La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

konto usunięte

12

Derek Chauvin został skazany na 22,5 lat pozbawienia wolności za morderstwo George'a Floyda. Brawo dla amerykańskiego sądu! Warto dodać, że jest to wyższa kara niż ta, którą zazwyczaj za podobne zbrodnie dostawali policjanci. Może to oznaczać koniec taryfy ulgowej dla morderców z odznaką (w USA jest precedens).


223

@Abominacja szkoda człowieka. Tymczasem ćpunowi i bandycie robi się pomniki, murale i nie wiadomo co jeszcze.

konto usunięte

173

@Abominacja Brawo za co? Za nieumyślne spowodowanie śmierci dostał wyrok jak za morderstwo pierwszego stopnia. I to wszystko pod wpływem gawiedzi. Uważasz, ze tak powinny działać sądy?

konto usunięte

8

@PatrychoO czy jeśli ktoś zażywa narkotyki to zasługuje na bycie zamordowanym? Za swoje zbrodnie został skazany i odbył karę.

konto usunięte

6

@MaTt_BarcaFan jak można nieumyślnie dusić drugiego człowieka przez kilka minut?

174

@Abominacja jak można robić pomniki ćpunowi?

konto usunięte

36

@Abominacja Położył mu nogę na szyi bo chciał obezwładnić tego bandytę bo stawiał opór.

konto usunięte

136

@MSN30 Nie tylko cpun, ale również aktor porno i dawał do obiegu fałszywe dwudziesto dolarowki. Był marginesem społecznym a ludzie klękają i stawiają mu pomniki.

konto usunięte

3

@MaTt_BarcaFan I dlatego trzymał tę nogę na jego szyi przez, o ile dobrze pamiętam, ok. 9 minut? Nawet gdy Floyd mówił, że nie może oddychać?

@MSN30 co to ma wspólnego z tematem? Napisałem post o skazaniu mordercy nie o budowaniu pomników.

konto usunięte

125

@Abominacja Swoją drogą ciekaw jestem czemu nie interweniowano w sprawie zastraszania ławy przysięgłych? Przez cały czas procesu na bieżąco zastraszano ich że jeśli werdykt przez nich podany nie spodoba się BLM to dosięgnie ich zemsta czarnych. Przecież nawet potężne mafie nie bawiły się w taką bezpośredniość przy zastraszaniu świadków, przysięgłych i biegłych. Dla mnie to znak że system w USA już przestał działać. I to samo czeka nas jeśli do władzy tutaj dorwie się szeroko pojęta lewica.

konto usunięte

85

@Abominacja Dobrze wiesz, ze w normalnych czasach za takie coś zostałby skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. To nie był proces. To był lincz gawiedzi, głównie lewicowej.

77

@Abominacja ciekaw jestem, czy jakby taki Floyd zaatakował Twoja żonę w ciąży, a jakiś policjant stanął w jej obronie i go zabił, to czy dalej byś tak uważał jak teraz?
Znając życie napiszesz, że tak

6

@Heheszek71 Jeśli tak było jak mówisz,,to powinni moim zdaniem unieważnić proces

9

@mrboom bo pewnie żona temu winna :d.

33

@Abominacja wyrok pod publiczkę żeby ucieszyć sprawę. Szkoda policianta że został ofiarą polityki. Powinien zostać ukarany za przekroczenie uprawnień, ale moim zdaniem dostał wyrok kilkukrotnie za duży. I nie chodzi tu o tego konkretnego murzyna i o to kim on był. Proste, jesteś w danym kraju to się musisz dostosować do tamtejszego prawa, a każdy wie co mogą zrobić policianci w USA... Szkoda że nikt nie interesuje się np Chinami, Koreą Północna.... W Korei za potarganie plakatu z Kimem lecisz na 10 lat do obozu....

12

@mrboom Ale nie zrobił tego. To w ogóle nie trafia do ich rozumowania, za mało życia poznali żeby w ogóle myśleć w takich kategoriach.
Oczekujesz od kolegi myślenia na zbyt wysokim poziomie.

3

@Abominacja https://youtu.be/uZ2WK5dCgFs
Tak mi się skojarzyło.

konto usunięte

3

@Heheszek71 ale to nie ława przysięgłych decyduje o karze tylko sędzie. Ława decyduje o tym czy oskarżony jest winny czy nie, a tu nie ma wątpliwości, wszyscy widzieliśmy nagranie.

