La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1074 Culés

#Tiki-taka

Po dwóch operacjach kolana Ter Stegen nie mógł odbywać normalnych treningów siłowych do minionego lutego. Grał i trenował z dolegliwościami, bolała go przede wszystkim lewa noga przy wybijaniu piłki. Rozpoczęcie treningów siłowych oraz odpoczynek latem sprawiły, że dolegliwości zniknęły. [@totcosta]

84

Widać że sprężyna wróciła

121

Obyśmy odzyskali najlepszą wersję ter Stegena. Niesamowicie jest potrzebny żeby drużyna mogła zacząć funkcjonować jak dawniej

50

Miejmy nadzieję, że MAtS wróci do formy :)

26

to wiele tlumaczy ze wyglada znacznie lepiej

0

Nie strasz.....

0

Jest błąd w tekście, chyba bolała go lewa noga a nie "nowa"

2

@Championblanco co xd jak był w formie to top 3 na świecie

7

@Championblanco konto założone 4 dni temu dużo wyjaśnia

7

@Championblanco ale nie każdy miał pro-madrycki nick i zaczynał od pisania bzdur

0

@Championblanco nie no, w sezonach 14/15, 15/16, 16/17 niesamowity bramkarz, w top3 świata

3

@Championblanco Kibic Realu "obiektywnie" oceniejący zawodników Barcelony. Chciałbym napisać, że tego jeszcze nie grali, ale grali tak wiele razy, że już się płyta zdarła.

2

Wszyscy uradowani życzą Matsowi dobrego zdrowia, super, oby tak bylo, ale kto do cholery zgodził się trzymać go w pierwszym składzie przez tyle czasu i grać z takimi dolegliwościami? Kompletnie niezrozumiała decyzja, wręcz sabotaż. Widać było, że coś z nim jest nie tak, bo z golkipera pierwszych lotów zamienił się momentalnie w ociężały kołek. Gdyby wtedy bronił Neto, być może mielibyśmy w zeszłym sezonie jakiś tytuł. Taka sytuacja nie ma prawa się nigdy więcej powtórzyć.

0

Na ten moment zamyka mi mordę, bo byłem za sprowadzeniem nowego bramkarza. Brawo Mats, o to chodzi :D

0

Świetna wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że to jednak problemy zdrowotne ściągnęły Marca w dół. Jeśli wróci do najlepszej dyspozycji, to będziemy mieć mur na bramce. Póki co kapitalny start sezonu.

0

Oby to nie było chwilowe...

0

Trzymam mocno kciuki. I oby pozamykał buzie hejterom.

0

Cieszę się że wrócił do formy, albo powiem bezpieczniej "wraca" bo to będzie można stwierdzić jak kilkanaście kolejnych meczów utrzyma taki poziom, ale i tak go skrytykuję.
Od dawna wiemy że Marc nie lubi siłowni, a prawda jest taka że jako profesjonalny sportowiec nie może, nie robić czegoś "bo nie lubi". Gdyby od początku trenował siłowo ze sztangą, Przysiady, Martwy, Ohp, Ławka, to po kontuzji śladu by nie było już dawno temu, a tak efekty siłowni widać dopiero dzisiaj. Widocznie komuś udało się przekonać Matsa do dźwigania żelastwa. W końcu.

0

@Qlimax86 może po prostu nie mógł wcześniej podjąć takiego wysiłku na siłowni. Poza tym Busquets zamiast siłowni woli ćwiczyć upadki i nikt mu tego nie wypomni, a przykład idzie z góry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?