La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2175 Culés

#Tiki-taka

Agent Dembélé ponownie spotka się dziś z przedstawicielami Barcelony. Piłkarz wciąż chce uzyskać lepsze warunki umowy. Przed nami kluczowe godziny. [@FabrizioRomano]

13

Chcieć to sobie może. Obniżamy ofertę o 25% względnem poprzedniej i słucham państwa, albo tam są drzwi.

1

Dzień dobry pani Redaktorko (od dzisiaj będę używał feminatywy). Nawiasem pytając, czy forma "Redaktor" obraża panią Redaktorkę i robi z niej chłopa?

Tak, to nasz ulubiony plotek, czekamy z niecierpliwością na newsy.

0

Nie no ile można, nie takie numery z Alemanym z Alemanym nie. 6-7 mln plus bonusy to powinien być maks

0

On jest nie poważny, dać mu termin z określoną kwotą, akceptujesz jeśli nie to ELO.

0

Może niech mu dadzą gorszą ofertę i będzie spokój. Tylko kto wtedy biednego Dembele przygarnie?

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ani euro więcej, co dzień obniżać ofertę. Mes que en Club.

10

Czytając komentarze mam wrażenie, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że jeśli Dembele odejdzie to jego miejsce zajmie Abde lub Ilias.

4

@Yoshi94 i uważasz, że to ogromna starta? On i tak będzie kontuzjowany przez co najmniej 50% czasu gry. Do tego zdobędzie jakąś 1-2 bramki i kilka asyst. Ja tam uważam go za bardzo przeciętnego piłkarza.

2

to jest niestety przykre - jeśli zarząd nie potrafi sam sie szanować, to nie dziwmy się ze Barcelona traci szacunek. Ramos - legenda klubu (nie pasych dembele, który jest Barcy winien 5 lat gry za darmo) chce podwyższenia kasy i lepszecgo traktowania bo odejdzie do innego klubu, Perez nic nie ronbi, kończy się czas i Ramos mówi że ok to podpiszę umowę, a Perez mu mówi - sorry ziomuś to było 3 miesiące temu - teraz ta opcja wygasła i juz nie ma oferty - tak powinno się zachowywać jako prezes klubu - nie ma nikogo ponad klub. Laporta Messiego spuścił do kibla, a skaczą nd dembelę jak nad przyszłym zdobywcą następnych 10 ZP - po prostu tego nie rozumiem

0

Mam bardzo ambiwalentne odczucia co do Sagi z Dembele. Z jednej strony mam go dość, a z drugiej dobrze wiem że jak odejdzie, nie przyjdzie za niego nikt o porównywalnej jakości piłkarskiej.

0

@Yoshi94 Di Maria ciągle bez kontraktu. Jak przyszedłby wraz z Lewym to atak jest aż nadto obsadzony, jeśli wszyscy będą bez kontuzji.

0

Mam nadzieję, że te rzekome niezliczone „ostateczne” oferty nazywają „ostatecznymi” tylko pseudopismacy, a w negocjacjach tak tego nie przedstawiają. Bo jeśli nie, to klub się ośmiesza jakąkolwiek nową ofertą.

Chociaż znając hiszpańskie przemysł dziennikarsko-rozrywkowy zaraz ktoś „doniesie”, że według agenta i OTOCZENIA żadnej oferty nie ma. :P

0

@zibiku Przecież mu obniżyli ofertę w stosunku do tej poprzedniej jak Barca się zorientowała że wcale nie jest tak rozchwytywany na rynku transferowym.

0

@Fan2005 te kilka asyst i parę bramek to i tak więcej niż da nasza młodzież. Na tę chwilę, to trudno nam o lepszego piłkarza niż Dembele na PS

0

Za takie zachowanie powinien zarabiać mniej niż młodzi jak by udowodnił to wtedy można coś podnieś

0

@krzywy parę, no tak dwie ;)

0

Za co lepsze warunki? Po 5 latach tutaj się należy tylko degradacja warunków.