@MaTt_BarcaFan no to ja nie chcę takiej normalności w której morderca dostaje niższą karę za odznakę przy pasie. Rzeczywiście do tej pory były niższe kary za podobne zbrodnie ale to nie znaczy, że to było normalne. Czas najwyższy to zmienić.

@mrboom ale Floyd nikogo nie zaatakował przed tym gdy został zabity. Stawiał opór niechcąc wejść do radiowozu ale to nie powód by go zabić. Co do tego napadu w którym groził ciężarnej kobiecie to został skazany i odbył wyrok. Gdyby np. wtedy, podczas napadu, ktoś go zastrzelił to nie zostałby skazany.

37

@Abominacja możesz iść do polityki, tak samo jak te barany w sejmie unikasz odpowiedzi na proste pytanie ;)

6

@Abominacja chory świat, to się zle skończy niestety

konto usunięte

1

@mrboom z mojej odpowiedzialny jasno wynika, że zabicie kogoś w samoobronie to według mnie nie jest przestępstwo.

konto usunięte

100

@Abominacja Ja się cieszę z jednej rzeczy w Polsce. Dobrze, ze lewica nie ma u nas nic do gadania i nie grozi im przejęcie władzy bo to byłby armagedon. Zostaje wam tylko gderanie w internecie i malowanie kredkami po asfalcie.

9

@Abominacja poza tym też teraz każdy mądry. Ten murzyn nic nie robił i policjant niepotrzebnie go zabił.... Niepotrzebnie to stawiał opór skoro nic nie robił, nic nie miał na sumieniu. Interweniujący polociant nie wie nic o zatrzymanym... Ale widzi sytuację bieżącą: szybko łyka jakieś tabletki, wychodzi z auta i jest agresywny, nie wykonuje poleceń. Dlaczego? Może ma broń? Może jest członkiem gangu i zaraz tu będzie strzelanina? Może jest poszukiwany? On cały czas stawia opór i aktorzy. Zachowuje się nieracionalnie, jak naszprycowany. Polociant go obezwładnia, a że miał we krwi wszystkie narkotyki to nie dziwota że nie wytrzymał. Oczywiście, polociant powinien się zorientować ale to nie powód na 22 lata. Góra 5.

Podobny przykład jak u nas z rękami na kierownicy przy kontroli. Ludzie tego nie przestrzegają i zdziwieni że polociant się czepia. Ale on nie wie czy szukasz papierów czy sięgasz po broń. Niedawno był przypadek polociant w Polsce co tak zginął... Tyle że u nas to sytuacja jedna na milion a tam co dziennosc.

11

@Abominacja ale Ty to tak przedstawiasz, że on go zamordował, jakby mu wpakował cały magazynek w ciało i zrobił to z premedytacją
Gdzie ja uważam, że to niefortunny przypadek, że ten policjant miał takich interwencji kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt, że w ten sposób obezwładniał podejrzanego/ przestępce


6

@Abominacja no sam powiedziałeś, że stawiał opór no to policjant musiał użyć siły by go obezwładnić. Gdyby spokojnie wykonywał polecenia funkcjonariusza może i by żył dalej. Nie zrozumiem myślenia lewaków chyba nigdy

31

@MaTt_BarcaFan jeszcze klękanie w akcie solidarności no i wrzucanie zdjęć LGBT XD najlepsze jest to, że oni chyba bardziej szkodza tym organizacja niż pomagaja

20

@Abominacja Szkoda policjanta, który wykonywał swoją pracę i trafił na ćpuna i bandytę. A jedyną winą policjanta jest to, że trafił na czarnoskórego i złe czasy.

Komentarz usunięty

3

@Abominacja
"I dlatego trzymał tę nogę na jego szyi przez, o ile dobrze pamiętam, ok. 9 minut? Nawet gdy Floyd mówił, że nie może oddychać?"

Jak mógł mówić, skoro policjant go dusił ? duszenie lub mówienie ... wybierz jedno.

