika " Ronaldo w Realu... Następnie gdy zobaczył że drużynie nie idzie i gra gorzej niż on by chciał, zabawił się z burofaxem, plując w twarz Cules i własnych kolegów, chcąc uciekać z statku który tonie... Później, w ckliwym wywiadzie, tłumaczył się z tego, że niby Bartomeu go oszukał a gość dał mu najwyższy kontrakt w Historii Futbolu i kto wie czy nie Sportu... xD No i na koniec znów chciał chory kontrakt z chorymi zapisami, o których ostatnio czytaliśmy, gdzie wiedział w jakiej sytuacji jest jego klub " życia " i gdy klub się na to nie zgodził to ten szybko czmyknął do P$G bo tam money się po prostu zgadza... xD

Nie ma się co dziwić, że kibic który kibicuje Barcelonie a nie jest fanboyem danego piłkarza, po prostu jest oburzony na to co w biurach wyczyniał Messi i jego świta, bo to po prostu jest coś chamskiego, nieprzyzwoitego i po prostu czysto korporacyjnego, gdzie gość po prostu doił na maxa ile się dało a w wywiadał opowiadał o ckliwych gadkach i że jakby musiał to grałby za darmo itp...

Kibice mają prawo być zbulwersowani i źli, po prostu.

71

@FC1899Barca Kolejny xD
Widzę jest ciśnienie, aby być co rusz w gorących :D

43

@FC1899Barca Oh shit here we go again...

Komentarz usunięty

51

@FC1899Barca
Visca Leoo!
Visca Messssi!
GOAT!

6

@FC1899Barca nie 2x więcej niż Ronaldo tylko z bonusami wychodzi 5x więcej. 150mln euro brutto vs 30mln euro brutto.
O ile zgadzam się, że jest 5x lepszym piłkarzem to niestety nie dał nam 5x więcej ani trofeów ani kasy z marketingu.

6

@macio_944 Macio bawi i uczy :)

15

@talizmo 5? Po co się ograniczać - 25 od razu :D

Komentarz usunięty

5

@TheNekro94 Ale co kolejny bo nie rozumiem? Ja wiem że ty tutaj siedzisz przynajmniej 18h na dobę ale no są tacy co mają pracę i życie prywatne więc no nie wiem ocb.
@talizmo Ronaldo w Realu zarabiał niecale 50 mln brutto rocznie.

24

@FC1899Barca Here we go again
Messi jest i zawsze będzie legendą tego klubu
@macio_944 A langusta żywi się wyłącznie owocami morza. Choć gdyby mogła, jadłaby dżem.

3

@FC1899Barca Gość jest w innym klubie, a w Barcy tworzy się coś nowego. Czas o nim zapomnieć i tyle. Jak chce wrócić, to musi się liczyć z niskim kontraktem i ławką, bo Barca jest silna bez niego.

26

@FC1899Barca "No i na koniec znów chciał chory kontrakt z chorymi zapisami, o których ostatnio czytaliśmy,"

Tutaj bym hamował piętą. Na ten moment nie wiadomo, które zapisy były prawdziwe, a które były wymysłem. Jestem za tym, żeby nie wierzyć we wszystko, co podało El Mundo, ale również za tym, żeby wziąć pod uwagę, że coś faktycznie może być na rzeczy.

Ty jednak od razu stwierdzasz, że to w 100% prawda ^^. Trzeba jakoś to wypośrodkować i znaleźć balans.

10

@FC1899Barca Ja właśnie siedzę w pracy, ale trzeba się w życiu potrafić tak ustawić, żeby zarobić a się nie narobić ;)
I nie ściemniaj, że nie wiesz o co chodzi bo razem z @masq macie swoje kółko wzajemnej adoracji ;)

0

@TheNekro94 No również piszę z pracy, gdyż mam pracę tzw samozatrudnionego która ma minusy i plusy. Kółko adoracji? Oo... to ja chyba nie wiem że w czymś biorę udział? No ciekawe, ale fajne jednocześnie ;]
@Danny Gaucho Gdyby to nie była prawda, Barcelona by to zdementowała lub nie komentowała wog a ich komunikat odnosił się jedynie do informacji iż takie działania zburzą zaufanie poprzez wyciek wrażliwych informacji.

Tak lakoniczny komentarz, między wierszami, mówi po prostu wszystko.

8

@FC1899Barca nie kompromituj się. Lepiej zostań przy chwaleniu Lewego.

0

@PatrychoO Ale czym się kompromituję? Co z tego co napisałem wyżej jest nieprawdą?

16

@macio_944 ...A piramidy wybudowali kosmici.