0

Jeśli poprawimy ostatnią ofertę chociaż o 1 euro, to będziemy ostatnimi frajerami. Nikt nie chce Dembele dać tyle, ile by chciał, więc albo niech się godzi na to co ma u nas albo idzie w p*&^u.

0

@Fan2005 tak, uważam że to duża strata, bo bez niego w zeszłym sezonie nawet w TOP4 byśmy nie skończyli. Jedyny gość, który regularnie stwarzał zagrożenie swoimi akcjami, jeśli chodzi o zawodników Barcy.
Skoro jednak uważasz go za przeciętnego to nie mamy o czym gadać.

1

@Comentateiro każdy może mieć własne zdanie, mnie osobiście forma "redaktor" nie obraża.

0

@Yoshi94 nie ma o czym mówić, tak jest przeciętny. Zdobył 1 bramkę i starcie tryliard piłek wbiegając w przeciwnika. W ważnych meczach ginie. To, że ma asysty ok, fajnie, ale to w końcu poziom laligi. Myślę, że kadra też już wie że to przeciętniak.
Ważne, że gwarantuje nam q max 2 bramki i kilka miesięcy l4

1

@juliacicha Aha. Wiesz, to ja wrócę to formy redaktor, poprzedzone pani.

0

@Fan2005 raczej kilkanaście, ale to trzeba rozumieć o co chodzi w piłce nożnej. Do tego tworzy miejsce dla innych, stwarza największe zagrożenie, skupia uwagę 2-3 obrońców, świetnie drybluje.
"W ważnych meczach ginie." mówisz o jednej setce z Live czy raczej o asystach z Realem, bramkach z Sevillą w SPH i PK, bramkach z Juve, Chelsea czy Totkami?

0

@Yoshi94 świetnie to on co najwyżej wiśnie dryluje..... Kolejną jego cechą jest niski poziom inteligencji oraz fakt, że w przypadku przygotowanego rywala wręcz nie istnieje.
Tak mówię o tych kilku bramkach w ciągu 5 lat. To jest chodzący mem.
On w ciągu 5 lat dał mniej niż Roberto.
Fatalny transfer i jeżeli chce się spłacić to nich akceptuje co jest i w końcu zacznie grać choć połowę tego czego się od niego wymaga.

0

@Fan2005 "Kolejną jego cechą jest niski poziom inteligencji"
raczej to ty masz niski poziom inteligencji skoro jest to dla ciebie cecha :)

0

@Yoshi94 cecha nie musi dotyczyć charakteru, jejku, serio.......
Spróbuj sobie użyć tego słowa w różnym znaczeniu ;)

0

@Fan2005 poziom inteligencji jest policzalny więc jest to jakaś wartość, a nie cecha
Jejku, serio...

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Yoshi94 o kurde, polieciales kolego, co ma policzalnosc do cech? Pomyliły ci się działy.
"Inteligencja ujmowana jako cecha ludzkiego umysłu to zdolność myślenia, rozwiązywania problemów oraz angażowania adekwatnych do okoliczności procesów poznawczych (takich jak np.: uczenie się, szybkość przetwarzania informacji, zasoby uwagi, pamięć robocza, kontrola poznawcza), od których zależy skuteczność ..."
Cechą umysłu Dembele jest jej brak.

0

@Fan2005 czyli już nie cecha człowieka, tylko jego rozumu xD
I to świetne podsumowanie, że cecha czegoś jest brak tej cechy xD hahaha

0

@Yoshi94 opisując człowieka można opisać jego umysł. Nie mam pojęcia co napisałeś w ostatnim zdaniu.
Pomogę Ci, cechą umysłu jest jej brak, brak tego o czym poemat napisałem w zdaniach wcześniejszych. Mianowicie inteligencja. Nie.ma.za co

« Powrót do wszystkich komentarzy