13

@Abominacja Wstyd i hańba dla amerykańskiego sądu. Oby jego obrońcy jak najszybciej wywalczyli sprawiedliwość dla niesłusznie ukaranego policjanta.

konto usunięte

4

@Esio czy ty widziałeś w ogóle to nagranie czy wymyślasz sobie ciąg zdarzeń pod tezę? "wychodzi z auta i jest agresywny, nie wykonuje poleceń", przecież on został zakuty w kajdanki od razu przy wyjściu z samochodu i wykonywał wszystkie polecenia, jedynie gdy miał wejść do samochodu to nie chciał się schylić ale nie był agresywny. Zresztą nawet gdyby był agresywny to co mógł tym policjantom zrobić skoro miał kajdanki na rękach i był już zapewne wstępnie przeszukany?

@mrboom to niezłe obezwładnianie, duszenie kogoś przez 9 minut. Przecież to już w szkole podstawowej uczą, że po 4 minutach bez tlenu mózg zaczyna umierać. Wielu ekspertów wypowiedziało się na ten temat, że nie obezwładnia się ludzi w ten sposób. Chociażby, Joe Rogan, gość który od 20 lat komentuje UFC, zna się na sztukach walki i nawet na czarny pas w BJJ, w swoim podcascie mówił, że policjant nie wiedział co robi. Mylan Masson, gość który przez 15 lat prowadził szkolenia policji również mówił, że już się nie stosuje takich technik i, że policjanci starają się trzymać zdala od szyi. Polecam poczytać opinie ekspertów zanim się wypowiesz.

1

@Abominacja Jesteś żałosny, faktycznie użył zbyt wielkiej siły ale to nie on spowodował śmierć tego narkomana i w żadnym przypadku nie zasługuje na taką karę. Teraz spodziewam się postu o zamieszkach, którymi grożono gdyby go uniewinniono?

14

@MaTt_BarcaFan ja Ci powiem więcej bo dobrze gadasz, taki tok myślenia który przejawia ten użytkownik z tęczowym logo jest bardzo niebezpieczny. Jest to kolejna osoba nie mająca pojęcia o prawie, ale przyklaskuje wyroki które nie mają prawa mieć miejsca tylko dlatego że tyczy się to grupy z którą lekko mówiąc nie sympatyzuje. Gdyby tego policjanta skazano na karę śmierci, społeczeństwo wiadomego pochodzenia pochłonęło by w ekstazie. Upadek, upadek upadek.

0

@Abominacja Wyrok przesadzony. 10 lat by było chyba na miejscu.

3

@Abominacja no a Ty czytasz te swoje wypociny przed opublikowaniem czy tak odrazu wrzucasz? Bo sam się gubisz chyba.
"... przecież on został zakuty w kajdanki od razu przy wyjściu z samochodu i wykonywał wszystkie polecenia, jedynie gdy miał wejść do samochodu to nie chciał się schylić ale nie był agresywny."
No czyli wykonywał wszystkie czy już nie?

5

@Muszynianka lepiej tego ująć się nie dało :)

konto usunięte

4

@panczo duszenie, może polegać na odcięciu dopływu krwi do mózgu albo na odcięciu dopływu tlenu do płuc. Zresztą w języku angielskim nawet są na to różne słowa.
Twój komentarz jest niedorzeczny ale i tak przytoczę opinie lekarzy:
Dr. Markell Jessup, chief science and medical officer w American Heart Association: "Możliwość mówienie nie oznacza, że pacjent nie znajduje się w niebezpieczeństwie".
Dr. Gary Weissman, specjalista od płuc na University of Pennsylvania: "Żeby mówić, musisz tylko poruszać powietrze przez górne drogi oddechowe i struny głosowe, bardzo małą ilość".

Tutaj masz artykułu z Annals of International Medicine, który obala ten mit: https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-4186

@olek10 wykonywał wszystkie polecenia aż do momentu gdy miał się schylić by wejść do radiowozu. Używam tego argumentu by obalić stwierdzenie autora tamtego komentarza jakoby George był agresywny, bo nie był. Nie rozumiem gdzie widzisz sprzeczność w moim zdaniu. Weźmy np zdanie "Wszystkie owoce w tym koszyku to jabłka, jedynie na wierzchu leży jedna pomarańcza", czy widzisz tu sprzeczność, czy może jednak dostrzegasz, że taka konstrukcja jest powszechnie używana?