0

@JimMorrisonFCB No i usunęli... nie wierze :D

6

@FC1899Barca Za mało Messi wygrał pucharów, za mało goli strzelił, za mało goli wykreował, tylko za dużo zarabiał ta? XD

1

@FC1899Barca nie przegadasz. To jakbys probowal rozmawiac z ultra pisowcami xD

6

@FC1899Barca Tak, co nie znaczy, że wszystkie punkty są prawdą. Punktów było 11. Załóżmy, że np trzy, cztery z tych oczekiwań to fake. Klub przecież nie napisałby w oświadczeniu: "Jest wyciek poufnych informacji, ale trzy, lub cztery z tych punktów są mistyfikacją". To byłoby jeszcze głupsze, bo zaczęłoby się dociekanie, które z postulatów są fejkami ^ ^. Coś na pewno jest prawdą. Pytanie tylko czy wszystko, czy tylko część.

1

@FC1899Barca Dlaczego o tym, że przez te lata robił za kreatora, goleadora i ciągnął ten wozek nie wspomnisz?

2

@macio_944 Przepis na bigos tez polecial :(

Komentarz usunięty

2

@Bartek22 on ma odpocząć od internetu, ale dziwnym trafem to twoje komentarze są usuwane przez Moderacje. Pewnie dlatego, że są takie mądre.

1

@FC1899Barca co 2 lata podwyżka, ale pewnie nie wiedział.

1

@WilliamTheBloody a gdzie ja napisałem że za mało wygrał, za mało strzelił i za mało wykreował ?.... :|
@Coutinho007 bo tweet nie o tym mówi i ja nie o tym pisałem ... :)
@Bartek22 Nie.
@koksik2700 eeeee tam, wiesz, wypadkowa przy pracy :)
@Danny Gaucho gdyby jakiś punkt był rażącym kłamstwem to jako korporacja, odnieśliby się do całości jako wycieku manipulacyjnego, który mija się z prawdą, a nic takiego z ich komunikatu nie było. Tak jak napisałem, komentarz jaki wystosowała Barcelona mówi jasno, że to wszystko po prostu prawda.

3

@FC1899Barca Ale Tweet nie wypisał takiej litani na ten temat jak ty wypisałeś tutaj, nie pasowałoby ci do narracji, że Messi mimo, że zarabiał krocie pudrował trupa? Zobacz ile zarabiał Griezmann z Filipkiem np i ile dali klubowi, ani nawet nie dali razem wzięci ćwiartki tego co dawał Leo.

3

@Coutinho007 ale Griezman i Coutinho zarabiali 1/5 tego co Messi i nie byli jej wychowankami. Nie mówili że graliby za darmo i nie próbowali uciec za pomocą burofaxow itp... Co ty kolego porownuejsz... XD

3

@FC1899Barca Griezmann i Coutinho nie byli zwycięzcami ZP 7 razy, nie dawali nam tyle przez lata... co ty porównujesz? :D

@masq On przynajmniej nie kłamie jak ty.

4

@FC1899Barca Co za czasy że kibice BARCELONY próbują zabrać Messiemu to co zrobił dla tego klubu...

7

@FC1899Barca
Porównujesz zarobki i rolę Messiego (który już jest Goatem), grał w tym klubie 20 lat, i pomógł mu zdobyć powyzej 30 trofeów do 2 graczy na których klub wydał 270 mln opłat transferowych i jeszcze powyżej 100 mln na ich pensje? I pograli po 2 lata w klubie?
Graczy ktorzy nie dali żadnego sukcesu klubowi bo nie udźwigneli presji?
Naprawdę jesteś oderwany od rzeczywistości.

0

@FC1899Barca Griezmann sam zarabiał połowe tego co Messi a dodaj jeszcze Coutinho. To nie ma znaczenia czy byli czy nie wychowankami, znaczenie ma ile oni dali a ille Messi, nie próbowali ucieć bo na takich pensjach było im wygodnie i tak u nas a grali 2 mecze na cały miesiąc na jakimś poziomie.

0

@totalcrack @Bagsik88 Człowieku, jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem na poziomie 5 klasy podstawowej wiedziałbyś, że odpisałem na post gościa wyżej, który to on włączył w dyskusje Griezmana i Coutinho, nie ja... xD ja tylko na ten post odpowiedziałem... ;|
@Coutinho007 No u nas Messi zarabiał ponad 140 mln euro brutto rocznie a w P$G zarabia 80 mln euro brutto rocznie ;] Klub swojego życia bardziej wydoił na kontrakcie aniżeli klub Szejków. Siok.

0

@FC1899Barca Skąd wziąłeś te 140 mln? Messi zarabiał 100. Filipek i Griezmann razem wzięci 80 a to głównie na Messiego przychodzili na stadion też, sponsorzy również głównie dla Messiego byli, ludzie głównie kupowali z Messim koszulki, pamiątki, bibeloty itd nie z Griezmannem i Coutinho o tym co sportowo nad dał Messi to nie ma porównania nawet a tylko jego się czepiasz a o tym, że ta dwójka dostawała za kopanie się po czole przez kilka lat krocie i nic nie dali sportowo już nie wspomnisz ale ok. Nie pasuje ci do narracji rozumiem.