2

@Abominacja "...policjant nie wiedzial co robił..."
No czyli nieumyślne spowodowanie śmierci a nie morderstwo z premedytacją, sam to napisałeś

Nie mam czasu, na czytanie "ekspertów", bo teraz wszystko i każdy sobie może coś napisać. Trzeba czasem włączyć samodzielne myślenie, a nie się tylko posiłkować znawcami. To może Twój problem, że na każdym kroku popierasz swoje tezy badaniami kogoś tam, a nie realnym życiem.

0

@Abominacja Ten wyrok tylko potwierdza całkowity upadek USA. Kiedyś kraina wolności.prawa i sprawiedliwości moralnej teraz powstaje komunistyczny ściek gdzie bandyci są bezkarni.

konto usunięte

1

@mrboom to już jest wina tego policjanta, że nie uważał na szkoleniu. Równie dobrze ktoś może pójść do szkoły policyjnej, nie zważać na to czego go uczą i następnie zastrzelić kogoś kto za szybko jechał. Nie można pozwolić by policjanci "nie wiedzieli co robią", to zbyt odpowiedzialna funkcja.

0

@Heheszek71 całe to BLM to jest kabaret. Są osoby, które są rasistami, to fakt i śmiem stwierdzić, że jak już rasistami są to pozostaną nimi do końca życia bo są po prostu głupi. Kolejny przykład, czarni niby tacy dobrzy ale jako pierwsi poszli wybijać szyby w sklepach i je okradać - brawa za super postawe, zero szkodzenia wizerunkowi czarnych i całemu BLM.
Ogólnie stawianie pomników ćpuna, złodzieja i kto wie kogo jeszcze, ciekawe co ludzie powiedzieliby na pomnik takiego np. Trynkiewicza czy bin Ladena...

0

@Abominacja dlatego policjanci mają robione testy psychologiczne i inne tego typu rzeczy. ludzie, którzy wykonują te testy albo zezwalają na dołączenie do policji albo grzecznie odmawiają. wypowiedz typu "powiem coś z dupy".

0

@Abominacja Nie wiem o czym mówisz.
Może pogadajmy o tym na disscordzie.

14

@Abominacja Dlaczego nigdy nie napiszesz o jakże częstym zjawisku morderstw popełnianych przez czarnoskórych? Przecież to jaka patologia jest w USA to zastanawiam się czy to jeszcze Ameryka czy już dzicz z dżungli.

1

@Muszynianka Niestety, ale wszystko zmierza w złą stronę. Ludzie, którzy chcą żyć w spokoju i prowadzić zwyczajne życie są atakowani bez powodu przez grupę ludzi, która ma inne poglądy i bezpodstawnie chce je wpoić innym.

11

@Abominacja ,,Czarny sportowiec i celebryta, OJ Simpson, zamordował swoją byłą żonę i mężczyznę, z którym ją zobaczył, zbrodnia była zaplanowana. Zadał swojej ukochanej wiele ciosów nożem, potem zabił mężczyznę, wrócił, stanął jej na plecach, odchylił głowę i poderżnął gardło, niemal odcinając jej głowę. Zostawił ślady na miejscu zbrodni. Uciekał przed policją, obserwowała to na żywo cała Ameryka, do dziś można odsłuchać jak negocjator policyjny namówił go do zatrzymania się.

Nie został za to skazany nawet na tydzień więzienia. Najdrożsi adwokaci w Stanach, korzystając z rasowych napięć wywoływanych przez marksistów zdobywających coraz większe wpływy w USA, doprowadzili do uniewinnienia mordercy i zwalili wszystko na rasizm.

Były policjant Chauvin za swoją brutalną interwencję, w wyniku której zginął będący pod wpływem silnych narkotyków Floyd - idzie siedzieć na ponad 20 lat.

Chauvin powinien ponieść JAKIEŚ konsekwencje swojego działania, ale takiego wyroku i takiego procesu pokazowego pod opinię publiczną, z pogwałceniem faktów, zdrowego rozsądku i elementarnej sprawiedliwości, świat nie widział od czasów Stalina".
Raz prozą, raz rymem- walczymy z propagandowym reżimem [fb]

0

@Abominacja widzę, bo dla mnie jak wszystkie polecenia wykonywać tzn wszystkie bez żadnego wyjątku. Nie chciał wejść do radiowozu czyli nie wykonył polecenia policjanta. Tak jak dla mnie białe jest białe a czarne to czarne

5

@Abominacja Artykuł który zacytowałeś faktycznie wiele wyjaśnia. Chodzi o to, że policjant dusił go pozostawiając mu pewną możliwość wentylacji, ale niedostateczną by zachować ciągłe czynności życiowe. Dlatego też trwało to wszystko ok 9 minut jak piszesz, a nie jedną czy półtorej, po której straciłby normalnie przytomność. Gość który wisi na szubienicy, a nie złamie karku nie powie ani słowa, ponieważ ma całkowicie odcięty przepływ powietrza.

No jeśli dla Ciebie "niedorzecznym" jest pytanie, na które by odpowiedzieć musisz zacytować artykuł w czasopiśmie z Impact Factorem ponad 16, to gratuluję rozumienia słowa "niedorzeczność"...

0

@Abominacja Za przekroczenie uprawnień kara jest potrzebna, ale traktowanie człowieka na służbie jak mordercę to przesada. Sam Floyd się stawiał. Jestem bardzo za równym traktowaniem każdego, ale nie może być tak, że ćpun i przestępca staje się symbolem walki z rasizmem. Jako cywilizacja upadamy. Obawiam się, że zaraz osoby LGBT także każdą krytykę czy zawodowe niepowodzenie będą tłumaczyć homofobią, a pragnę zaznaczyć ze zawsze mocno stałem za tymi ludźmi, ale gdzieś trzeba zachować zdrowy rozsądek.

0

@Abominacja Masz obcykaną to sprawę, a ja gówno się nią interesuję, więc spytam - czy Floyd nie krzyczał, że się dusi zanim policjant zaczął go "dusić" kolanem? Z tego co wiem opioidy potrafią ciutkę utrudnić oddychanie. Pytam dlatego, że gdzieś widziałem nagranie, które dokładnie to potwierdza. Co z tego? Otóż między bajki można włożyć jeden z twoich argumentów, że gość był duszony bo krzyczał, że się dusi.

4

@Abominacja Mam to gdzieś, ale tobie pragnę zwrócić uwagę że w wątku stwierdzasz że policjant słusznie został skazany za morderstwo, a w dyskusji kilkukrotnie sugerujesz że policjant dokonał nieumyślnego spowodowania śmierci- to dwa, zupełnie różne przestępstwa.
Zapoznaj się z tym jak wygląda prawo i kodeks karny, po tym możesz pisać swoje opinie.

3

@Abominacja szkoda gościa, robił swoje a skazany jak za morderstwo z premedytacją. Świat schodzi na psy.

konto usunięte

2

@mrboom "Nie mam czasu, na czytanie "ekspertów", bo teraz wszystko i każdy sobie może coś napisać. (...) To może Twój problem, że na każdym kroku popierasz swoje tezy badaniami kogoś tam, a nie realnym życiem."
Wiedziałem, że LR w tym temacie nie zawiedzie XD
Dziękuję wszystkim za udział w tej dyskusji. Następnym razem, jak ktoś powie, że w Polsce nie ma rasizmu, to dam linka tutaj.

0

@Persyfl żebyś się nie zesikal
Nie mam czasu, żeby weryfikować każdy jeden artykuł, przez kogo jest napisany, czy to prawda itp. życie samo wszystko weryfikuje, wolę się opierać na własnych doświadczeniach niż czytać innych w internecie

I może powiesz mi, że z własnego doświadczenia nie jestem w stanie stwierdzić czy w Polsce jest rasizm? Muszę do tego przeczytać 6 książek i 15 artykułów naukowych? Nie, nie muszę i nie mam na to czasu i chęci.

konto usunięte

2

@mrboom XD Cykutę też na własną rękę sprawdzałeś?

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Abominacja Co za debile. Przesadzil z uzyciem sily ale nie nalezala sie za to mu taka smutne to.
Dajecie soba manipulowac.

5

@Persyfl O widze wrocil pan madrala i wszystkowiedzacy...

7

@Abominacja Jakie morderstwo? Przystawił mu pistolet do głowy i strzelił?
Nie.
Zatrzymał go zgodnie z procedurami policyjnymi i trzymał go tak długo, bo mógł być niebezpieczny (ze względu na przeszłość) i po prostu miał pecha.
Floyd mówił, że nie może oddychać? I co z tego? Jakby mówił, że jest niewinny to tez mieli go puścić? W takich sytuacjach zatrzymani próbują wielu metod, by uwolnić się z chwytu i takie gadanie o braku możliwości oddychania też mogło być próbą wymówki.
A co by się stało, jakby policjant poluzował chwyt i Floyd zabiłby jednego z nich? Mówiłoby się pewnie o tym, że policjant złamał procedury zatrzymania itp.