0

@Coutinho007


Pisali o tym wszyscy... :)

3

@FC1899Barca Każdy wie dlaczego Messi nie mógł zostać w Barcy, nawet obniżyć chciał pensje ale FFP nie pozwalało i tak na jego rejestracje. Dalej sobie pisz, że za dużo zarabiał itd a kiedy dawał klubowi gole i asysty, ciągnął ten wózek kiedy już były gorsze czasy czy strzelał np w finale z Man United kiedy to głową zdobywał bramke czy wkręcał Boatenga w 2015 to nie myślałeś o tym. Messi zaslugiwał na każdy Eurocent jaki dostał u nas bo sportowo i narketingowo dawał nam mnóstwo.

0

@FC1899Barca Pewnie wedlug ciebie to Messi też jest winny, że Griezmann i Coutinho tutaj nie odpalili bo ich blokował co?

0

@FC1899Barca Swoją drogą gratuluje, że się powołujesz na ten szmatławiec i im wierzysz, nic tylko bić brawo.

4

@FC1899Barca A co to ma do rzeczy?:D Napisałeś głupotę i tyle:D

2

@FC1899Barca o tym za to też nie wspomniałeś bo nie pasowało ci do narracji hmm?
https://ibb.co/4V51J03

1

@Bagsik88 On tutaj w kazdym komentarzu napisał głupote tylko po to żeby się dowartościować chyba że Messi ten niedobry, ile zarabiał itd :D

2

@Coutinho007
Zapomniał napisać, że te kwoty z artykułu to kwoty brutto i należy je podzielić na pół, ale wtedy nie będzie 140 mln rocznie dla Messiego i narracja się wysypie :-))

2

@FC1899Barca
Hahaha,
Skomentowałem twój komentarz do innego usera bo był idiotyczny i się sprułes?
Jednak jest nawet gorzej niż myślałem, ty po prostu nie ogarniasz najprostszych spraw.

Szkoda czasu na dalsze karmienie trolla...

0

@totalcrack Tutaj jest ile dał dokładnie Barcy też przychodu.
https://ibb.co/4V51J03

1

@Coutinho007
Wiem wiem, ale prymitywom intelektualnym nie przetłumaczysz, wiedzą lepiej :-)))

0

@Coutinho007 @totalcrack Jaka narracja? Ja się nie odnosiłem do tego ile Barcelona zarabiała na Messim... Ludzie... Wasze czytanie ze zrozumieniem to dno...
Dwa, te wyliczenia to fejki i było o tym mówione wielokrotnie w tamtym okresie.
Trzy, gdyby Messi generował rocznie takie pieniądze dla Barcelony to w obecnym okresie nie byłoby możliwe aby Laporta mógł założyć budżet na wysokości ponad 1 miliarda euro zaledwie rok po odejściu Leo, bo takie fundusze po pandemiczne + odejście Leo ( jeśli prawdziwie tyle kasy by generował ) byłyby po prostu niemożliwe do osiągnięcia...

Wystarczy trochę szarych komórek użyć, lecz wy łykacie wszystko co ktoś wklei, nie zastanawiając się nad niewyobrażalną liczbą owych kwot...

To tak jak słynne teksty " zwróci się z koszulek " gdy Janusz patrzy że cena koszulki to 100 euro, nie zdając sobie sprawy że z tej kwoty, może 5 euro trafia do klubu jako finalny zysk... xD

0

@JimMorrisonFCB
bo tak było

0

@FC1899Barca "łykacie wszystko co ktoś wklei, nie zastanawiając się nad niewyobrażalną liczbą owych kwot..." Powiedział to typ, który powołuje się na El Mundo :)

0

@Coutinho007 o tym pisaly wszystkie dzienniki Świata włącznie z postaciami pokroju Romano itp... co ty w tamtym okresie byłeś w jaskini, że tego nie pamiętasz? ...

Barcelona natomiast oburzyła się wyciekiem kontraktu i wszczęła dochodzenie, nie negując prawdziwości informacji w wycieku...

2

@FC1899Barca Dostał najwyższy kontrakt w historii futbolu, bo jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu.

0

@FC1899Barca Racja lepiej wypominać to ile zarabiał a nie ile dał od siebie. Miał zarabiać tyle co zarabiają chłopaki z Barcy B i dalej robić taką różnice na boisku jaką przez 1,5 dekady robił bo gdyby zarabiał tyle co np taki Douglas to już zły a jak zarabiał tyle ile zarabiał to już wgl demon wcielony i winny wszystkiego co najgorsze spotkało Barce.

2

@FC1899Barca
Więc użyj tych szarych komórek (ofc, jeśli jakieś posiadasz) bo narazie to się tylko zbłaźniłeś niewiedzą.

Bez odbioru...

« Powrót do wszystkich komentarzy