Ten wyrok to szopka i nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością.

0

@Abominacja jak można nie wykonywać poleceń policjanta i płacić fałszywa gotówką, za to też siedział?

0

@MSN30 Maradonie też postawili Pomnik ;) więc jednak stawiają pomniki Ćpuna

konto usunięte

2

@norbi77 ciekawe jak gość w kajdankach miałby kogoś zabić będąc otoczonym przez policjantów. Jak już wyżej przytaczałem opinię gościa, który zajmuje się szkoleniem policjantów - obecnie takich chwytów się nie stosuje, właśnie żeby chronić szyję zatrzymywanego.

0

@Abominacja Ciekawe, bo takie zachowanie policjantów było nawet podczas protestów w Warszawie i też kolanem przytrzymywali szyję zatrzymanego.

konto usunięte

0

@norbi77 jakieś filmy albo zdjęcia? Byłbym w stanie to zrozumieć gdyby np. chodziło o założeniu kajdanek zatrzymywanemu

0

@Abominacja Są filmy. Poszukaj na YT.

konto usunięte

0

@norbi77 pokaż mi taki w którym policjant przygniata kolanem szyję zatrzymywanej osoby bo nie mogę znaleźć.

0

@Abominacja Jak będę miał czas to poszukam i Ci to wrzucę.

konto usunięte

2

@lukaszbarca15 czyli zarzucasz Mi, że wiem więcej od ciebie i jednocześnie jedyne, co masz do powiedzenia, to wycieczki osobiste?
Tak, wiem więcej od ciebie, podobnie jak większość ludzi na tej planecie. To jeszcze nikogo nie czyni wszystkowiedzącym.

Komentarz usunięty

7

@Abominacja Łap na razie fotki (nie o tych sytuacjach pisałem), ale pokazuje, że są takie procedury, a potem znajdę ten filmik, o którym wspomniałem wyżej.

https://i.ytimg.com/vi/3dspveTe0dI/maxresdefault.jpg

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/29/a4/5d14c7b4811df_o_full.jpg

konto usunięte

1

@KB_nueve Ty tak pytasz, bo roboty szukasz?

Komentarz usunięty

konto usunięte

3

@krzysiek-fcb-17 Zapomniałeś dodać na początku "Nie jestem homofobem, ale "

0

@Abominacja Zamordowanym? Skad Ty się urwałeś?

4

@Persyfl Mam swoją uczciwą pracę. Poza tym, wydaje mi się, że nie pisałem do ciebie. Także mówiąc krótko: goń się.

konto usunięte

1

@KB_nueve Napisałeś na forum, to się do tego odniosłem. Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy to miała być forma podania o pracę?

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

1

@Abominacja twój kolorowy avatar mówi wszystko . Tacy jak ty ostatniego czasu wylegają się jak grzyby po deszczu

0

@dafik85 Zmienia nazwy ale to stale ta sama ...

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Już od dawna nie uczę w szkole. Lepiej się czujesz, gdy rozmówca jest z gimnazjum?

konto usunięte

1

@KB_nueve O, kolejny. Pewniej się czujesz w rozmowach z dziećmi, czy ma to inne podłoże?
Napisałem o formie podania o pracę. Nie zabierałem się za jej ocenę, mimo że dużo po tobie nie oczekuję.

konto usunięte

1

@krzysiek-fcb-17 Fobia to nie strach, ale cieszę się, że twoja grupa nie daje ci do niego powodu.

0

@krzysiek-fcb-17 W samo sedno. Brawo

0

@Abominacja jak obył karę i znowu wszedł w konflikt z prawem to znaczy że nie wyszedł z tego gówna. Brak resocjalizacji!

0

@Persyfl Wspolczuje twoim uczniom.Co Ty mogles uczyc,chyba jedynie godzine wychowawcza.

konto usunięte

1

@lukaszbarca15 I mówi to człowiek, który nie jest w stanie sklecić poprawnego zdania XD

0

@Persyfl Mowi to czlowek,ktory pisze "xd".

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Co z tym "XD" nie tak? Było najbardziej adekwatne do tego, co piszesz.

« Powrót do wszystkich komentarzy